۰۲۱۷۴۶۳۴
نکات مهم برای سفر به پوکت با بچه

نکات مهم برای سفر به پوکت با بچه

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

سفر به پوکت با بچه

 

آیا شما هم می خواهید با کودک خود به پوکت سفر کنید ؟ آیا شما هم برای سفر به پوکت با بچه استرس دارید؟ آیا ذهنتان درگیر این است که آیا کودکتان یا خودتان در طول سفر به پوکت راحت خواهید بود ؟ آیا می خواهید بدانید که باید برای سفر به پوکت با بچه چه نکاتی را رعایت کنید تا از هر نظر با مشکل مواجه نشوید ؟ پس این مطلب را باید حتما با دقت بخوانید . چرا که ما در زیما سفر در این مطلب درباره هر نکته ای که به سفر به پوکت با بچه مربوط است و به هر موضوعی که احتمالا شما به عنوان والدین فرزندتان برای سفر به پوکت با بچه در مورد آن دغدغه دارید ، پرداخته ایم . اما قبل از اینکه به ادامه مطلب برسیم باید این را به شما بگوییم که پوکت یکی از بهترین مقاصد گردشگری تایلند برای سفر خانوادگی به همراه بچه هاست .

 

سفر به پوکت با بچه ، زیما سفر

 

خرید پوشک و شیر خشک در پوکت

 

از آنجایی که قیمت پوشک و شیر خشک در پوکت زیاد است ، ما به شما توصیه می کنیم که تمامی وسایل مورد نیاز کودکتان را از ایران تهیه کنید و با خودتان به پوکت ببرید . اما اگر به هر دلیلی این وسایل را به اندازه کافی به پوکت نبردید ، به شما توصیه می کنیم که برای خرید آن ها به فروشگاه تسکو لوتوس یا هایپرمارکت های بزرگ سی در این جزیره مراجعه کنید .

 

خرید پوشک و شیر خشک در پوکت ، زیما سفر

 

کودکان و آب و هوای گرمسیری پوکت

 

بسته به فصلی که شما به پوکت سفر می کنید ، می توانید با هوای گرم یا شاید هم بارانی این جزیره رو به رو شوید . پس بهتر است که قبل از سفر به پوکت ، درباره آب و هوای این جزیره در زمان سفرتان تحقیق کنید و بنا بر آن لباس ها یا وسایلی که بچه شما در طول این سفر به آن ها نیاز پیدا می کند را آماده کنید .

 

کودکان و آب و هوای گرمسیری پوکت ، زیما سفر

 

خرید بیمه مسافرتی برای سفر به پوکت با بچه

 

بهتر است که برای سفر به پوکت با بچه یک بیمه مسافرتی خوب تهیه کنید تا اگر یک وقت مجبور شدید که کودکتان را در پوکت به هر دلیلی به درمانگاه ببرید ، مجبور نشوید که مبلغ ویزیت دکترها را از جیب خودتان پرداخت کنید . به هر حال هرچه محتاط تر برای سفر به پوکت همراه با بچه برنامه ریزی کنید ، خیالتان راحت تر خواهد بود .

 

خرید بیمه مسافرتی برای سفر به پوکت با بچه ، زیما سفر

 

صندلی ماشین یا کالسکه بچه در پوکت

 

در پوکت می توانید تجهیزات اینچنینی را برای کودکتان اجاره کنید یا حتی آن ها را خریداری کنید . اما توصیه ما به شما این است که اگر فکر می کنید که به صندلی ماشین یا کالسکه در پوکت نیاز پیدا می کنید ، در صورت امکان آن را از ایران به تایلند ببرید تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود .

 

صندلی ماشین یا کالسکه بچه در پوکت ، زیما سفر

 

وسایل مورد نیاز برای پرواز به پوکت با بچه

 

اگر کودکتان شیرخوار است ، بهتر است که بسته شیر خشک کودک تان را در ساک دستی خود قرار دهید تا در طول پرواز بتوانید برای او شیر درست کنید . چرا که ممکن است که شیر تازه در هواپیما موجود نباشد و خدمه پرواز نتوانند به شما در این زمینه کمکی کنند . ضمن اینکه اگر کودکتان سن و سال بیشتری دارد ، بهتر است که یک بسته آدامس با خودتان به داخل هواپیما بروید تا اگر گوش او در حین نشستن یا پرواز هواپیما گرفت ، به او یک آدامس بدهید تا با جویدن آن از گوش گرفتگی رها شود و در طول پرواز بهانه نگیرد . گذشته از این ها ، بهتر است که یک دست لباس اضافه نیز قبل از سوار شدن به هواپیما برای فرزندتان آماده کنید تا اگر نیاز شد ، بتوانید راحت به آن لباس دسترسی پیدا کنید .

 

وسایل مورد نیاز برای پرواز به پوکت با بچه ، زیما سفر

 

کرم ضد آفتاب کودکان برای سفر به پوکت

 

معمولا بچه ها از بازی در ساحل لذت می برند و با این حساب احتمالش زیاد است که فرزند شما هم دلش بخواهد ساعات زیادی را زیر نور آفتاب سپری کند . به همین دلیل بهتر است که یک کرم ضد آفتاب مخصوص کودکان برای سفر به پوکت همراهتان داشته باشید و مدام از آن روی پوست کودکتان بزنید تا دچار آفتاب سوختگی نشود .

 

کرم ضد آفتاب کودکان برای سفر به پوکت ، زیما سفر

 

جلیقه نجات برای سفر به پوکت با بچه

 

اگر می خواهید در پوکت با کودکتان سوار قایق شوید ، بهتر است که از قبل برای او یک جلیقه نجات تهیه کنید . چراکه ممکن است صاحب قایق جلیقه نجات به اندازه کودک شما نداشته باشد .

 

جلیقه نجات برای سفر به پوکت با بچه ، زیما سفر

 

امنیت شنای بچه ها در سواحل پوکت

 

دریای آندامان که جزیره پوکت در آن قرار گرفته است ، یک دریای بسیار خوب برای شنا کردن است و شرایطش برای شنا کردن مناسب است . اما با این حال شما به عنوان والدین فرزندتان باید حواستان همه جوره به کودکتان باشد تا در حین شنا کردن مشکلی برایش پیش نیاید . نکته مهم اینکه شنا کردن در سواحل پوکت در بازه زمانی اواسط اردیبهشت تا اواسط آبان برای کودکان خطرناک است . به این دلیل که در این زمان امکان طوفانی شدن دریا زیاد است و بهتر است که اصلا به فرزندتان اجازه ندهید که در زمان های طوفانی بودن دریا در آب شنا کند .  

 

امنیت شنای بچه ها در سواحل پوکت ، زیما سفر

 

غذاهای پوکت برای بچه ها

 

در پوکت غذاهای متنوعی وجود دارد و شما می توانید مطمئن باشید که در رستوران های این جزیره غذاهایی پیدا می شود که باب طبع فرزندتان باشد . فقط باید به این نکته توجه کنید که رستورانی را برای غذا خوردن به همراه کودکتان در پوکت انتخاب کنید که از هر نظر تمیز باشد و در آن غذاهای تازه ای برای شما سرو شود . نکته دیگر اینکه شما حتما باید در پوکت فقط از آب معدنی برای نوشیدن استفاده کنید و اجازه ندهید که کودکتان در رستوران های پوکت نوشیدنی خود را همراه با یخ میل کند . چرا که ممکن است که یخ های رستوران ها با آب معدنی درست نشده باشند .

 

غذاهای پوکت برای بچه ها ، زیما سفر

 

وسیله نقلیه مناسب برای تردد در پوکت با بچه

 

امن ترین و راحت ترین راه برای تردد در جزیره پوکت به همراه بچه این است که یا خودتان در این جزیره ماشین اجاره کنید و یا اینکه از تاکسی برای تردد استفاده کنید . توصیه ما به شما این است که به هیچ عنوان در پوکت فرزند خود را سوار موتورسیکلت نکنید و خیلی به رانندگی دیگر ماشین ها و موتورسیکلت ها در این جزیره اعتماد نداشته باشید .

 

وسیله نقلیه مناسب برای تردد در پوکت با بچه ، زیما سفر

 

خدمات درمانی برای بچه ها در پوکت

 

ما آرزو می کنیم که در پوکت هیچ مشکلی برای شما و فرزندتان پیش نیاید . اما به هر حال برای احتیاط بهتر است که قبل از سفر با بهترین بیمارستان های پوکت آشنا شوید و یک سری اطلاعات کلی درباره خدمات درمانی پوکت داشته باشی د. خوب است این را بدانید که پیدا کردن قرص و دارو در پوکت کار بسیار راحتی است و داروخانه های این جزیره بسیار مجهز هستند . ضمن اینکه بیمارستان های پوکت نیز در درجه عالی قرار دارند و در آن ها بهترین خدمات درمانی را به بچه ها ارائه می شود . گفتنی است که در پوکت دو بیمارستان بین المللی وجود دارد که یکی از آن ها با نام سیریروج و دیگری با نام بیمارستان بانکوک شناخته می شود . مزیتی که این دو بیمارستان دارند ، این است که در آن ها می توانید به زبان انگلیسی با خدمه بیمارستان صحبت کنید . اما در بیمارستان های دولتی پوکت ، چنین امکانی وجود ندارد و شاید از نظر مکالمه با خدمه آن ها با مشکل مواجه شوید .

 

خدمات درمانی برای بچه ها در پوکت ، زیما سفر

 

در امان ماندن بچه ها از حشرات پوکت

 

بهتر است که در پوکت از اسپری ضد حشره برای کودکانتان استفاده کنید تا فرزند دلبندتان در این جزیره دچار حشره گزیدگی نشود و از این لحاظ هم برای سفر به پوکت با بچه خیالتان راحت باشد .

 

در امان ماندن بچه ها از حشرات پوکت ، زیما سفر

 

اماکن تفریحی برای بچه ها در پوکت

 

خیلی از اقامتگاه ها و هتل های پوکت زمین بازی مخصوص کودکان دارند و خیلی هایشان مجهز به امکانات تفریحی برای بچه ها هستند . گذشته از هتل ها ، چندین و چند پارک و زمین بازی در نقاط مختلف پوکت وجود دارد که می توانید کودکانتان را برای بازی به آن ها ببرید . همچنین می توانید خودتان به همراه فرزندتان با هم به یکی از پارک آبی پوکت مثل پارک آبی اسپلش جانگل بروید و از بازی و تفریح به همراه یکدیگر در این پارک های آبی مجهز لذت ببرید .

 

اماکن تفریحی برای بچه ها در پوکت ، زیما سفر

 

نگهداری از کودکان در هتل های پوکت

 

در آخر اینکه شاید شما هم دلتان بخواهد که چند ساعتی را در جزیره پوکت بدون حضور فرزندتان تفریح کنید . در این صورت کاری که می توانید انجام دهید ، این است که کودکتان را به پرستارهای کودک و بیبی سیترهای استخدام شده در هتلتان بسپارید . البته باید حتما از قبل در این مورد سوال بپرسید و مطمئن شوید که در هتلی که شما برای اقامت مد نظر دارید ، امکان نگهداری از کودکتان فراهم شده است یا خیر. امیدواریم که با خواندن این مطلب توانسته باشید به سوالات موجود در ذهنتان برای سفر به پوکت با بچه پاسخ دهید . برای رزرو تور ارزان پوکت می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

نگهداری از کودکان در هتل های پوکت ، زیما سفر

۰۸ تیر ۱۴۰۰

نظرات کاربران