۰۲۱۷۴۶۳۴
هزینه سفر به پکن

هزینه سفر به پکن

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هزینه سفر به پکن چقدر است ؟

 

در این مطلب می خواهیم با هم بررسی کنیم که هزینه سفر به پکن چقدر است ؟ در واقع سوال این است که اگر کسی برنامه سفر به پکن را داشته باشد ، باید چقدر پول داشته باشد که بتواند به این شهر زیبا سفر کند . شهری که زیباترین عجایب چین را در خود جای داده است و بازدید از آن از هر نظر تجربه جالبی است . اگر شما هم در حال برنامه ریزی برای سفر به پکن هستید ، این مطلب را از دست ندهید تا حدودا بدانید که سفر به پکن چقدر برایتان هزینه دارد .

 

هزینه سفر به پکن چقدر است ، زیما سفر

 

قیمت هتل های پکن

 

اگر شما با تور به پکن سفر کنید ، عملا دیگر هزینه جداگانه ای برای رزرو هتل ندارید . اما برای اینکه حدود قیمت هتل های پکن دستتان بیاید ، باید بگوییم که شما باید به صورت میانگین بین 200 تا 230 یوان را برای اقامت در یک هتل در پکن به مدت یک شب کنار بگذارید . البته ممکن است که قیمت هتلی که شما برای اقامت در پکن انتخاب کنید ، کمی بیشتر یا کمتر از این مبلغ میانگین باشد .

 

قیمت هتل های پکن ، زیما سفر

 

قیمت غذا در پکن

 

از آنجایی که غذاهای پکن خیلی خاص و منحصر به فرد هستند ، احتمالا برای شما هم در این شهر زیاد پیش بیاید که بخواهید یک غذای متفاوت را سفارش دهید و طعم آن را امتحان کنید . حتی شاید خیلی وقت ها در پکن گرسنه نباشید ، اما محض امتحان هم که شده ، یک غذا را از یک اغذیه فروشی یا یک رستوران سفارش دهید . پس باید بودجه کافی را برای خرید غذا در پکن مد نظر داشته باشید تا امتحان کردن طعم غذاهای پکن به دلتان نماند . به شما توصیه می کنیم که حدودا 100 تا 150 یوان را برای خرید غذای یک روز در پکن مد نظر داشته باشید و تا می توانید هر روز با این مبلغ غذاهای هیجان انگیز و متفاوت نوش جان کنید . البته این را هم بگوییم که قیمت بعضی از غذاها مثل اردک پکنی که غذای معروف این شهر است ، کمی گران است و شما برای خرید آن به تنهایی باید حدود 120 یوان هزینه کنید . پس بهتر است که حداقل برای یکی دو روز اقامتتان در پکن ، بودجه ای بیشتر برای خرید غذا مد نظر داشته باشید و برای مثال برای آن یکی دو روز حدود 250 یوان پول برای خرید غذا همراهتان داشته باشید تا بتوانید غذاهای گرانتر پکن را هم امتحان کنید .

 

قیمت غذا در پکن ، زیما سفر

 

هزینه تردد در پکن

 

اگر شما بخواهید در پکن بعضی از مسیرها را با تاکسی و بعضی از مسیرها را با وسایل حمل و نقل عمومی طی کنید ، باید حدودا 50 یوان برای تردد هر روزتان در پکن مد نظر داشته باشید . اگر هم ترجیح می دهید که فقط با تاکسی در پکن تردد کنید ، بهتر است که این بودجه را حداقل به سه برابر افزایش دهید . چرا که کرایه تاکسی های پکن به صورت میانگین حدود 34 یوان است . در حالی که قیمت بلیط مترو پکن 4 یوان است و همان طور که می بینید هزینه تردد در پکن با تاکسی خیلی بیشتر از هزینه تردد در این شهر با مترو و همین طور اتوبوس است .

 

هزینه تردد در پکن ، زیما سفر

 

هزینه تفریح در پکن

 

مسلما شما در پکن برنامه بازدید از یک سری از جاهای دیدنی چین در پکن مثل دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه را خواهید داشت . ضمن اینکه احتمال دارد که دلتان بخواهد در این شهر در شهربازی یا دیگر اماکن تفریحی وقت گذرانی کنید . برای این منظور بهتر است که حدودا نفری 150 یوان را برای تفریح هر روزه در پکن کنار بگذارید تا بتوانید هم از جاذبه های توریستی پکن و هم از اماکن تفریحی پکن استفاده ببرید . برای اینکه حدود قیمت دستتان بیاید ، باید بگوییم که قیمت بلیط ورودی شهر ممنوعه در پکن 120 یوان ، قیمت بلیط ورودی معبد بهشت برای دو نفر 70 یوان و قیمت بلیط ورودی کاخ تابستانی پکن برای دو نفر 60 یوان است . ضمن اینکه خرید بلیط اپرا برای دو نفر در پکن 425 یوان برای شما هزینه در پی خواهد داشت . برای رزرو تور ارزان قیمت پکن می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید . ما به شما کمک می کنیم که با رزرو یک تور ارزان قیمت با یک بودجه معقول و مناسب راهی چین شوید و فرصت ناب بازدید از پکن را با هزینه مناسب به دست بیاورید .

 

هزینه تفریح در پکن ، زیما سفر

۱۳ مرداد ۱۴۰۰

نظرات کاربران