۰۲۱۷۴۶۳۴
گالری هنر در بهشت پاتایا، جایی که باید آن را حتما از نزدیک ببینید!

گالری هنر در بهشت پاتایا، جایی که باید آن را حتما از نزدیک ببینید!

گالری هنر در بهشت پاتایا، جایی که باید آن را حتما از نزدیک ببینید!

 

معرفی جامع و کامل گالری هنر در بهشت پاتایا

 

گالری هنر در بهشت پاتایا

 

آیا شما هم به دنبال یک جاذبه گردشگری خاص و منحصر به فرد در پاتایا هستید تا تور پاتایا را برای خودتان جذاب تر کنید؟ در این صورت توصیه ما به شما این است که بازدید از گالری هنر در بهشت پاتایا را در برنامه سفر خود به پاتایا بگنجانید. اشتباه نکنید! این گالری که از آن صحبت می کنیم، با گالری های هنری معمولی متفاوت است و بیشتر از اینکه فضای هنری باشد، یک جای سرگرم کننده و جالب است.. داستان از این قرار است که نقاشی های گالری هنر در بهشت پاتایا با نقاشی های معمولی تفاوت دارند و با تکنیک های سه بعدی بسیار جالب و کمی خلاقیت کشیده شده اند. این نقاشی ها به گونه ای هستند که هر کسی با تماشای آن ها احساس می کند که مثلا حیوانات داخل نقاشی واقعی هستند و در حال بیرون آمدن از قاب نقاشی و ورود به دنیای واقعی هستند!  به هر حال اگر برایتان جالب شده که این گالری هنر در بهشت پاتایا چه جور جایی است و چرا این همه توریست در  تور پاتایا  از آن دیدن می کنند، این مطلب را بخوانید.

 

 

درباره گالری هنر در بهشت پاتایا

 

گالری هنر در بهشت پاتایا بیش از 100 نقاشی و اثر هنری دارد که در 10 تم مختلف دسته بندی شده اند و شامل نقاشی هایی با موضوعات خطای دید، حیوانات وحشی، طبیعت، تمدن های گذشته و کپی آثار هنری کلاسیک با چاشنی طنز می شوند. مثلا فکرش را بکنید که در موزه هنر در بهشت پاتایا یک عکس از مونالیزا وجود دارد که یک مداد به تصویر آن اضافه شده است و شما می توانید در کنار آن ژست نقاش بودن بگیرید و حداقل برای چند لحظه خودتان را جای لئوناردو داوینچی، نقاش این اثر بگذارید!

 

 

تجربه بازدید از گالری هنر در بهشت پاتایا

 

جالب است که بدانید نه تنها عکاسی در گالری هنر در بهشت پاتایا مثل نقاشی از یک سری گالری ها و موزه های دنیا ممنوع نیست، بلکه به شدت به توریستان توصیه هم می شود! در واقع گالری هنر در بهشت پاتایا ساخته شده است که توریستان بتوانند در کنار نقاشی های آن عکس های جذاب، جالب، بامزه و گاه خنده دار بگیرند. به شما قول می دهیم که تصویر نقاشی های موزه هنر در بهشت پاتایا داخل عکس از واقعیت هم بامزه تر شوند. چراکه وقتی از این نقاشی ها به گونه ای عکس گرفته شود که محیط اطراف نقاشی پیدا نیست، نقاشی های سه بعدی واقعی تر هم می شوند! به هر حال اگر شما هم دلتان می خواهد یک تجربه خاص در تور پاتایا داشته باشید، بهتر است که بازدید از گالری هنر در بهشت پاتایا را فراموش نکنید و حتما همراه خانواده و یا دوستان خود از گالری هنر در بهشت پاتایا در تور تایلند دیدن کنید.

 

 

قیمت بلیط گالری هنر در بهشت پاتایا

 

موزه هنر در بهشت پاتایا همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب باز است و شما برای اینکه بتوانید خوب از آن دیدن کنید، باید حداقل دو ساعت را در مجموعه آن سپری کنید. البته تایم بازدید از گالری هنر در بهشت پاتایا آزاد است و شما می توانید کمتر از این بازه زمانی و یا حتی بیشتر از آن را در گالری هنر در بهشت پاتایا سپری کنید و هر چقدر که دلتان خواست، با نقاشی های سه بعدی آن عکس بگیرید. برای این منظور باید یک بلیط گالری هنر در بهشت پاتایا به ارزش 500 بات برای بزرگسالان و یا 300 بات برای کودکان تهیه کنید. البته این را بگوییم که اگر احیانا شما در تایلند شاغل هستید و در آنجا زندگی می کنید، می توانید با نشان دادن مجوز کار و یا گواهینامه رانندگی خود به جای این 500 بات، 150 بات را برای وارد شدن به گالری هنر در بهشت پاتایا پرداخت کنید. چراکه قیمت بلیط گالری هنر در بهشت پاتایا برای اهالی تایلند و کسانی که در تایلند زندگی می کنند، کمتر از توریستان است.

 

 

آدرس گالری هنر در بهشت پاتایا

 

گالری هنر در بهشت پاتایا در خیابان دوم پاتایا واقع شده است. برای دسترسی به گالری هنر در بهشت پاتایا کافی است که وارد خیابان یک طرفه دوم پاتایا بشوید و به نزدیکی  میدان دلفین بروید تا سردر گالری هنر در بهشت پاتایا را ببینید. در نهایت جالب است این را هم بدانید که در گالری هنر در بهشت پاتایا یک فروشگاه فروش نقاشی هم وجود دارد که شما می توانید در صورت تمایل یکی از نقاشی های آن ها را به عنوان سوغاتی خریداری کنید. در ضمن یک کافه کوچک و دنج هم در گالری هنر در بهشت پاتایا وجود دارد که می توانید بعد از بازدید از گالری هنر در بهشت پاتایا در آن استراحت کنید و با خوردن یک فنجان قهوه و یا یک خوراکی خوشمزه در آن، مشغول دیدن عکس های یادگاریتان در گالری هنر در بهشت پاتایا شوید.

 

 

با همه این اوصاف می توان گفت که گالری هنر در بهشت پاتایا یک گالری هنری بسیار جالب و جذاب است که اگر از آن بازدید نکنید، بعدا پشیمانی نصیبتان می شود! پس حتما برنامه بازدید از آن را در  تور تایلند  بگنجانید فرصت بازدید از این موزه منحصر به فرد را از خودتان نگیرید!

زیما سفر مجری مستقیم تورهای پاتایا.

۱۷ تیر ۱۳۹۹