۰۲۱۷۴۶۳۴
پارک آبی اسپلش بالی

پارک آبی اسپلش بالی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک آبی اسپلش بالی

 

پارک آبی اسپلش بالی یکی از معروف ترین پارک های آبی بالی است. این پارک آبی یکی از بهترین پارک های آبی بالی برای خانواده ها است و در آن انواع امکانات تفریحی و رفاهی مناسب با نیازهای همه اعضای خانواده تعبیه شده است. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با  پارک آبی اسپلش بالی  آشنا کنیم و به شما بگوییم که اگر در  تور بالی  به این پارک آبی مراجعه کنید، چه چیزی در انتظارتان است.

 

درباره پارک آبی اسپلش بالی

 

در پارک آبی اسپلش بالی انواع و اقسام سرسره های آبی جذاب تعبیه شده است. این پارک آبی به گونه ای طراحی شده است که شما با هر سن و سالی که داشته باشید، می توانید از وقت گذرانی در آن لذت ببرید و اوقات مفرحی را در این پارک آبی در بالی سپری کنید. این پارک آبی یک سرسره جذاب دارد که به اندازه 5 طبقه ارتفاع دارد و طول سرسره اش هم حدود 9 متر است. این سرسره آبی یکی از هیجان انگیزترین سرسره های آبی بالی است و یکی از پرطرفدارترین سرسره های پارک آبی اسپلش بالی محسوب می شود. گفتنی است که در پارک آبی اسپلش بالی انواع سرسره های آبی کودکانه نیز تعبیه شده است تا خردسالان نیز بتوانند با مراجعه به این پارک آبی و در ایمنی کامل، یک روز شاد را در تور بالی سپری کنند. ضمنا در پارک آبی اسپلش بالی یک سری محوطه های جالب هم برای پدر و مادرها دیزاین شده است تا بتوانند در حین بازی کودکانشان استراحت کنند. خوبی پارک آبی اسپلش بالی این است که در آن خبری از صف های طولانی نیست، امکانات تفریحی متنوعی در آن تعبیه شده است و غذای خوبی هم در رستوران های آن سرو می شود.

 

 

سرسره های آبی پارک آبی اسپلش بالی

 

در پارک آبی اسپلش بالی یک محوطه بازی برای کودکان تعبیه شده است که در آن سرسره های آبی کوچک تعبیه شده است و مناسب تفریح کودکان است.گذشته از این، یک رودخانه هم در پارک آبی اسپلش بالی وجود دارد که شما می توانید روی تیوب های آن دراز بکشید و از آرامش بی انتهای این رودخانه و جریان آرام آن لذت ببرید.علاوه بر این ها، یک سری سرسره آبی مهیج نیز در پارک آبی اسپلش بالی وجود دارد که معمولا بزرگترها از استفاده از آن ها استقبال می کنند. یک سرسره آبی به نام "سرسره آبی بیگ رد" در پارک آبی اسپلش بالی وجود دارد که افراد با قد بالای 100 سانتی متر می توانند از آن استفاده کنند. این سرسره آبی پیچ و تاب بسیار زیادی دارد و هیجان بسیار زیادی را برای افراد ایجاد می کند. یک سرسره آبی دیگر به نام "سوپر بول" هم در پارک آبی اسپلش بالی وجود دارد که فقط کسانی می توانند از آن استفاده کنند که حداقل 125 سانتی متر قد داشته باشند. این سرسره آبی به گونه ای طراحی شده است که شما با سوار شدن روی آن در یک محوطه دایره ای شکل تاب می خورید تا به درون سوراخ وسط آن بیفتید. دو سرسره آبی دیگر به نام "سرسره آبی اسپید ریسر" و "سرسره آبی جاینت ریسر" نیز در پارک آبی اسپلش بالی تعبیه شده اند که استفاده از اولی برای کودکان با قد کمتر از 100 سانتی متر و استفاده از دومی برای کودکان با قد کمتر از 110 سانتی متر ممنوع است. هر کدام از این دو سرسره در 4 ردیف ساخته شده اند و شما می توانید به همراه دوستان و یا اعضای خانواده تان سوار آن ها شوید و با هم مسابقه بگذارید و ببینید که سرعت کدامتان بیشتر می شود. گذشته از همه این ها، یک محوطه هم برای استراحت در پارک آبی اسپلش بالی طراحی شده است که تخت های آفتابگیری و آلاچیق های جذاب دارد و شما می توانید ساعتی را در آن ها با آرامش سپری کنید.

 

 

ساعات کاری پارک آبی اسپلش بالی

 

پارک آبی اسپلش بالی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است و شما با تهیه بلیط پارک آبی اسپلش بالی می توانید یک روز شاد و مفرح را در آن سپری کنید.

 

 

قیمت بلیط پارک آبی اسپلش بالی

 

شما با پرداخت 270،000 روپیه اندونزی می توانید یک بلیط پارک آبی اسپلش بالی را برای خودتان تهیه کنید. با تهیه این بلیط می توانید از سرسره های آبی پارک آبی اسپلش بالی استفاده کنید، از وای فای رایگان در مجموعه پارک آبی اسپلش بالی بهره ببرید، از کافه و رستوران پارک آبی اسپلش بالی استفاده کنید و از امکانات دیگر پارک آبی اسپلش بالی مثل دوش ها و اتاق های تعویض لباس پارک آبی اسپلش بالی نیز استفاده کنید. این را هم بهتر است بدانید که اگر امکان پرداخت آنلاین برایتان وجود داشته باشد و بتوانید بلیط پارک آبی اسپلش بالی را به صوت آنلاین رزرو کنید، بلیط این پارک آبی برایتان ارزان تر تمام می شود و در این صورت می توانید با پرداخت 200،000 روپیه اندونزی، بلیط یک روزه پارک آبی اسپلش بالی را تهیه کنید.

 

 

آدرس پارک آبی اسپلش بالی

 

پارک آبی اسپلش بالی در منطقه بادونگ بالی واقع شده است و حدودا 10 دقیقه با ساحل سمینیاک بالی فاصله دارد. شما به راحتی می توانید با یک تاکسی از هتل خود در بالی به پارک آبی اسپلش بالی دسترسی پیدا کنید.

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای بالی.

۰۷ خرداد ۱۳۹۹

نظرات کاربران