۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای سفر به کرابی

راهنمای سفر به کرابی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

راهنمای سفر به کرابی

 

کرابی یکی از زیباترین مقاصد گردشگری تایلند است . استانی که همه آن را به زیبایی می شناسند و اگر از خود مردم تایلند بپرسید ، این را به شما می گویند که تجربه سفر به کرابی با تجربه سفر با هیچ شهر دیگری در تایلند قابل مقایسه نیست . اگر انتخاب شما هم این است که در سفر به تایلند از کرابی دیدن کنید ، بهتر است با ما در زیما سفر همراه باشید و این مطلب را مطالعه کنید و از این راهنمای سفر به کرابی برای تجربه یک سفر عالی به مقصد تایلند استفاده کنید .

 

راهنمای سفر به کرابی ، زیما سفر

 

کرابی کجاست و چرا بین توریستان محبوب شده است ؟

 

یک استان به نام کرابی در جنوب تایلند وجود دارد که یک شهر به همین نام را نیز در خود جای داده است . گفتنی است که این استان حدود 150 کیلومتر خط ساحلی دارد و در اطراف آن بیش از 150 جزیره وجود دارد . این استان زیبا سواحلی با شن های سفید ، صخره های آهکی مرتفع ، خلیج های دیدنی ، آبشارهای منحصر به فرد و جنگل های سرسبز و شگفت انگیزی دارد .

 

کرابی کجاست و چرا بین توریستان محبوب شده است ، زیما سفر

 

چگونه می توان از بانکوک به کرابی سفر کرد ؟

 

ما فرض را بر این می گیریم که شما حتما می خواهید در سفر به تایلند از هر دو شهر بانکوک و کرابی بازدید داشته باشید . در این صورت می توانید بلیط هواپیما خود را به مقصد بانکوک رزرو کنید و بعد از آنجا با هواپیما و ظرف مدت 1.5 ساعت و یا با اتوبوس ظرف مدت 10 ساعت خودتان را به کرابی برسانید .

 

چگونه می توان از بانکوک به کرابی سفر کرد ، زیما سفر

 

چگونه می توانیم در کرابی تردد کنیم ؟

 

تردد در کرابی خیلی ساده است . اولا اینکه شهر اصلی کرابی به قدری کوچک است که شما به راحتی می توانید بیشتر مسیرها را در آن با پای پیاده طی کنید . دوما اینکه اگر بخواهید اطراف شهر کرابی را هم ببینید و بیشتر در آن گشت و گذار کنید ، می توانید به راحتی از وسایل نقلیه مختلف از جمله اتوبوس های دولتی ، تاکسی ها یا تاکسی های سه چرخه ای موسوم به توک توک استفاده کنید . همچنین می توانید یک موتورسیکلت در کرابی اجاره کنید و خودتان پشت موتور بنشینید و در حالی که باد موهایتان را نوازش می کند ، در کرابی گشت و گذار کنید . لازم به ذکر است که هزینه اجاره یک موتورسیکلت در کرابی به مدت یک روز 200 بات است . ضمن اینکه اگر بخواهید باک موتورسیکلت را در کرابی پر از سوخت کنید ، باید حدود 100 بات دیگر هزینه کنید .

 

چگونه می توانیم در کرابی تردد کنیم ، زیما سفر

 

چگونه می توانیم در کرابی سیم کارت تهیه کنیم ؟

 

شما در کرابی می توانید یک سیم کارت ویژه توریستان تهیه کنید و به کمک آن از اینترنت پر سرعت بهره ببرید . کافی است که به یکی از فروشگاه های 7 الون (7 Eleven) در کرابی مراجعه کنید و با پرداخت 599 بات ، یک سیم کارت به همراه یک بسته اینترنتی 8 گیگا بایتی 15 روزه خریداری کنید . اگر هم احیانا مدت زمان اقامتتان در کرابی کمتر از این حرف هاست ، می توانید با پرداخت 299 بات یک سیم کارت به همراه بسته اینترنتی 8 روزه خریداری کنید .

 

چگونه می توانیم در کرابی سیم کارت تهیه کنیم ، زیما سفر

 

آیا آب شهری کرابی قابل آشامیدن است ؟

 

توصیه ما به شما این است که حتی اگر فکر می کنید که معده حساسی ندارید ، باز هم از نوشیدن آب شهری کرابی خودداری کنید و فقط از آب جوشیده یا آب معدنی برای آشامیدن استفاده کنید . این را هم بگوییم که در خیلی از رستوران ها و هتل های کرابی آب تصفیه شده موجود است و شما می توانید گاهی اوقات به جای خرید آب معدنی ، از صاحب آن ها درخواست کنید که بطریتان را برایتان پر از آب کند تا بدین شکل در هزینه هایتان نیز صرفه جویی شود .

 

آیا آب شهری کرابی قابل آشامیدن است ، زیما سفر

 

بهترین منطقه کرابی برای اقامت کجاست ؟

 

در کرابی سواحل مختلفی وجود دارد که هر کدامشان برای اقامت فضا و موقعیت جالبی دارند . اما در میان آن ها سحل آئونانگ که حدودا 20 دقیقه با موتورسیکلت از مرکز شهر کرابی فاصله دارد ، بین توریستان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و شما هم می توانید در صورت تمایل در یکی از هتل های این منطقه اقامت داشته باشید .

 

بهترین منطقه کرابی برای اقامت کجاست ، زیما سفر

 

چه زمانی به کرابی سفر کنیم ؟

 

بهترین زمان سفر به کرابی بازه زمانی اواسط آبان تا اواسط اردیبهشت است . در این زمان که خبری از باد و باران های موسمی در کرابی نیست ، شما می توانید به راحتی همه تفریحات مورد نظرتان را در کرابی امتحان کنید . اگر شما هم به دنبال کسب بهترین تجربه ها از سفر به کرابی هستید ، بهتر است که در این ماه ها راهی کرابی تایلند شوید . در صورتی هم که به دنبال سفر ارزان به کرابی هستید ، می توانید ماه های دیگر سال را برای سفر به کرابی انتخاب کنید . برای رزرو تور ارزان کرابی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

چه زمانی به کرابی سفر کنیم ، زیما سفر

۱۵ تیر ۱۴۰۰

نظرات کاربران