۰۲۱۷۴۶۳۴
عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین

عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین

 

وقتی صحبت از جاذبه های گردشگری عجیب و غریب می شود، چین یکی از اولین کشورهایی که به خاطر داشتن جاهای دیدنی عجیب و غریب نامش بر سر زبان می آید. در چین به قدری جای دیدنی منحصر به فرد و خاص وجود دارد که اگر بخواهیم در مورد  عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین  صحبت کنیم، نمی دانیم که از کجا باید شروع کنیم و باید اول نام کدامیک از جاهای دیدنی عجیب چین را به میان بیاوریم. چراکه چین سرزمین جاهای دیدنی عجیب و جاذبه های گردشگری خاص است. با ما در  آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس  همراه باشید می خواهیم گشتی در چین بزنیم و یک سری از عجیب ترین جاذبه گردشگری چین را به شما معرفی کنیم.

 

خانه وارونه در شانگهای

 

در حال حاضر خانه های وارونه متعددی در گوشه کنار جهان ساخته شده است و فقط در چین نیست که خانه وارونه وجود دارد. اما به هر حال خانه وارونه چین در شانگهای یکی از جالب ترین و عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین محسوب می شود و با اینکه شبیه به آن در کشورهای دیگر هم هست، اما باز هم جای دیدنی خاص و جالبی است.

 

 

هتل خدایان در پکن

 

شاید در هیچ شهری در هیچ جای کره زمین به جز چین و در پکن، هتلی وجود نداشته باشد که به شکل خدایان ساخته شده باشد! پس جای تعجبی ندارد اگر هتل خدایان پکن را به عنوان یکی از عجیب و غریب ترین جاذبه های گردشگری چین معرفی کنیم! این هتلی که از آن صحبت می کنیم، به شکل مجسمه 3 خدای چینی ساخته شده است و نمای آن به شکل 3 خدای غول پیکر ساخته شده است. در واقع این هتل علاوه بر هتل بودنش، به یکی از خاص ترین جاهای دیدنی چین در شهر پکن نیز تبدیل شده است و توریستان زیادی در طول روز برای عکاسی به آن مراجعه می کنند.

 

 

کوهستان های تیانزی در استان هونان چین

 

در استان هونان چین یک سری کوه های عجیب و غریب وجود دارد که به آن ها کوهستان های تیانزی می گویند. این استان با داشتن این کوه ها، یکی از خاص ترین استان های چین محسوب می شود و شکل و شمایلش شبیه به لوکیشن های فیلم های علمی تخیلی است! جالب تر از همه اینکه در این استان تله کابین های متعددی ساخته شده است و علاوه بر این، طولانی ترین آسانسور جهان، پیاده روهای کف شیشه ای و جاهای دیدنی عجیب و غریب دیگری نیز در آن جای گرفته اند که یکی از دیگری جالب تر هستند.

 

 

ساحل  قرمز در پانجین

 

ساحل قرمز پانجین که به عنوان یکی از عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین شناخته می شود، یک زمین باتلاقی بزرگ است که پر از گل و گیاه هایی است که در فصل پاییز به رنگ قرمز در می آیند و به شکل عجیبی، این ساحل را به رنگ قرمز در می آورند.

 

 

روستای هواشی در استان جیانگسو

 

روستای هواشی که به عنوان ثروتمندترین روستای چین شناخته می شود، روستایی است که در آن بیش از 2،000 خانه وجود دارد که همگی هم شبیه به هم هستند و هم از نظر ابعاد و هم از نظر شکل و شمایل با هم مو نمی زنند. مسلم است که در هیچ کشور دیگری به جز چین، روستایی با این مشخصات پیدا نمی شود و به همین خاطر هم هست که می گویند روستای هواشی یکی از عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین است.

 

 

غار رید فلوت در گوانگشی

 

جالب است بدانید که یک غار در چین وجود دارد که به آن غار رید فلوت می گویند. این غار از آنجایی به عنوان یکی از عجیب و غریب ترین جاهای دیدنی چین شناخته می شود که در آن بیش از 4،000 چراغ ال ای دی کار گذاشته شده است که غار را به طرز شگفت انگیزی روشن و رنگارنگ کرده اند.

 

 

چرخ و فلک در تیانجین

 

در شهر تیانجین در چین یک چرخ و فلک خیلی بزرگ وجود دارد که در واقع جزئی از یک پل است و به عنوان قسمتی از یک پل، طراحی و ساخته شده است. این پل و چرخ و فلک بسیار بزرگش یکی از خاص ترین جاهای دیدنی چین هستند و عنوان یکی از عجیب ترین جاهای دیدنی چین را به خودشان اختصاص داده اند.

 

 

مزارع استان یون نان

 

شالیزارهای برنج و مزارعی که در استان یون نان چین وجود دارند، شبیه به هیچ شالیزار برنج و هیچ مزرعه ای در هیچ جای دنیا نیستند. این مزارع در کنار هم طرح و رنگ بسیار جالبی دارند و همنشینیشان در کنار هم شبیه به یک نقاشی زیبا شده است. به همین دلیل مزارع استان یون نان را به عنوان یکی از عجیب ترین جاذبه های گردشگری چین می شناسند و همیشه زیبایی آن ها نقل محافل است.

 

 

آبشار توالت در فوشان

 

شاید باورتان نشود، اما در شهر فوشان در چین یک آبشار وجود دارد که با بیش از 10،000 توالت فرنگی بازیافت شده ساخته شده است! این جاذبه گردشگری به قدری عجیب است که تا وقتی که آن را از نزدیک نبینید، باورتان نمی شود که واقعا چنین آبشاری در دنیا وجود دارد! به هر حال هر کسی باید حتی برای یک بار هم که شده و حتی شده از داخل عکس، این آبشار را ببیند تا به این باور برسد که واقعا چین کشور عجایب است.

 

 

تونل گوالیانگ

 

در چین یک روستا به نام گولیانگ وجود دارد که برای رسیدن به آن باید از یک تونل عبور کنید که با همه تونل های جهان متفاوت است. جالب است بدانید که این تونل که در دل صخره های بسیار سرسبز و مرتفع حفاری شده، از جاده ای عبور می کند که به عنوان یکی از خطرناک ترین جاده های چین و البته جهان شناخته می شود و جاده اش هم به اندازه تونلش عجیب است. 

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای چین.

۰۹ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران