۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی بهترین سواحل تفریحی تور آنتالیا و امکانات آنها

معرفی بهترین سواحل تفریحی تور آنتالیا و امکانات آنها

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

آنتالیا به عنوان محبوب ترین شهر ساحلی ترکیه، جایی است که در آن سواحل گوناگونی وجود دارد که یکی از دیگری زیباتر و جذاب تر هستند. ما اینجاییم تا به شما بهترین سواحل تفریحی آنتالیا را معرفی کنیم تا در تور آنتالیا از بابت پیدا کردن سواحل تفریحی به مشکل بر نخورید و بدانید که تفریح در کدامیک از سواحل آنتالیا برای شما مناسب تر است. پس با زیما سفر همراه باشید. 

 

ساحل کنیالتی آنتالیا (Konyaalti Beach)

 

معروف ترین و زیباترین ساحل آنتالیا، ساحلی به نام ساحل کنیالتی است. اکثر توریستانی که برای تفریح به دنبال یک ساحل در آنتالیا هستند، ساحل کنیالتی را انتخاب می کنند. این ساحل در منطقه کنیالتی آنتالیا واقع شده است و حدود 22 کیلومتر طول دارد. در ساحل کنیالتی به عنوان یکی از بهترین سواحل آنتالیا، کافه های متعددی ساخته شده است و همه نوع امکانات تفریحی در آن تعبیه شده است. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال امتحان کردن ورزش های آبی هستید، اگر از وقت گذرانی در کافه ها و کلاب های ساحلی خوشتان می آید و اگر به دنبال تفریح در یک ساحل با دسترسی خوب در تور آنتالیا هستید، نام ساحل کنیالتی را از خاطر نبرید. چراکه ساحل کنیالتی آنتالیا معروف ترین ساحل آنتالیاست و هم توریستان و هم اهالی آنتالیا از تفریح در آن استقبال می کنند.

 

 

ساحل الیمپوس آنتالیا (Olympos Beach)

 

ساحل الیمپوس یکی از بکرترین و زیباترین سواحل آنتالیا است و دلیل اصلی محبوبیتش این است که آب های بسیار زلال و شفافی دارد. آب های ساحل الیمپوس به قدری کریستالی و زلال هستند که شما به راحتی می توانید از روی سطح آب، سنگریزه های کف دریا را تا عمق 8 متری تماشا کنید! نکته دیگری که باعث جذابیت هرچه بیشتر ساحل الیمپوس آنتالیا می شود، این است که این ساحل با اماکن تاریخی متعددی احاطه شده است و در نزدیکی آن جاهای دیدنی زیادی وجود دارد. نکته جالب دیگر هم اینکه واحدهای آپارتمانی زیادی در نزدیکی ساحل الیمپوس برای اجاره وجود دارد و با این حساب، می توانیم بگوییم که ساحل الیمپوس یکی از بهترین سواحل تفریحی آنتالیا است.

 

 

ساحل داملاتاش آنتالیا (Damlatas Beach)

 

ساحل داملاتاش یک ساحل شنی است که در غرب آنتالیا و در نزدیکی غار داملاتاش آنتالیا واقع شده است. به شما توصیه می کنیم که اگر در تور آنتالیا قصد بازدید از غار داملاتاش را کردید، حتما سری هم به ساحل داملاتاش بزنید و حتما زمانی را به آفتاب گرفتن در این ساحل و ریلکس کردن روی شن های طلایی رنگ ساحل داملاتاش اختصاص دهید. ساحل داملاتاش آنتالیا که با نام ساحل کلئوپاترا آنتالیا نیز شناخته می شود، به قدری آب های زلالی دارد که شما در آن می توایند ماهی ها و موجودات دیگری دریایی را به راحتی در حال شنا تماشا کنید. پس اگر شما هم به دنبال یک تجربه خاص در تور آنتالیا هستید، بهتر است که حتما در تور آ«تالیا از ساحل کلئوپاترا آنتالیا دیدن کنید. خبر خوب اینکه ورودی ساحل کلئوپاترا آنتالیا برای عموم رایگان است. پس اگر از نظر بودجه تفریح در آنتالیا هم محدودیت دارید و به دنبال سفر ارزان به آنتالیا هستید، بهتر است که ساحل کلئوپاترا را برای وقت گذرانی انتخاب کنید.

 

 

ساحل لارا آنتالیا (Lara Beach)

 

ساحل لارا آنتالیا با آن شن های طلایی رنگ زیبایش، به عنوان یکی از جذاب ترین سواحل تفریحی آنتالیا شناخته می شود. دلیلش هم این است که در اطراف ساحل لارا آنتالیا انواع و اقسام هتل های لوکس ساخته شده است که همیشه نظر توریستان را به خودشان جلب می کنند. گذشته از اینکه هتل های اطراف ساحل لارا از هر نظر درجه یک هستند، خود ساحل لارا نیز امکانات تفریحی خیلی خوبی دارد. به هر حال بهتر است که این را به خاطر داشته باشید که ساحل لارا آنتالیا هم برای شنا و هم برای ریلکس کردن، بهترین شرایط را دارد.

 

 

ساحل مرمرلی آنتالیا (Mermerli Beach)

 

خوبی ساحل مرمرلی آنتالیا این است که دسترسی خیلی راحتی از مرکز شهر آنتالیا دارد. یعنی اگر شما برای گشت و گذار و بازدید از جاهای دیدنی آنتالیا به شهر قدیمی آنتالیا بروید، از آنجا می توانید خیلی راحت و با پای پیاده به ساحل مرمرلی آنتالیا دسترسی پیدا کنید. نکته جالب دیگر اینکه ساحل مرمرلی آنتالیا یک ساحل مجهز است و در آن تخت های آفتابگیری و چنین امکاناتی تعبیه شده است و کافه ها و رستوران های خوبی هم دارد. به هر حال اگر شما هم به دنبال یک ساحل تفریحی خوب در آنتالیا با دسترسی مناسب هستید، بهتر است که شک نکنید و ساحل مرمرلی آنتالیا را از بین سواحل آنتالیا انتخاب کنید.

 

 

ساحل کاپوتاش آنتالیا (Kabutas Antalya)

 

ساحل کاپوتاش آنتالیا یکی دیگر از بهترین سواحل آنتالیا است. این ساحل زیبایی بی حد و اندازه ای دارد. فقط مشکلش این است که خیلی امکانات گسترده ای ندارد و شاید خیلی غذای خوبی در نزدیکی آن پیدا نشود. بهتر است که اگر در تور آنتالیا به ساحل کاپوتاش رفتید، غذایتان را هم با خودتان ببرید تا بتوانید یک روز پیک نیکی به یادماندنی را در یکی از زیباترین سواحل آنتالیا سپری کنید.

 

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران