۰۲۱۷۴۶۳۴
هزینه سفر به بانکوک

هزینه سفر به بانکوک

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هزینه سفر به بانکوک

 

اگر شما هم می خواهید بدانید که با پول و بودجه ای که دارید ، می توانید به بانکوک سفر کنید یا نه ، با ما در زیما سفر همراه باشید . در ادامه هزینه های سفر به بانکوک را به صورت میانگین با هم بررسی می کنیم تا ببینیم که برای تجربه سفر به بانکوک به چقدر پول نیاز هست . با خواندن این مطلب می توانید متوجه شوید که آیا بودجه شما برای برآوردن هزینه های سفر به بانکوک کافی است یا خیر . اما قبل از آن باید این را به شما بگوییم که تمامی هزینه هایی که در ادامه ذکر می کنیم ، به صورت میانگین هستند و شما می توانید سفر به بانکوک را به شکلی متفاوت و با مبلغی کمتر یا بیشتر از این اعداد تجربه کنید . پس بهتر است که شما هم به این اعداد و ارقام به چشم مبالغ میانگین نگاه کنید .

 

هزینه سفر به بانکوک ، زیما سفر

 

برای اقامت در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ؟

 

شما برای تجربه یک سفر دلچسب به مقصد بانکوک اول از همه به این نیاز دارید که یک هتل در این شهر برای خودتان رزرو کنید . اگر یک هتل متوسط را در بانکوک مد نظر داشته باشید ، می توانید آن را با پرداخت مبلغی بین 1000 تا 1200 بات برای یک شب رزرو کنید . حالا اگر لوکس بودن هتل برایتان مهم باشد ، باید کمی بیشتر هزینه کنید و اگر اصلا کیفیت هتل برایتان اهمیت ندارد ، می توانید یک هتل ارزانتر برای خودتان در بانکوک پیدا کنید .

 

برای اقامت در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ، زیما سفر

 

برای خورد و خوراک در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ؟

 

اصولا وقتی شما یک هتل را در بانکوک برای خودتان رزرو کنید ، در آن هتل ، صبحانه ها به رایگان برای شما سرو می شوند . پس می ماند وعده های غذایی ناهار و شام که باید خودتان آن ها را به صورت شخصی و با مراجعه به رستوران ها یا اغذیه فروشی های بانکوک تهیه کنید . شما به صورت میانگین برای خرید ناهار و شام هر روزتان در بانکوک به حدود 400 بات نیاز دارید . هرچند اگر به امتحان کردن غذاهای خیابانی بانکوک علاقه داشته باشید و خیلی اهل رستوران رفتن نباشید ، می توانید ناهار و شامتان را مبلغی کمتر و در حدود 300 بات تهیه کنید .

 

برای خورد و خوراک در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ، زیما سفر

 

برای تفریح در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ؟

 

اگر شما بخواهید روزهایتان را در بانکوک به بازدید از جاهای دیدنی بانکوک و اماکن تفریحی این شهر اختصاص دهید و غروب یا نیمه شب به کافه های بانکوک بروید و تفریحات شبانه بانکوک را نیز امتحان کنید ، باید دو بودجه مجزا را برای تفریح در بانکوک مد نظر داشته باشید . در این صورت باید به ازای هر روزی که می خواهید در بانکوک اقامت کنید ، حدودا 400 بات را روزها خرج بازدید از جاذبه های توریستی بانکوک کنید و حدودا 200 تا 300 بات را نیز برای شب نشینی و تفریحات شبانه در بانکوک کنار بگذارید . ضمن اینکه احتمالا در بانکوک برای هر روز به 150 بات نیز برای پرداخت کرایه تاکسی و خرید بلیط اتوبوس نیاز پیدا می کنید تا بتوانید به جاذبه های گردشگری و کافه هایی که مد نظر دارید ، دسترسی پیدا کنید .

 

برای تفریح در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ، زیما سفر

 

برای خرید در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ؟

 

شما می توانید انتظار این را داشته باشید که بتوانید یک دامن یا یک تی شرت را با حدود 100 تا 150 بات ، یک شلوار جین را با حدود 200 تا 300 بات و یک کیف را با حدود 90 تا 120 بات از بازارهای بانکوک خریداری کنید . حالا بسته به اینکه به خرید چند دست لباس یا سوغاتی در بانکوک فکر می کنید ، می توانید مشخص کنید که شما برای خرید در بانکوک به چقدر پول نیاز دارید . البته اگر اهل پوشیدن لباس های خاص از برندهای معروف هستید ، بهتر است که قیمت لباس ها را بیش از مبالغی که ذکر شد ، مد نظر بگیرید . برای اینکه سفر به بانکوک برایتان ارزانتر تمام شود و بتوانید هتل مورد نظرتان در بانکوک و بلیط هواپیما بانکوک را با قیمت مناسب تر رزرو کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم که با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا ارزانترین تور بانکوک تایلند را به شما آفر دهیم .

 

برای خرید در بانکوک به چقدر پول نیاز داریم ، زیما سفر

۰۶ تیر ۱۴۰۰

نظرات کاربران