۰۲۱۷۴۶۳۴
شما عاشق گوانجو می شوید - قسمت دوم

شما عاشق گوانجو می شوید - قسمت دوم

شما عاشق گوانجو خواهید شد - قسمت دوم

سلام خدمت همراهان آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس . با قسمت دوم از سری مقاله سه قسمتی از  تور گوانجو  در همراه شما هستیم. تور گوانجو ، بهترین تور کشور چین است که با مقاصد اقتصادی و گردشگری صورت می گیرد. در این مقاله با موارد بیشتری آشنا می شوید و از آن استفاده می کنید.

جزیره شامیان: جهانی از تضاد

این یک جزیره ماسه ای کوچک است که در طول تاریخ تحت استعمار اروپا بوده است اکنون به کلان شهر گوانجو متصل شده است. این منطقه در مقایسه با نقاط دیگر شهر دارای آرامش فوق العاده ای است که پوشیده شده از درختان به موازات رودخانه می باشد. باغ عمومی کوچک در میان مردم محلی و گردشگران بسیار محبوب است، در حالی که بخش عمده ای از خیابان اصلی دارای معماری فرانسوی یا انگلیسی است. از کلیسای بازسازی شده Our Lady of Lourdes دیدن کنید تا سفری در تاریخ داشته باشید.

چگونه به گوانجو بروید

هواپیما

فرودگاه بین المللی گوانجو بایون (CAN) در 17 کیلومتری شمال شهر قرار دارد. خط مترو 3 ساده ترین مسیر اتصال به شهر است و شما می توانید از این طریق به راحتی به فرودگاه برسید. بلیط ها ¥ 12 بوده و قطارها در فواصل هفت دقیقه ای بین ساعت 6 صبح تا 11 شب سرویس ارائه می دهند. همچنین می توانید یک تاکسی از سالن ورودی بخش A دروازه 5 یا بخش B دروازه 6 به مرکز گوانجو بگیرید – قیمت آن 120 ¥ می باشد که شامل هزینه عوارض 15 ¥ نیز می شود. خدمات اتوبوسرانی اکسپرس نیز موجود است و خطوط 1 تا 6 در مرکز شهر قرار دارند. قیمت بلیط ها از 10-55 ¥ بسته به مقصد شما متغیر است.

قطار

قطار را می توانید از هنگ کنگ سوار شده و از طریق دونگوان و در حدود دو ساعت به گوانجو برسید. قطارها از ایستگاه Hung Hung در Kowloon، هنگ کنگ خارج می شوند و در ایستگاه شرقی راه آهن گوانجو متوقف می شوند. خدمات توسط MTR هنگ کنگ اداره می شود و کرایه آن ¥ 190-230 می باشد.

اتومبیل

اگر گواهینامه رانندگی چینی دارید، می توانید با خودرو سفر کنید به همین دلیل بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که یک راننده نیز همراه با ماشین اجاره کنند. این شهر در نزدیکی بسیاری از جاده های اصلی، از جمله G4 و G15 از شنژن و دونگوان و G107 از Qinyuan است.

اتوبوس

اگر پرواز شما در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ فرود خواهد آمد می توانید با اتوبوس به گوانجو بروید. ایستگاه ها شامل دانشگاه جینان در خیابان هوانگپو، هتل باغ و هتل چین است. یک بلیط برای سفر سه ساعته ¥ 250 قیمت دارد. شما همچنین می توانید اتوبوس مرزی را از ایستگاه جاده آستین یا ایستگاه جاده گوانجو در هنگ کنگ سوار شوید؛ قیمت بلیط ها 100 ¥ می باشد.

 

در گوانجو در چه مکانی باید اقامت کنید

گوانجو دارای هتل های زیادی است که متناسب با نیاز همه افراد می باشند. هتل Yuexiu ، Crowne پلازا گوانجو Huadu، یا هتل رویال نان یانگ را به هنگام سفرهای خانوادگی انتخاب کنید. شما همچنین می توانید هتل های زنجیره ای مانند Holiday Inn را در کنارهتل های لوکسی مانند Mandarin Oriental، هتل چهار فصل گوانجو، ریتز کارلتون گوانجو، و پولمن گوانجو یا هتل فرودگاه Baiyun را انتخاب کنید.

محله های محبوب در گوانجو

تیانه – منطقه تجاری شهر شامل Zhujiang جدید با ساختار شهری جدید و توسعه ساخت و ساز در Shipai. تیانه مرکز حمل و نقل شهرستان است و مکان های برجسته آن شامل خانه اپرای گوانجو، کتابخانه گوانجو و موزه گوانگدونگ می باشد.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

زیما سفر پارس ارائه کننده تور گوانجو ، تور ارزان گوانجو و تور لحظه آخری گوانجو با کیفیت مناسب و خدمات عالی، سفر خاطره انگیزی برای شما به جای می گذارد.

۰۲ خرداد ۱۳۹۷