۰۲۱۷۴۶۳۴
برای سفر به آنتالیا چی بپوشم ؟

برای سفر به آنتالیا چی بپوشم ؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

برای سفر به آنتالیا چی بپوشم ؟

 

اگر در گیر و دار سفر به آنتالیا هستید ، چمدانتان را باز کرده اید و نمی دانید که چه لباس هایی را باید در آن قرار دهید ، این مطلب برای شماست . ما می خواهیم در ادامه به شما بگوییم که برای سفر به آنتالیا چه لباس هایی را می توانید بپوشید و چه لباس هایی را باید در چمدانتان داشته باشید . البته قبل از اینکه به ادامه مطلب برسیم و به تفکیک بگوییم که چه لباس هایی برای زنان ، مردان و بچه ها برای سفر به آنتالیا مناسب هستند ، این را بگوییم که شما در این شهر می توانید هر لباسی که دلتان می خواهد را بپوشید . اما به هر حال همیشه میانه روی خوب است و مسلما برای هر فضایی ، ساحل یا هتل یا درون شهر و داخل اماکن تاریخی و از جمله اماکن مذهبی این شهر به لباس های متفاوتی نیاز پیدا خواهید کرد . برای اینکه کار بستن چمدان برایتان راحت تر شود ، این مطلب را با دقت بخوانید .

 

برای سفر به آنتالیا چی بپوشم ، زیما سفر

 

خانم ها در آنتالیا چه لباس هایی می پوشند ؟

 

اینکه دقیقا باید در آنتالیا چه لباس هایی بپوشید ، بستگی مستقیمی به این مساله دارد که در چه فصلی بخواهید به این شهر سفر کنید . مثلا اگر بخواهید در فصل گرم تابستان به آنتالیا سفر کنید ، مطمئنا فقط به لباس های نخی نیاز پیدا می کنید . در این صورت می توانید دامن های رنگارنگ و نخی ، تی شرت های خنک و همین طور شلواهاری نخی را در چمدانتان قرار دهید . همچنین می توانید برای سواحل آنتالیا لباس های شنا و همین طور لباس های ساحلی به همراه ببرید . اما گر فصل بهار یا پاییز را برای سفر به آنتالیا مد نظر داشته باشید ، باید حتما یک ژاکت یا یک لباس گرم دیگر در کنار لباس های نخی همراهتان داشته باشید . چرا که در این دو فصل گاهی اوقات بادهای خنکی در شهر ساحلی انتالیا می وزد . اگر هم فصل زمستان را برای سفر به آنتالیا انتخاب کرده اید ، باید حتما یک سوئیشرت پشمی یا یک ژاکت سنگین برای سفر به آنتالیا در چمدانتان قرار دهید .

 

خانم ها در آنتالیا چه لباس هایی می پوشند ، زیما سفر

 

آقایان در آنتالیا چه لباس هایی می پوشند ؟

 

آقایان می توانند در سواحل آنتالیا شلوارک به پا کنند . اما بهتر است که در خیابان ها به جای شلوارک ، شلوار بپوشند و برای گشت و گذار در مناطق مختف آنتالیا از ست شلوار جین و تی شرت استفاده کنند . لازم به ذکر است که اگر شما می خواهید در فصل زمستان راهی آنتالیا شوید ، بهتر است که یک ژاکت چرمی یا یک کاپشن یا سوئیشرت نیز همراهتان داشته باشید تا اگر سردتان شد ، از آن ها برای گرم شدن استفاده کنید .

 

آقایان در آنتالیا چه لباس هایی می پوشند ، زیما سفر

 

کودکان در آنتالیا چه لباس هایی می پوشند ؟

 

اگر فرزند دختر دارید ، می توانید پیراهن های نخی ، شلوارک ها ، شلوارها و بلوزهای نخی و رنگارنگش را برای سفر به آنتالیا در چمدانتان قرار دهید . اگر هم فرزندتان پسر است ، می توانید شلوارها یا شلوارک ها به همراه تی شرت هایش را در سفر به آنتالیا به همراه داشته باشی د. نکته ای که باید مد نظر داشته باشی د، این است که پوست بچه ها حساس است . پس بهتر است که زمان هایی که آفتاب هوا شدید است ، حتما به پوست بچه هایتان ضد آفتاب بزنید تا دچار آفتاب سوختگی نشوند و از این بابت در طول سفر به آنتالیا اذیت نشوند . همچنین بهتر است که عینک آفتابیشان را نیز در چمدان قرار دهید تا اگر چشمانشان به آفتاب حساس است ، بتوانند از آن عینک آفتابی استفاده کنند .

 

کودکان در آنتالیا چه لباس هایی می پوشند ، زیما سفر

 

چه کفش هایی برای سفر به آنتالیا به همراه داشته باشیم ؟

 

برای سفر به آنتالیا بهتر است که یک جفت کفش راحت برای گشت و گذار در مناطق توریستی آنتالیا و بازدید از جاذبه های گردشگری آنتالیا همراهتان داشته باشی د. همچنین بهتر است که یک جفت صندل برای تفریح در سواحل آنتالیا و در صورت امکان یک کفش ضد آب برای استفاده در زمان تجربه تفریحات ساحلی همراهتان داشته باشید . گذشته از همه این ها به شما توصیه می کنیم که یک عینک آفتابی ، یک کلاه آفتابگیری ، یک چتر، یک دوربین با کیفیت ، یک شال یا روسری برای بازدید از اماکن مذهبی آنتالیا و همین طور یک ضدآفتاب در چمدانتان قرار دهید . چراکه به احتمال زیاد به همه آن ها در طول سفر به آنتالیا نیاز پیدا می کنید . برای رزرو تور ارزان قیمت آنتالیا می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

چه کفش هایی برای سفر به آنتالیا به همراه داشته باشیم ، زیما سفر

۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نظرات کاربران