۰۲۱۷۴۶۳۴
فصل حراجی در کیش| مرکز خرید کیش

فصل حراجی در کیش| مرکز خرید کیش

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

اگر شما هم عاشق خرید و پاساژگردی هستید، باید این را بدانید که کیش یکی از بهترین اماکن ایران برای خرید است. در کیش مراکز خرید بسیار متنوعی ساخته شده است که اگر شما صبح تا شب را هم در میان فروشگاه های آن ها گشت بزنید، باز هم خسته نمی شوید و باز هم صبح روز فردا دلتان می خواهد که دوباره برای خرید به مراکز خرید کیش مراجعه کنید. به هر حال اگر خرید برای شما هم تفریح هیجان انگیزی است و دلتان می خواهد که برای تجربه یک خرید درست و حسابی با  تور کیش  به جزیره کیش سفر کنید، بهتر است از این حقیقت مطلع باشید که اجناس کیش در زمان های خاصی از سال تخفیف می خورند! این بدین معنی است که اگر شما زمان درستی را برای سفر به کیش انتخاب کنید و در  فصل حراجی کیش  به این جزیره زیبا سفر کنید، مطمئنا برد می کنید! اما این فصل حراجی کیش که از آن صحبت می کنیم، چه زمانی است؟

 

 

جشنواره تابستانی کیش

 

اصولا اجناس مراکز خرید کیش در سه زمان از سال تخفیف می خورند که اگر شما آن 3 زمان را بلد باشید و در یکی آن زمان ها به کیش سفر کنید، می توانید نهایت استفاده را از مراکز خرید کیش ببرید. معروف ترین زمان حراج های کیش، زمانی است که جشنواره تابستانی کیش برگزار می شود. جشنواره تابستانی کیش، جشنواره ای است که در فصل تابستان (بین 15 تیر تا 15 شهریور) در جزیره کیش برگزار می شود و در طی آن هم مراکز خرید کیش برای مشتریانشان تخفیف می گذارند و هم جوایز نقدی و غیر نقدی زیادی برای مشتریان در نظر می گیرند. در ضمن برنامه های تفریحی مهیج متعددی هم در سطح جزیره کیش در طول جشنواره تابستانی کیش اجرا می شوند تا مسافران تابستانی کیش بتوانند ایام خوبی را در تور کیش سپری کنند. در حقیقت  دلیل برگزاری جشنواره تابستانی کیش این است که در این فصل از سال، گرمای هوای کیش خیلی زیاد می شود و فروشنده های مراکز خرید کیش دست به دست هم می دهند و یک جشنواره در کیش برگزار می کنند تا مردم به سفر به کیش با وجود گرمای تابستان مشتاق شوند. اگر شما هم در زمان برگزاری جشنواره تابستانی کیش در تور ارزان کیش شرکت کنید، این شانس را پیدا می کنید که هم از تخفیف ها و حراجی های کیش استفاده کنید و هم اینکه در برنامه های تفریحی کیش شرکت کنید. البته همان طور که گفته شد، باید به این مساله هم دقت کنید که در این فصل از سال هوای کیش خیلی گرم است و شما باید با این گرمای هوا در طول سفرتان کنار بیایید. البته با توجه به اینکه مراکز خرید کیش سرپوشیده هستند و همگی سیستم خنک کننده دارند، پاساژگردی در کیش در فصل تابستان اصلا کار سختی نیست.

 

 

فصل های تخفیف مراکز خرید کیش

 

همان طور که گفته شد، گذشته از جشنواره تابستانی کیش، فصل های حراجی دیگری هم در کیش وجود دارد. اگر شما هم دوست دارید که در زمانی به کیش سفر کنید که هم آب و هوا خوب باشد و هم امکان خرید از حراجی های کیش وجود داشته باشد، بهتر است که یکی از این دو فصل حراجی کیش که در ادامه به شما معرفی می کنیم را برای سفر به کیش انتخاب کنید. نکته ای که باید در مورد زمان تخفیف های کیش بدانید، این است که اصولا وقتی که کیش خلوت می شود، قیمت اجناس مراکز خرید کیش هم پایین می آید! با این حساب می توان گفت که بعد از ایام نوروز (حوالی اردیبهشت تا خرداد) و همین طور بعد از تمام شدن تابستان و جشنواره تابستانی کیش (حوالی مهر و آبان) دوباره اجناس مراکز خرید کیش تخفیف می خورند. خوبی سفر به کیش در این ایام از سال این است که در طول این زمان ها، هم آب و هوای کیش به نسبت تابستان بهتر است و هم اینکه باز هم حراجی های زیادی در سطح مراکز خرید کیش به چشم می خورد. البته توصیه ما به شما این است که حتما چند ساعتی را بدون اینکه خرید کنید، در مراکز خرید کیش گشت بزنید تا حدود قیمت ها دستتان بیاید. چراکه این اتفاق به کرات در کیش برای مسافران می افتد که خیلی زود برای خریدشان تصمیم گیری می کنند و بعد می بینند که مشابه همان لباس یا هر کالای دیگری با قیمت کمتر هم وجود داشته است. این را یادتان باشد که ممکن است همه اجناس مراکز خرید کیش در فصل حراجی کیش تخفیف نخورده باشند. پس بهتر است که با حواس جمع از مراکز خرید کیش خرید کنید و مواظب باشید که کالاها و لباس هایی را برای خرید انتخاب کنید که از نظر قیمتی مناسب هستند و بیخود و بی جهت قیمتشان بالا نیست.

 

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران