۰۲۱۷۴۶۳۴
تجربه سفر به کوش آداسی

تجربه سفر به کوش آداسی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

نکاتی که باید قبل از سفر به کوش آداسی بدانید

 

همیشه تجربه های دیگران به کار آدم می آیند ! چه شما بخواهید به یک جای جدید سفر کنید و چه بخواهید هر تجربه دیگری را برای اولین بار کسب کنید ، خوب است که از تجریبات دیگران استفاده کنید . امروز ما می خواهیم درباره سفر به کوش آداسی و تجربه های سفر به کوش آداسی صحبت کنیم . با خواندن این مطلب به قدری اطلاعات مفید درباره سفر به کوش آداسی می گیرید که انگار خودتان چندین و چند بار قبل از این به کوش آداسی سفر کرده اید . پس اگر می خواهید با ذهن آگاه و با اطلاعات کامل به کوش آداسی سفر کنید ، با ما در زیما سفر همراه باشید و این مطلب جالب و مفید را از دست ندهید .

 

نکاتی که باید قبل از سفر به کوش آداسی بدانید ، زیما سفر

 

بهترین زمان سفر به کوش آداسی چه زمانی است ؟

 

مسافران کوش آداسی دو دسته هستند . اولین دسته کسانی هستند که فقط و فقط به عشق استفاده از سواحل کوش آداسی ، پارک های آبی کوش آداسی و تفریحات آبی این شهر راهی ترکیه می شوند و دسته دوم هم کسانی هستند که دوست دارند زمانشان را به گشت و گذار در کوش آداسی ، عکاسی و بازدید از اماکن تاریخی کوش آداسی اختصاص دهند. خوب است این را بدانید که بهترین زمان سفر به کوش آداسی برای دسته اول فصل تابستان و بهترین زمان سفر به کوش آداسی برای دسته دوم فصل بهار است . در ضمن این را هم باید بدانید که فصل پاییز به دلیل بادهای شدیدی که در کوش آداسی در این فصل می وزد ، فصل خوبی برای سفر به کوش آداسی نیست .

 

بهترین زمان سفر به کوش آداسی چه زمانی است ، زیما سفر

 

پارک های آبی کوش آداسی در چه ماه هایی باز هستند ؟

 

یکی از تجربه های سفر به کوش آداسی که حتما برایتان کاربردی است ، این است که پارک های آبی کوش آداسی در یک سری از ماه های سال تعطیل هستند . پس اگر شما هم ذوق استفاده از امکانات تفریحی پارک های آبی کوش آداسی را دارید ، باید حتما در بازه زمانی اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر راهی کوش آداسی شوید . چرا که در غیر این صورت با درب های بسته پارک های آبی کوش آداسی مواجه می شوید . یک نکته مهم دیگر که خوب است درباره پارک های آبی کوش آداسی بدانید ، این است که قیمت بلیط کودکان 35 درصد تا 45 درصد کمتر از قیمت بلیط بزرگسالان است .

 

پارک های آبی کوش آداسی در چه ماه هایی باز هستند ، زیما سفر

 

چه ارزی را با خودمان به کوش آداسی ببریم ؟

 

بیشتر توریستانی که تجربه زیادی از سفر به کوش آداسی و دیگر شهرهای ترکیه دارند ، معتقدند که باید ارز دلاری را برای سفر به این کشور انتخاب کرد . اما نکته اینجاست که اگر شما دلار به کوش آداسی یا هر شهر دیگری در ترکیه ببرید ، نباید از همین ارز برای خرج و مخارجتان بهره ببرید . بلکه حتما باید به محض  رسیدن به کوش آداسی دلارهایتان را به لیره چنج کنید و حتما از لیره برای خرید سوغاتی و یا رستوران گردی و تفریح در کوش آداسی استفاده کنید . چراکه خرید کردن در کوش آداسی با ارز دلار اصلا برای شما مقرون به صرفه نیست .

 

چه ارزی را با خودمان به کوش آداسی ببریم ، زیما سفر

 

وقتمان را در کوش آداسی چگونه بگذرانیم ؟

 

اگر می خواهید یک سفر به یادماندنی را به مقصد کوش آداسی تجربه کنید ، باید برنامه ریزی خوبی برای این سفر داشته باشید . با اینکه کوش آداسی شهر کوچکی است ، اما یک عالمه موقعیت عالی برای تفریح دارد . بهترین راه این است که زمانتان در کوش آداسی را چند بخش تقسیم کنید و در هر بخش از زمانتان از یک تفریح متفاوت در کوش آداسی استفاده کنید . مثلا یک روز در هتلتان وقت بگذرانید و از امکانات تفریحی هتل استفاده کنید ، یک روز در سواحل کوش آداسی وقت بگذرانید ، یک روز را به طبیعت گردی و عکاسی در کوش آداسی اختصاص دهید و اگر شد از جزیره کبوتر کوش آداسی دیدن کنید و حتما یک روز را هم به صرف بازدید از افسوس و خانه مریم مقدس کنید .

 

وقتمان را در کوش آداسی چگونه بگذرانیم ، زیما سفر

 

در کدام هتل کوش آداسی اقامت کنیم ؟

 

این تجربه را هم درباره سفر به کوش آداسی از ما بپذیرید که هرچه هتلتان بهتر و با کیفیت تر باشد ، سفرتان به کوش آداسی به یادماندنی تر می شود . یادتان باشد که اولا نیمی از جذابیت سفر به کوش آداسی اقامت در هتلی است که شرایط آسایش و آرامش و تفریح در آن برایتان مهیا باشد و دوما اینکه اگر هتل شما در کوش آداسی سرو غذای رایگان و تفریحات رایگان داشته باشد ، اقامت در آن برای شما مقرون به صرفه تر است تا اینکه مدام مجبور شوید که برای تفریح و خرید غذا در کوش آداسی به صورت جداگانه هزینه کنید . از جمله بهترین هتل هایی که می توانید در کوش آداسی برای اقامت انتخاب کنید ، می توان به هتل سیگنیچر بلو، هتل ریچموند افسوس ، هتل توسان بیچ ، هتل فانتاسیا دلوکس ، هتل رامادا ریزورت ، هتل پاین بی و البته هتل آکوا فانتاسی کوش آداسی اشاره کرد . برای رزرو تور ارزان  کوش آداسی و اقامت در بهترین هتل ها با مناسب ترین قیمت ها می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

در کدام هتل کوش آداسی اقامت کنیم ، زیما سفر

۲۴ مرداد ۱۴۰۰

نظرات کاربران