۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره پارک آبی آدالند کوش آداسی

همه چیز درباره پارک آبی آدالند کوش آداسی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره پارک آبی آدالند کوش آداسی

 

اگر شما هم اهل هیجان و تفریح هستید، بهتر است که فرصت تفریح در یکی از بهترین پارک های آبی ترکیه را در  تور کوش آداسی  از دست ندهید.  پارک آبی آدالند کوش آداسی  به عنوان یکی از بهترین اماکن تفریحی کوش آداسی یکی از مهمترین جاهایی است که شما باید بازدید از آن و تفریح در آن را در برنامه سفرتان به کوش آداسی بگنجانید. اگر هم در این زمینه شک دارید و نمی دانید که وقت گذرانی در پارک آبی آدالند کوش آداسی برای شما مناسب هست یا خیر، بهتر است که این مطلب را بخوانید تا بیشتر با پارک آبی آدالند کوش آداسی آشنا شوید و به جواب تمام سوالات خود درباره پارک آبی آدالند کوش آداسی برسید.

 

 

پارک آبی آدالند کوش آداسی چه جور جایی است؟

 

پارک آبی آدالند کوش آداسی با بیش از 100،000 متر مربع مساحت، جذاب ترین و باحال ترین جاذبه گردشگری کوش آداسی است و اغلب از آن به عنوان یکی از 10 پارک آبی برتر جهان یاد می کنند. در این پارک آبی همه نوع سرسره ای وجود دارد و در آن یک عالمه وسیله بازی در یک محوطه سرسبز تعبیه شده است و همه چیز در آن برای سپری کردن یک روز خوب و به یادماندنی آماده شده است! به هر حال اگر شما هم از تفریحات آبی خوشتان می آید و دوست دارید که در زیر نور آفتاب، چند ساعتی را با هیجان سپری کنید، پارک آبی آدالند کوش آداسی همان جایی است که حتما نظر شما را در تور ارزان کوش آداسی به خودش جلب خواهد کرد. پارک آبی آدالند کوش آداسی پر از استخرهای شنا، سرسره های آبی، استخرهای بازی و وسایل بازی است و در آن نمایش های جالبی توسط دلفین های بامزه اجرا می شود و با همه این اوصاف می توان گفت که پارک آبی آدالند کوش آداسی هیچ کم و کسری ندارد.

 

 

 

تفریح در پارک آبی آدالند کوش آداسی مناسب چه کسانی است؟

 

در پارک آبی آدالند کوش آداسی امکانات تفریحی و وسایل بازی مختلفی تعبیه شده است که مناسب سنین مختلف هستند. با این حساب می توانید مطمئن باشید که چه به صورت خانوادگی و چه با گروه دوستانه به کوش آداسی سفر کنید، در هر صورت از تفریح در کوش آداسی راضی خواهید بود. چراکه هم کسانی که اهل هیجان هستند و هم کسانی که دلشان می خواهد در زیر نور آفتاب ریلکس کنند و استرس هایشان را به دست فراموشی بسپارند، می توانند از امکانات پارک آبی آدالند کوش آداسی به نحو احسنت استفاده کنند و در هر صورت از وقت گذرانی در پارک آبی آدالند کوش آداسی لذت ببرند.

 

 

 

در پارک آبی آدالند کوش آداسی چه امکاناتی وجود دارد؟

 

در پارک آبی آدالند کوش آداسی یک رودخانه طراحی و ساخته شده است که شما می توانید همراه با جریان آرام آن حرکت کنید و ریلکس شوید. همچنین یک سری سرسره آبی در آن تعبیه شده است تا شما بتوانید سطح هیجان بیشتری را در پارک آبی آدالند کوش آداسی تجربه کنید. در این پارک آبی در کوش آداسی چندین و چند استخر شنا، یک استخر موج، یک استخر مخصوص کودکان و یک سری تخته پرش تعبیه شده است و از این ها گذشته، یک رودخانه موج های خروشان 1 کیلومتری نیز در آن وجود دارد که می توان در آن رفتینگ (قایق سواری در موج های خروشان) را امتحان کرد.  حتی یک پارک دلفین ها نیز در کنار پارک آبی آدالند کوش آداسی وجود دارد که شما می توانید در آن شنا با دلفین ها را تجربه کنید. حتی می توانید با همان مبلغی که به عنوان هزینه بلیط پارک آبی آدالند کوش آداسی پرداخت می کنید، از تخت های آفتابگیری، چترهای سایه بان و سواحل پارک آبی آدالند کوش آداسی نیز استفاده کنید. در نهایت هم می توانید در کافه ها و رستوران پارک آبی آدالند کوش آداسی یک خوراکی خوشمزه بخورید و بدین شکل یک روز جالب و جذاب را در تور کوش آداسی تجربه کنید.

 

 

قیمت بلیط پارک آبی آدالند کوش آداسی چقدر است؟

 

قیمت بلیط پارک آبی آدالند کوش آداسی برای کودکان 4 تا 8 ساله 15 یورو و برای بزرگسالان و کودکان بالای 9 سال 25 یورو است. ضمنا کودکان زیر 4 سال نیازی به تهیه بلیط پارک آبی آدالند کوش آداسی ندارند و می توانند به رایگان به همراه والدینشان وارد پارک آبی آدالند کوش آداسی شوند. نکته ای که خوب است بدانید، این است که شما در پارک آبی آدالند کوش آداسی باید برای تهیه کیسه های پلاستیکی برای حفاظت از دوربین و گوشی تلفن همراهتان هزینه پرداخت کنید. پس بهتر است که چند کیسه پلاستیکی با خودتان به پارک آبی آدالند کوش آداسی ببرید تا دیگر مجبور به خرید کیسه پلاستیکی در این پارک آبی در کوش آداسی نشوید. در نهایت خوب است این را هم بدانید که پارک آبی آدالند کوش آداسی از اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است و شما در این بازه زمانی می توانید از امکانات تفریحی آن در تور کوش آداسی بهره مند شوید.

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای کوش آداسی .

۱۸ خرداد ۱۳۹۹

نظرات کاربران