۰۲۱۷۴۶۳۴
آنتالیا چند فرودگاه دارد ؟

آنتالیا چند فرودگاه دارد ؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

آنتالیا چند فرودگاه دارد ؟

 

احتمالا شما هم نام پرواز مستقیم آنتالیا و پرواز غیر مستقیم آنتالیا را شنیده باشید . شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که تفاوت این دو پرواز با یکدیگرچیست ؟ چرا بعضی از پروازهای آنتالیا مستقیم و برخی دیگر غیر مستقیم هستند ؟ مگر چند فرودگاه در آنتالیا وجود دارد ؟ پروازهای آنتالیا از ایران به مقصد کدام فرودگاه آنتالیا انجام می شود ؟ بهتر است که بلیط هواپیما آنتالیا به مقصد کدام فرودگاه باشد ؟ تفاوت فرودگاه های آنتالیا در چیست ؟ اگر هر کدام از این سوال ها را در ذهن دارید ، با ما در زیما سفر همراه باشید تا مفصل برایتان توضیح دهیم که در آنتالیا چند فرودگاه وجود دارد و ماجرای پروازهای مستقیم و غیر مستقیم آنتالیا چیست .

 

آنتالیا چند فرودگاه دارد ، زیما سفر

 

درباره فرودگاه های آنتالیا

 

اگر خود شهر آنتالیا را در نظر بگیریم ، باید بگوییم که در آنتالیا یک فرودگاه وجود دارد . اما اگر حومه آنتالیا را نیز مد نظر قرار دهیم و بخواهیم ببینیم که چند فرودگاه در اطراف آنتالیا وجود دارد که پروازهای آنتالیا به آن می نشینند ، باید عنوان کنیم که دو فرودگاه در آنتالیا وجود دارد . اما این دو فرودگاه چه نام هایی دارند و چقدر با آنتالیا فاصله دارند ؟

 

درباره فرودگاه های آنتالیا ، زیما سفر

 

نام فرودگاه های آنتالیا

 

فرودگاه اصلی آنتالیا که نزدیک تر به آنتالیاست و متعلق به همین شهر است ، با نام فرودگاه بین المللی آنتالیا شناخته می شود . این فرودگاهی که در موردش صحبت می کنیم ، یک فرودگاه بسیار بزرگ و مجهز است که عنوان دومین فرودگاه بزرگ ترکیه را به خود اختصاص داده است . فرودگاهی که توریستان کشورهای مختلف دنیا برای سفر به آنتالیا ، بلیط هواپیمای خود را به مقصد آن می گیرند . فرودگاه دیگری که در نزدیکی آنتالیا قرار گرفته است ، با نام فرودگاه اسپارتا خوانده می شود . این فرودگاه که وسعت و امکانات کمتری به نسبت فرودگاه اصلی آنتالیا دارد و دورتر از آنتالیاست ، فرودگاهی است که خیلی از توریستان ایرانی به مقصد آن بلیط هواپیما خریداری می کنند . اما چرا ؟ ماجرا از چه قرار است ؟

 

نام فرودگاه های آنتالیا ، زیما سفر

 

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم آنتالیا

 

ماجرا از این قرار است که از ایران هم پروازهای مستقیم و هم پروازهای غیر مستقیم به آنتالیا برگزار می شوند . منظور از پروازهای مستقیم آنتالیا ، آن پروازهایی هستند که در فرودگاه بین المللی آنتالیا به زمین می نشینند . از آن طرف منظور از پروازهای غیر مستقیم آنتالیا آن پروازهایی هستند که در فرودگاه اسپارتا به زمین می نشینند . مساله اینجاست که مجوز نشستن هواپیماهای ایرلاین های ایرانی به فرودگاه آنتالیا وجود ندارد و در نتیجه اگر کسی بلیط هواپیما آنتالیا را از ایرلاین های ایرانی خریداری کند ، در واقع پرواز غیر مستقیم آنتالیا را رزرو کرده است و باید این را در نظر داشته باشد که باید بعد از پیاده شدن از هواپیما ، از اسپارتا به آنتالیا سفر کند . اما پروازهایی که متعلق به ایرلاین های ترک هستند ، به صورت پرواز مستقیم آنتالیا عمل می کنند و مستقیما در فرودگاه اصلی آنتالیا یعنی فرودگاه بین المللی آنتالیا به زمین می نشینند .

 

پروازهای مستقیم و غیر مستقیم آنتالیا ، زیما سفر

 

لوکیشن فرودگاه های آنتالیا

 

فرودگاه بین المللی آنتالیا فقط 13 کیلومتر با آنتالیا فاصله دارد . در صورتی که فاصله فرودگاه اسپارتا تا آنتالیا حدود 140 کیلومتر است . این یعنی اگر کسی بخواهد بلیط هواپیما غیر مستقیم آنتالیا را رزرو کند ، باید حدود 127 کیلومتر بیشتر از کسی که بلیط هواپیما مستقیم آنتالیا را خریداری می کند ، در مسیر فرودگاه تا هتل باشد . در حقیقت اگر کسی از ایران با هواپیما به فرودگاه اسپارتا برود ، باید حدودا 3 تا 4 ساعت را هم برای رسیدن از اسپارتا به هتلش در آنتالیا مد نظر داشته باشد و انتظار این را نداشته باشد که به محض پیاده شدن از هواپیما ، خودش را در شهر زیبای آنتالیا ببیند .

 

لوکیشن فرودگاه های آنتالیا ، زیما سفر

 

رزرو بلیط هواپیما آنتالیا

 

حالا با توجه به همه موارد گفته شده ، این شما هستید که می توانید تصمیم بگیرید که با یک بلیط هواپیما ارزان تر آنتالیا به صورت پرواز غیر مستقیم آنتالیا به فرودگاه اسپارتا که دورتر است ، بروید یا اینکه یک بلیط هواپیما ترک آنتالیا را رزرو کنید و مستقیما به فرودگاه بین المللی آنتالیا بروید و راحت تر و سریع تر به هتلتان دسترسی پیدا کنید . انتخابتان هرچه که باشد ، آرزو می کنیم که بهترین ، خاطره انگیزترین و جذاب ترین سفر ممکن در انتظار شما باشد . در نهایت این را هم بگوییم که برای رزرو بلیط تور آنتالیا با بهترین و مناسب ترین قیمت می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

رزرو بلیط هواپیما آنتالیا ، زیما سفر

۲۱ شهریور ۱۴۰۰

نظرات کاربران