۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های ارزان درگهان قشم

بهترین هتل های ارزان درگهان قشم

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

بهترین هتل های ارزان درگهان قشم

 

مطمئنا شما هم تا به حال از دوست و آشنا، تعریف درگهان قشم را شنیده اید. درگهان منطقه ای در قشم است که در آن انواع و اقسام بازارها و مراکز خرید وجود دارد. دلیل محبوبیت درگهان قشم بین مسافران و توریستان این است که این منطقه بهترین منطقه قشم برای خرید ارزان است. در مراکز خرید درگهان و بازارهای درگهان، همه نوع کالایی از لباس گرفته تا وسایل آرایشی و بهداشتی و حتی لوازم خانگی با قیمت های باورنکردنی و ارزان پیدا می شود. با این حساب می توانیم بگوییم که اقامت در یکی از هتل های درگهان قشم برای کسانی که اهل خرید هستند و می خواهند دسترسی راحتی به مراکز خرید ارزان قشم داشته باشند، بسیار مناسب است. به هر حال اگر شما هم تصمیمتان را گرفته اید و می خواهید در یکی از هتل های درگهان قشم اقامت داشته باشید، بهتر است که این مطلب را بخوانید تا با  بهترین هتل های ارزان درگهان قشم  آشنا شوید تا انتخاب بهتری برای رزرو هتل در  تور قشم  داشته باشید.

 

هتل شهریار درگهان قشم

 

اگر شما هم عاشق خرید هستید و به خاطر خرید است که می خواهید به قشم سفر کنید، بهتر است که در هتل شهریار درگهان قشم اقامت کنید. هتل شهریار درگهان قشم یکی از هتل های 3 ستاره قشم و یکی از بهترین هتل های ارزان درگهان قشم است. این هتل مدرن در نزدیکی مراکز خرید درگهان قشم واقع شده است و دسترسی خیلی خوبی به مراکز خرید درگهان قشم و بازارهای درگهان قشم از جمله مرکز خرید دو دلفین درگهان قشم و بازار مروارید درگهان قشم دارد. نکته دیگری که باعث جذابیت هتل شهریار درگهان قشم می شود، این است که این هتل در نزدیکی ساحل واقع شده است و شما با چند دقیقه پیاده روی می توانید از این هتل به ساحل دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که اتاق ها و سوئیت های هتل شهریار درگهان قشم در 6 نوع مختلف (اتاق های یک تخته، اتاق های دو تخته، اتاق های سه تخته، سوئیت های 4 نفره، سوئیت های 5 نفره و سوئیت های 6 نفره) طراحی و ساخته شده اند و با این حساب می توان گفت که اقامت در هتل شهریار درگهان قشم هم برای مجردها و هم برای خانواده ها مناسب است.

 

 

 

هتل سینگو درگهان قشم

 

هتل سینگو قشم یکی دیگر از هتل های خوب و ارزان درگهان قشم است. این هتل کمتر از 100 متر با ساحل فاصله دارد و کنار مرکز خرید دریا درگهان قشم واقع شده است. این هتل 3 ستاره در درگهان قشم 65 اتاق دلباز با امکانات رفاهی مطلوب دارد و شرایط خوبی برای اقامت خانواده ها دارد. به شما توصیه می کنیم که اگر دوست دارید در هتلی نزدیک به درگهان قشم اقامت کنید که هم در کنار ساحل باشد و هم اینکه دسترسی خوبی به بازارهای درگهان قشم داشته باشد، هتل سینگو قشم را برای اقامت خود انتخاب کنید. چراکه با اقامت در هتل سینگو قشم می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و هر زمانی که دلتان خواست، می توانید از هتل به ساحل و یا به مراکز خرید درگهان قشم دسترسی پیدا کنید. ضمنا در هتل سینگو قشم یک سوئیت ماه عسل با دیزاین و طراحی متفاوت نیز تعبیه شده است که اقامت در آن برای کسانی که برای ماه عسل به قشم سفر می کنند، مناسب است.

 

 

 

هتل آلاله 2 درگهان قشم

 

هتل آلاله 2 قشم یکی از بهترین هتل های 3 ستاره درگهان قشم است. این هتل ارزان در درگهان قشم، دارای 44 اتاق است که از نظر امکانات رفاهی و تمیزی در شرایط مناسبی هستند. خوبی هتل آلاله 2 قشم این است که هم دسترسی خوبی به ساحل و هم دسترسی خوبی به مراکز خرید درگهان قشم دارد. در این هتل در درگهان قشم، اتاق هایی برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است که دلباز هستند و بعضی هایشان به دریا چشم انداز دارند. یکی دیگر از مواردی که باعث محبوبیت هتل آلاله 2 قشم می شود، این است که این هتل یک رستوران گردان دارد که اتفاقا به دریا نیز چشم انداز دارد و معمولا مهمانان هتل از خوردن غذا در آن استقبال می کنند. ضمنا هتل آلاله 2 درگهان قشم یک لابی زیبا و یک کافه خوب هم دارد. با این اوصاف، می توان گفت که هتل آلاله 2 قشم یکی از بهترین هتل های درگهان قشم است و هم از نظر دسترسی و موقعیت قرارگیری و هم از نظر امکانات، جزء هتل های خوب قشم محسوب می شود.

 

 

 

هتل آرمان درگهان قشم

 

اگر به دنبال یک هتل خیلی ارزان در درگهان قشم هستید، بهتر است که به اقامت در هتل آرمان قشم فکر کنید. چراکه هتل آرمان قشم یکی از بهترین هتل های ارزان درگهان قشم است و هزینه اقامت در آن حتی از هزینه اقامت در هتل های ارزان دیگر این لیست هم پایین تر است. هتل آرمان قشم در بلوار ساحلی درگهان قشم واقع شده است و دسترسی مناسبی به ساحل درگهان قشم و البته بازارهای درگهان قشم دارد. این هتل ارزان در درگهان قشم دارای 27 اتاق (دو تخته، سه تخته و چهار تخته) با امکانات رفاهی مطلوب است و حدودا با پاساژ دو دلفین قشم به اندازه یک ربع پیاده روی فاصله دارد. با توجه به قیمت این هتل و امکانات و البته موقعیت مکانی خوبی که دارد، می توان گفت که اقامت در این هتل ارزان در درگهان قشم برای کسانی که ارزانی هتل و دسترسی آن برایشان در درجه اول اهمیت دارد ، بسیار مناسب است.

 

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای قشم.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران