۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای سفر به مالدیو بهشت روی زمین

راهنمای سفر به مالدیو بهشت روی زمین

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

راهنمای سفر به مالدیو بهشت روی زمین

 

بیش از هزار جزیره گرمسیری در کنار هم تشکیل مالدیو را داده اند . کشوری که از آن به عنوان زیباترین کشور دنیا و بهشت روی زمین یاد می کنند . کشوری که محال است تصاویر آن را ببینید و شوق و اشتیاق سفر به آن در وجودتان شکل نگیرد . اگر این شوق و اشتیاق در وجود شما نیز شکل گرفته است ، بهتر است که این مطلب را بخوانید تا با همه چیز درباره سفر به مالدیو بهشت روی زمین آشنا شوید . در ادامه با ما در زیما سفر همراه باشید تا هر نکته ای که شما برای سفر به مالدیو به دانستن آن نیاز دارید ، برایتان شرح داده شود .

 

راهنمای سفر به مالدیو بهشت روی زمین ، زیما سفر

 

مالدیو دقیقا کجاست ؟

 

اولین نکته ای که باید درباره مالدیو بهشت روی زمین بدانید ، این است که این کشور بیش از 1200 جزیره دارد . نکته دوم اینکه حدود 200 تا از این جزایر مسکونی هستند و نکته سوم اینکه حدودا 110 تا از جزایر مالدیو متعلق به اقامتگاه های این کشور هستند . به این صورت که هر کدام از جزایر خصوصی مالدیو یک هتل را در خود جای داده اند و شما می توانید با اقامت در آن هتل در جزیره ای که متعلق به خودتان است ، آرامش را تجربه کنید . این کشور زیبایی که در موردش صحبت می کنیم ، در جنوب غرب سریلانکا و در جنوب هند قرار گرفته است و حدودا 297 کیلومتر مربع وسعت دارد .  

 

مالدیو دقیقا کجاست ، زیما سفر

 

چگونه می توان به مالدیو سفر کرد ؟

 

شما برای سفر به مالدیو اول از همه باید خودتان را به فرودگاه ماله برسانید . ماله پایتخت مالدیو است و خودش هم جزیره بسیار زیبایی است . در نزدیکی این جزیره یک فرودگاه به نام فرودگاه ماله ساخته شده است که میزبان توریستان خارجی است و پروازها به مقصد آن انجام می شود . با این حساب شما اول باید بلیط هواپیما ماله را تهیه کنید . وقتی هم که به ماله رسیدید ، سفر دومتان را باید  آغاز کنید و از آنجا به جزیره ای که هتلتان را در آن رزرو کرده اید ، بروید . اگر هتلتان در همان جزیره ماله باشد که دسترسی به هتل برایتان خیلی ساده می شود . اگر هم جزیره دیگری را برای اقامت انتخاب کرده باشید ، می توانید بسته به فاصله ای که آن جزیره از فرودگاه مالدیو دارد ، از قایق های معمولی ، قایق های سرعتی و یا هواپیماهای دریایی برای رسیدن به آن جزیره به عنوان مقصد نهاییتان استفاده کنید .

 

چگونه می توان به مالدیو سفر کرد ، زیما سفر

 

بهترین زمان سفر به مالدیو چه زمانی است ؟

 

نیمی از سال به عنوان فصل توریستی مالدیو شناخته می شود و نیمی از آن فصل خلوتی مالدیو به حساب می آید . ماجرا از این قرار است که از اواسط آذر تا اواسط فروردین ، آب و هوای مالدیو ایده آل می شود . به این معنی که هوای آن برای تفریحات ساحلی عالی می شود . اما از اواسط اردیبهشت تا اواسط آبان در مالدیو انتظار باران های شدید و حتی طوفان می رود . البته این را هم بگوییم که خیلی از اوقات باران های مالدیو در این فصل در حد چند ساعت طول می کشد و بعد از آن هوا کاملا آفتابی می شود . در طول دو ماهی که نام آن ها را ذکر نکردیم ، یعنی از اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت و همین طور از اواسط آبان تا اواسط آذر، شرایط آب و هوایی بینابین است و تعداد توریستان مالدیو نیز در این ماه ها نه به اندازه فصل توریستی ، زیاد و نه به اندازه فصل خلوتی مالدیو ، کم است.

 

بهترین زمان سفر به مالدیو چه زمانی است ، زیما سفر

 

چه تفریحاتی را در مالدیو تجربه کنیم ؟

 

یک سری تفریحات هستند که اگر آن ها را در مالدیو تجربه نکنید ، انگار اصلا به مالدیو سفر نکرده اید . اول از همه اینکه به ریلکس کردن در مالدیو به چشم یک تفریح لاکچری نگاه کنید و حتما بخشی از روز را خیلی ساده در ساحل دراز بکشید و اجازه دهید که چشمانتان زیبایی های مالدیو را ببینید و قلب و ذهنتان آرامش مالدیو را احساس کند . اگر هم به آرامش بیشتری نیاز داشتید ، حتما ماساژ گرفتن در مراکز اسپا و ماساژ مالدیو را امتحان کنید و برای چند روز هم که شده ، به خودتان فرصت دهید که در مالدیو زندگی  به سبک ملکه ها یا پادشاه ها را تجربه کنید . گذشته از این ها ، حتما فرصت تجربه غواصی را در مالدیو برای خودتان فراهم کنید و این شانس را به خودتان هدیه دهید که علاوه بر دیدن زیبایی های جزایر و سواحل مالدیو، بتوانید زیبایی های زیر آب های مالدیو را هم به چشم ببینید . این را هم به شما توصیه می کنیم که شما بر خلاف کاری که بیشتر توریستان مالدیو انجام می دهند ، زمانی را به بازدید از جزایر محلی مالدیو اختصاص دهید و مطمئن باشید که آشنایی با فرهنگ مردم مالدیو نیز می تواند به اندازه تفریحات لاکچری مالدیو تجربه جذاب و به یادماندنی باشد .

 

چه تفریحاتی را در مالدیو تجربه کنیم ، زیما سفر

 

چه نکاتی را درباره سفر به مالدیو باید بدانیم ؟

 

در آخر ما می خواهیم که چند توصیه کاربردی برای سفر به مالدیو به شما داشته باشیم . اول اینکه اگر ارزان بودن سفر به مالدیو برایتان در درجه اول اهمیت دارد ، در فصل بارانی به مالدیو سفر کنید . یادتان باشد که سفر ارزان به مالدیو در فصل بارانی خیلی بهتر از این است که هیچ وقت نتوانید به مالدیو بهشت روی زمین سفر کنید . توصیه دوم ما این است که حتما به فاصله جزیره مورد نظرتان در مالدیو به فرودگاه ماله فکر کنید و حتما این را بررسی کنید که دسترسی از جزیره ماله به آن جزیره چقدر هزینه برایتان در پی خواهد داشت . ضمن اینکه به زمانی که باید صرف رسیدن از فرودگاه ماله به آن جزیره کنید نیز فکر کنید و بعد آگاهانه برای انتخاب یک جزیره در مالدیو اقدام کنید . توصیه آخرمان به شما این است که سعی کنید در هتل های آل اینکلوسیو که صبحانه ، ناهار و شام و خیلی از خدمات دیگر در آن ها به رایگان به مهمانان ارائه می شود ، اقامت کنید . چرا که همه چیز در مالدیو گران است و اگر در هتل شما سرو غذا و نوشیدنی رایگان باشد ، دیگر نگران این نخواهید بود که در انتهای اقامتتان در مالدیو یک صورتحساب سنگین برای پرداخت به شما داده شود . برای رزرو ارزانترین تور مالدیو بهشت روی زمین می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

چه نکاتی را درباره سفر به مالدیو باید بدانیم ، زیما سفر

۱۶ مرداد ۱۴۰۰

نظرات کاربران