۰۲۱۷۴۶۳۴
ارزان ترین بازارها و مراکز خرید مشهد

ارزان ترین بازارها و مراکز خرید مشهد

ارزان ترین بازارها و مراکز خرید مشهد

 

معمولا کسانی که برای زیارت به مشهد سفر می کنند، به خرید سوغاتی از مشهد نیز علاقه نشان می دهند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و دلتان می خواهد که با یک بودجه محدود بهترین سوغاتی ها را از مشهد خریداری کنید، بهتر است که با بازارهای ارزان مشهد آشنا شوید. اگر هم برای خودتان می خواهید از مشهد خرید کنید، باز هم بهتر است که با مراکز خرید ارزان مشهد و  ارزان ترین بازارهای مشهد  آشنایی داشته باشید تا بتوانید با کمترین قیمت ممکن، بهترین لباس ها را در  تور مشهد  برای خودتان تهیه کنید.  ما در ادامه یک به یک مراکز خرید ارزان مشهد و بازارهای مشهد را به شما معرفی می کنیم و به شما می گوییم که باید برای خرید هر چیز به کدامیک از بازارهای ارزان مشهد مراجعه کنید.

 

 

مرکز خرید فردوسی مشهد

 

مرکز خرید فردوسی مشهد یکی از محبوب ترین مراکز خرید ارزان مشهد است. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال خرید ارزان در مشهد هستید، اول از همه به بلوار مفتح مشهد بروید و قبل از بازدید از دیگر مراکز خرید مشهد، از فروشگاه های بازار فردوسی مشهد دیدن کنید. مرکز خرید فردوسی مشهد به ارزانی در مشهد معروف شده است و محال است که از کسی در مشهد درباره ارزان ترین مراکز خرید مشهد سوال بپرسید و نامی از بازار فردوسی مشهد به میان نیاید. خوبی این مرکز خرید ارزان در مشهد این است که در آن همه نوع لباسی از لباس زنانه، لباس مجلسی زنانه، لباس مردانه، کت و شلوار مردانه، لباس بچگانه و لباس نوزاد پیدا می شود و شما می توانید با بازدید از آن یک خرید خانوادگی مقرون به صرفه را تجربه کنید.

 

 

بازار رضا مشهد

 

بازار رضا مشهد یکی دیگر از ارزان ترین بازارهای مشهد است. اگرچه در این بازار لباس و کیف و کفش هم پیدا می شود، اما دلیل اصلی محبوبیت بازار رضا مشهد بین مسافران این است که در آن سوغاتی های خوب و ارزانی اعم از زعفران، مهر، تسبیح و وسایل برای فروش وجود دارد. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال خرید سوغاتی ارزان از مشهد هستید، حتما از بازار رضا مشهد در نزدیکی حرم امام رضا دیدن کنید. بهتر است که اول سوغاتی های خودتان را از فروشگاه های سوغاتی این بازار ارزان در مشهد تهیه کنید و بعد اگر وقت داشتید، به فروشگاه های لباس بازار رضا مشهد نیز سر بزنید. چراکه همان طور که گفته شد، معروفیت این بازار ارزان در مشهد به خاطر همین سوغاتی هایش است و شاید تنوع لباس ها در آن به آن شکلی که شما انتظار دارید، نباشد.

 

 

بازار جنت مشهد

 

بازار جنت مشهد که در خیابان جنت مشهد و در نزدیکی حرم امام رضا قرار گرفته است، یکی دیگر از بازارهای ارزان مشهد است که واقعا ارزش بازدید را دارد. اگر شما هم قصد خرید لباس ارزان در مشهد را دارید، بهتر است که زمانی را به بازدید از بازار جنت مشهد اختصاص دهید. چراکه بازار جنت مشهد پر از فروشگاه های لباس است که اتفاقا قیمت های مناسبی هم دارند و هر کسی با هر بودجه ای می تواند از آن خرید کند.

 

 

بازار مانتو خیابان ایثار مشهد

 

در خیابان ایثار مشهد یک بازار مانتو وجود دارد که با نام راسته مانتو فروش های مشهد نیز شناخته می شود. به شما توصیه می کنیم که اگر به صورت انحصاری به دنبال خرید مانتوی ارزان در مشهد هستید، مستقیما به بازار مانتو خیابان ایثار مشهد بروید. در واقع اگر شما جلوی هر کسی را در مشهد بگیرید و به او بگویید که به دنبال خرید مانتوی ارزان هستید، مطمئنا آدرس خیابان ایثار مشهد را به شما می دهد. در این بازار فروشگاه های مختلفی وجود دارد که در آن ها انواع مانتوها با انواع طرح ها، مدل ها، رنگ ها و جنس های مختلف به فروش می رسد و دست شما برای خرید در آن بسیار باز است.

 

 

بازار روس های مشهد

 

بازار روس های مشهد نیز یکی از آن بازارهای ارزان مشهد است که بیشتر برای خرید سوغاتی مناسب است. در این بازار انواع و اقسام کالاهای چینی به فروش می رسد و تنوع جنس در آن بسیار زیاد است و در آن همه نوع کالایی پیدا می شود. با این حساب اگر حوصله خرید از یک بازار با حال و هوای سنتی را دارید و دوست دارید که انواع کالاها و اجناس را در زیر یک سقف ببینید، بد نیست که در تور ارزان مشهد به بازار روس های مشهد هم سر بزنید. خوب است این را هم بدانید که نام دیگر بازار روس های مشهد، بازار حکیم مشهد است و در واقع روی سردر آن نام بازار حکیم مشهد درج شده است. این را هم بگوییم که بازار روس های مشهد در خیابان امام خمینی مشهد واقع شده است و شما می توانید با ماشین ظرف مدت 5 دقیقه از حرم امام رضا به آن دسترسی پیدا کنید.

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای مشهد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹