۰۲۱۷۴۶۳۴
معروف ترین خیابان های بانکوک برای تفریح و خوشگذرانی

معروف ترین خیابان های بانکوک برای تفریح و خوشگذرانی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

معروف ترین خیابان های بانکوک برای تفریح و خوشگذرانی

 

بانکوک پر از خیابان های شلوغ و پر از همهمه هست که هر کدامشان به نوعی و به شکلی برای تفریح شرایط مناسبی دارند. با وجود همین خیابان های جذاب هم هست که خیلی از توریستان بانکوک را به عنوان یکی از بهترین شهرهای جنوب شرقی آسیا برای تفریح می شناسند. در ادامه ما شما را با چند تا از بهترین و معروف ترین خیابان های بانکوک برای تفریح و خوشگذرانی آشنا می کنیم.

 

خیابان آر سی ای بانکوک

 

خیابان آر سی ای یا همان خیابان رویال سیتی اونیو (خیابان شهر سلطنتی) به عنوان یکی از بهترین خیابان های بانکوک برای تفریح شناخته می شود. این خیابان در بانکوک پر از کافه هایی است که از ساعت 10 شب به بعد پر از توریست می شوند و در آن ها موزیک های زنده بسیار جالبی پخش می شود. لازم به ذکر است که بیشتر کسانی که در این خیابان جمع می شوند، جوان هستند و بیشترشان هم تایلندی هستند. البته در سال های اخیر به تعداد توریستان این خیابان اضافه شده است و این خیابان محبوبیت بسیار زیادی بین توریستان تور تایلند پیدا کرده است.

 

 

خیابان خائوسان بانکوک

 

خیابان خائوسان بانکوک جایی است که اکثر بک پکرها و کسانی که به دنبال سفر ارزان به بانکوک هستند، برای تفریح به آن مراجعه می کنند. چراکه این خیابان پر از مهمان خانه ها و هتل های ارزان است و کافه ها و رستوران های ارزانی هم در آن پیدا می شود و گذشته از این ها، فروشگاه ها و بازارهای ارزانی هم دارد. این خیابان یک کیلومتری یکی از بهترین خیابان های بانکوک برای رستوران گردی و تفریح است و هیچ کم و کاستی ندارد. لازم به ذکر است که بیشتر کسانی که در این خیابان حضور پیدا می کنند، بک پکرها، دانش آموزان و دانشجویان و جوانان تایلندی و البته توریستان هستند و با همه این اوصاف، می توان گفت که این خیابان در بانکوک حال و هوای بسیار جالبی دارد.

 

 

خیابان سوی سوخومویت 11 بانکوک

 

خیابان سوی 11 از دید توریستان، یکی از محبوب ترین خیابان های بانکوک است  و هم برای تفریح کسانی که اهل هیاهو و جاهای شلوغ هستند و هم برای کسانی که به دنبال ریلکس کردن و گذراندن یک شب به یادماندنی هستند، جای مناسبی است. در این خیابان هم توریستان و هم اهالی تایلند حضور پیدا می کنند و معمولا افرادی که در این خیابان هستند، رنج سنی متنوعی دارند. در ضمن خوب است این را هم بدانید که کافه های این خیابان خیلی در مورد پوشش مشتریانشان حساس نیستند و سبک پوشش خاصی را برای مشتریانشان در نظر نگرفته اند. اما به هر حال بهتر است که اگر شما هم قصد تفریح در یکی از کافه های خیابان سوی سوخومویت 11 بانکوک را داشتید، یک لباس مرتب به تن کنید و از رفتن به این خیابان با شلوارک و یا صندل خودداری کنید.

 

 

خیابان سوی تونگلور 10 بانکوک

 

این خیابان یکی از بهترین خیابان های تفریح در بانکوک است و اصولا مردم ثروتمند تایلند از تفریح در آن استقبال می کنند. در این خیابان انواع و اقسام کافه ها و رستوران های لاکچری ساخته شده است و همه چیز در آن لوکس است. به هر حال اگر به دنبال تفریح در یک خیابان لوکس در بانکوک هستید، حتما نام این خیابان را به خاطر بسپارید و حتما در  تور بانکوک  از آن دیدن کنید.

 

 

خیابان سیلوم بانکوک

 

اگر شما هم در طول روز از خیابان سیلوم بانکوک دیدن کنید، به این مساله اعتقاد پیدا می کنید که خیابان سیلوم بانکوک قطب تجاری و مالی بانکوک است! چراکه این خیابان پر از ادارات و بانک های جورواجور است و روزها در آن خبری از اماکن تفریحی نیست. اما همین که خورشید در بانکوک غروب می کند و هوای بانکوک رو به تاریکی می رود، بازارهای جذابی در خیابان سیلوم بانکوک برپا می شوند، کافه ها و کلاب ها درب هایشان را باز می کنند و همه چیز در آن برای تفریح و خوشگذرانی آماده می شود. شاید برایتان کلیشه ای باشد، اما باید این را به شما بگوییم که گشت و گذار در خیابان سیلوم بانکوک برای هر کسی با هر سن و سالی می تواند جالب باشد و همه می توانند در محیط آن یک روز خوب و به یادماندنی را سپری کنند.

 

 

 با کلیک بر روی این مطلب ما بقیه جاذبه های گردشگری تایلند را مطالعه نمایید.

زیما سفر مجری مستقیم تورهای بانکوک.

۱۰ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران