۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره مرکز خرید سیتی سنتر قشم

همه چیز درباره مرکز خرید سیتی سنتر قشم

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره مرکز خرید سیتی سنتر قشم

 

مرکز خرید سیتی سنتر قشم مدرن ترین و معروف ترین مرکز خرید قشم است. البته مرکز خرید سیتی سنتر قشم، در واقع یک مرکز خرید نیست و از دو مرکز خرید مجزا با نام های مرکز خرید سیتی سنتر 1 قشم و مرکز خرید سیتی سنتر 2 قشم تشکیل شده است. این دو مرکز خرید، جذاب ترین و لوکس ترین مراکز خرید قشم هستند و محال است که کسی به قشم سفر کند و بدون بازدید کردن از این دو مرکز خرید از این جزیره زیبا بیرون برود! پس بهتر است که شما هم قبل از سفر با  تور قشم  با این دو مرکز خرید محبوب در قشم آشنا شوید و همه چیز درباره  مرکز خرید سیتی سنتر قشم  را بدانید.

 

 

درباره مرکز خرید سیتی سنتر 1 قشم و مرکز خرید سیتی سنتر 2 قشم

 

همان طور که گفته شد، دو مرکز خرید با نام سیتی سنتر در قشم وجود دارند که با نام 1 و 2 از یکدیگر تفکیک شده اند. این دو مرکز خرید مثل یک مجموعه مجتمع تجاری در قشم شناخته می شوند و در ارتباط کامل با یکدیگر هستند. در واقع مرکز خرید سیتی سنتر 1 و سیتی سنتر 2 در دو طرف یک خیابان واقع شده اند و با یک پل به یکدیگر مرتبط شده اند. این پلی که از آن صحبت می کنیم، در طبقه سوم مرکز خرید سیتی سنتر 1 و 2 قرار گرفته است و دیزاین و نورپردازی جالبی دارد و راه دسترسی به آن از داخل مراکز خرید است. با این حساب اگر شما از یکی از آن ها دیدن کنید، می توانید بدون نیاز به خارج شدن از آن مرکز خرید و تنها با یک پل به مرکز خرید دیگر بروید و بازدیدتان از سیتی سنتر قشم را کامل کنید.  مرکز خرید سیتی سنتر 1 قشم و سیتی سنتر 2 قشم در بلوار ولی عصر قشم و دقیقا در قلب شهر قشم قرار گرفته اند. مرکز خرید سیتی سنتر 1 در سال 1390 و مرکز خرید سیتی سنتر 2 چند سال بعد از آن ساخته شدند و از آن موقع به بعد به محبوب ترین و معروف ترین مراکز خرید قشم تبدیل شدند. دلیل محبوبیت این دو مرکز خرید در قشم هم این است که به قدری اجناس متنوعی دارند که شما می توانید چند روز در آن ها گشت و گذار کنید و باز هم از قدم زدن در کنار ویترین های جذاب فروشگاه های آن ها لذت ببرید.

 

فروشگاه های مرکز خرید سیتی سنتر قشم

 

مجموعه مرکز خرید سیتی سنتر قشم از 3 طبقه تشکیل شده است. طبقه اول و دوم مرکز خرید سیتی سنترقشم دارای فروشگاه های لوکس هستند که در آن ها انواع و اقسام لباس و کیف و کفش به فروش می رسد. در طبقه سوم مرکز خرید سیتی سنتر قشم نیز یک فودکورت بزرگ به علاوه یک شهربازی وجود دارد. در این مرکز خرید بیش از 700 فروشگاه وجود دارد که در آن ها اجناسی مثل لباس و زیورآلات فروش می رسد. اجناسی که در این مرکز خرید پیدا می شوند، عموما از برندهای غربی و ایرانی هستند و از لحاظ تنوع بی نظیر هستند. اما نکته ای که باید از آن اطلاع داشته باشید، این است که قسمت اجناس مرکز خرید سیتی سنتر قشم به نسبت دیگر مراکز خرید قشم بالاتر است. البته در این مرکز خرید اجناس و لباس های بسیار ارزانی هم پیدا می شود که واقعا برای خرید مقرون به صرفه هستند. به هر حال توصیه ما به شما این است که حتما نهایت دقت را برای خرید از مرکز خرید سیتی سنتر قشم به کار بگیرید و فقط اجناسی که از نظر قیمتی و کیفیت خوب هستند را از این مرکز خرید تهیه کنید.

 

 

امکانات مرکز خرید سیتی سنتر قشم

 

در مرکز خرید سیتی سنتر قشم به جز فروشگاه های لباس، چندین فروشگاه سوغاتی برای فروش صنایع دستی نیز وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن ها سوغاتی های قشم را تهیه کنید. علاوه بر این فروشگاه ها، تعدادی کافه و رستوران نیز در طبقه سوم مجموعه تجاری سیتی سنتر قشم تعبیه شده است که همه مدل غذایی در آن ها سرو می شود. در ضمن یک شهربازی سرپوشیده و یک سینمای چهار بعدی، یک سالن بولینگ و یک سالن بیلیارد نیز در این مجموعه وجود دارد. ضمنا یک فروشگاه چینی ها نیز در مرکز خرید سیتی سنتر قشم تعبیه شده است که اجناس بسیار ارزانی دارد. با این اوصاف می توان گفت که بازدید از مرکز خرید سیتی سنتر قشم هم برای کودکان و هم برای کل اعضای خانواده تجربه بسیار جالبی است.

 

آدرس مرکز خرید سیتی سنتر قشم

 

مرکز خرید سیتی سنتر قشم در مرکز شهر قشم، در بخش انتهایی خیابان ولی عصر قشم (در تقاطع با خیابان دریا و کمی پایین تر از میدان امام قلی خان قشم) واقع شده است. اگر هتلی که شما در قشم انتخاب می کنید، در مرکز شهر قشم باشد، به راحتی می توانید با پای پیاده به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت حتما باید یک تاکسی بگیرید و با آن به مرکز خرید سیتی سنتر قشم بروید. به هر حال توصیه ما به شما این است که اگر به خرید علاقه خیلی زیادی دارید، تا جای ممکن یک هتل در نزدیکی مراکز خرید قشم از جمله مرکز خرید سینتی سنتر قشم برای خودتان رزرو کنید. در این صورت از بابت رفت و آمد با مشکل مواجه نمی شوید و هر وقت که خسته شدید،میتوانید به هتلتان برگردید و دوباره بعد از استراحت، خریدتان را از سر بگیرید. 

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای قشم.

۰۴ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران