۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی جامع و کامل پارک آبی آکوالند آنتالیا

معرفی جامع و کامل پارک آبی آکوالند آنتالیا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک آبی آکوالند آنتالیا

 

اگر شما هم دلتان می خواهد که یک روز سرشار از هیجان را در تور آنتالیا سپری کنید و اگر شما هم به دنبال یک تفریح خانوادگی و جذاب در آنتالیا هستید، باید به شما بگوییم که تفریح در پارک آبی آکوالند آنتالیا دقیقا برای شما مناسب است! چراکه پارک آبی آکوالند آنتالیا جایی است که امکانات تفریحی متعددی برای همه سنین تعبیه شده است، قیمت بلیط آن منطقی است و در آن هیچ کم و کاستی برای گذراندن یک روز مفرح و به یادماندنی وجود ندارد! با ما همراه باشید تا با هم گشتی در پارک آبی آکوالند آنتالیا بزنیم و ببینیم که دقیقا در آن چه خبر است!

درباره پارک آبی آکوالند آنتالیا

 

پارک آبی آکوالند آنتالیا قدیمی ترین پارک آبی آنتالیا است. این پارک آبی که با نام آکوالند و دلفین لند آنتالیا شناخته می شود، در مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است. این پارک آبی یک پارک سرسبز و زیباست که همه جور امکانات رفاهی و تفریحی دارد. این پارک آبی در آنتالیا از سال 1994 میلادی افتتاح شده است و سرسره های آبی به روز، امن و جذابی دارد. این مجموعه تفریحی در آنتالیا از دو بخش پارک آبی و دلفین لند تشکیل شده است. در بخش پارک آبی انواع استخرها و سرسره های آبی تعبیه شده است و در بخش دلفین لند یک سری مربی وجود دارند که با دلفین های بامزه و باهوش نمایش اجرا می کنند. این دلفین ها نقاشی می کشند، می پرند، آواز می خوانند، شوخی می کنند و یک عالمه شیرین کاری های بامزه از خودشان نشان می دهند. پس اگر شما هم دلتان می خواهد که یک روز از اقامتتان در  تور آنتالیا  را به جذاب ترین شکل ممکن در یک پارک آبی سپری کنید و بعد هم به تماشای نمایش های بامزه یک سری دلفین بامزه بنشینید، باید حتما تفریح در آکوالند و دلفین لند آنتالیا را در برنامه سفر خود به آنتالیا بگنجانید.

امکانات تفریحی پارک آبی آکوالند آنتالیا

 

پارک آبی آکوالند آنتالیا چندین و چند استخر شنا، سرسره های آبی متنوع، محوطه بازی مخصوص کودکان، تخت های آفتابگیری، محل هایی برای استراحت و همین طور امکاناتی برای موج سواری، رفتینگ (قایق سواری)، شنا با دلفین ها، ماساژ گرفتن و خرید سوغاتی دارد و برای تفریح هر کسی با هر سن و سالی مناسب است. این مجموعه رستوران ها و کافه های متعددی هم دارد و به قدری مجموعه جذابی است که مطمئنا شما هم در آن گذر زمان را احساس نمی کنید و وقتی به خودتان می آیید، می بینید که بعد از ظهر شده و باید از آن خارج شوید!

ساعات کاری مجموعه پارک آبی آکوالند آنتالیا

پارک آبی آکوالند آنتالیا همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است و شما می توانید در این بازه زمانی برای خرید یک بلیط پارک آبی آکوالند آنتالیا از امکانات تفریحی آن استفاده کنید.

قیمت بلیط پارک آبی آکوالند آنتالیا

قیمت بلیط پارک آبی آکوالند آنتالیا برای کودکان صفر تا هفت سال رایگان، برای کودکان هفت تا دوازده سال 28 لیره و برای بزرگسالان 47 لیره است. البته لازم به ذکر است که شما باید مبلغی را هم برای خورد و خوراک آن روزتان در نظر داشته باشید. چراکه امکان بردن غذا، خوراکی و نوشیدنی به داخل محوطه بازی پارک آبی آکوالند آنتالیا وجود ندارد.

آدرس پارک آبی آکوالند آنتالیا

 

پارک آبی آکوالند آنتالیا در محله ملتم آنتالیا و در بلوار دوملوپینار آنتالیا واقع شده است. این پارک آبی در آنتالیا حدودا 15 دقیقه با شهر قدیمی آنتالیا در مرکز شهر آنتالیا و حدودا 10 دقیقه با ساحل کنیالتی فاصله دارد و در حد فاصل این دو قرار گرفته است. ضمنا پارک آبی آکوالند آنتالیا حدودا 35 دقیقه با منطقه لارا آنتالیا، حدودا 40 دقیقه با منطقه کمر آنتالیا و حدودا 45 دقیقه با منطقه بلک آنتالیا فاصله دارد. 

نحوه دسترسی به پارک آبی آکوالند آنتالیا

راحت ترین راه برای دسترسی به پارک آبی آکوالند آنتالیا این است که یا یک ماشین در آنتالیا برای خودتان اجاره کنید و با آن به پارک آبی بروید و یا اینکه خیلی ساده یک تاکسی برای خودتان بگیرید و مسیر هتل تا پارک آبی آکوالند آنتالیا را بدین وسیله طی کنید. البته توصیه ما به شما این است که به جای اینکه از تاکسی های شهری آنتالیا استفاده کنید، از اپلیکیشن تاکسی آنلاین اوبر استفاده کنید تا بتوانید تاکسی های ارزان تری برای دسترسی به پارک آبی آکوالند آنتالیا پیدا کنید. این اپلیکیشن هم برای گوشی های اندرویدی و هم برای گوشی های آی او اس موجود است و شما به راحتی می توانید با آن کار کنید و از هر جایی در آنتالیا برای خودتان تاکسی بگیرید. البته این را هم بگوییم که پارک آبی آکوالند آنتالیا یک سری سرویس رایگان به یک سری از هتل های آنتالیا دارد. با این حساب بهتر است که حتما قبل از اینکه برای خودتان به مقصد پارک آبی آکوالند آنتالیا تاکسی بگیرید، از مسئولین هتلتان بپرسید که چنین سرویسی از پارک آبی آکوالند آنتالیا به مقصد هتل شما هم وجود دارد یا خیر. در ضمن یک ایستگاه اتوبوس به نام ایستگاه اتوبوس بیوک شهیر نیز در نزدیکی پارک آبی آکوالند آنتالیا وجود دارد که در صورت تمایل می توانید با اتوبوس به آن ایستگاه بروید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

۰۷ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران

  • پرستو صالح

    06 مرداد 1399 - 18:41

    پاسخ

    سلام این پارک آبی تو زمانه کرونا خدمات دارن