۰۲۱۷۴۶۳۴
مارماریس کجاست ؟

مارماریس کجاست ؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مارماریس کجاست ؟

 

مارماریس کجاست ؟ مارماریس کجای ترکیه قرار گرفته است ؟ مارماریس در کدام استان است ؟ مارماریس چقدر با آنتالیا فاصله دارد ؟ فاصله مارماریس با بدروم چقدر است ؟ این ها تنها بخشی از سوالاتی هستند که ما می خواهیم در این مطلب به آن ها پاسخ دهیم . اگر شما هم می خواهید بدانید که مارماریس چجور شهری است و کجای نقشه ترکیه واقع شده است ، با ما در زیما سفر همراه باشید .

 

مارماریس کجاست ، زیما سفر

 

مارماریس کجای ترکیه است ؟

 

مارماریس یکی از شهرهای استان زیبایی به نام موگلا در ترکیه است . این شهر شگفت انگیز در جنوب غرب ترکیه قرار گرفته است . مارماریس را همیشه به عنوان بهشت مدیترانه معرفی می کنند . چرا که مارماریس علاوه بر طبیعت زیبا ، خلیج های بسیار زیبا و سواحل بسیار جذابی دارد و از این ها گذشته ، اماکن تاریخی و باستانی بسیار چشم نوازی در آن به چشم می خورد .

 

مارماریس کجای ترکیه است ، زیما سفر

 

مارماریس چجور شهری است ؟

 

مارماریس شهری است که آب دریای آن کریستالی و تمیز است . شهری که در آن یک دنیا سواحل شنی با شن های طلایی رنگ و خلیج های کوچک و زیبا وجود دارد و از همه جالب تر اینکه حدودا 300 روز در طول سال ، هوایش آفتابی است و با همه این اوصاف مشخص است که چرا مارماریس را بهشت مدیترانه می نامند .

 

مارماریس چجور شهری است ، زیما سفر

 

فاصله مارماریس از استانبول چقدر است ؟

 

شهرهای زیبای استانبول و مارماریس حدود 723 کیلومتر از هم فاصله دارند . اگر شما بخواهید از استانبول به مارماریس سفر کنید ، چند راه پیش رو دارید.  اولا اینکه یک ماشین در مارماریس اجاره کنید و با آن ماشین مسیر مارماریس در استانبول را طی کنید . در این صورت می توانید 9 ساعته به مارماریس برسید . راه دیگری که پیش رو دارید ، این است که سوار اتوبوس های استانبول مارماریس شوید تا بعد از گذشته حدودا 12 ساعت بتوانید در مارماریس از اتوبوس پیاده شوید . همچنین می توانید با هواپیما از استانبول به مارماریس بروید .

 

فاصله مارماریس از استانبول چقدر است ، زیما سفر

 

فاصله مارماریس از بدروم چقدر است ؟

 

مارماریس و بدروم فاصله کمی با هم دارند و شما با طی کردن حدودا 110 کیلومتر می توانید از یکی از این دو شهر به دیگری دسترسی پیدا کنید . این یعنی اگر شما با ماشین یا تاکسی از بدروم به سمت مارماریس راه بیفتید ، نهایتا ظرف مدت دو تا سه ساعت به مقصد می رسید . اگر هم با اتوبوس از بدروم راهی مارماریس بشوید ، حدودا سه ساعت و نیم بعد به شهر زیبای مارماریس می رسید .

 

فاصله مارماریس از بدروم چقدر است ، زیما سفر

 

فاصله مارماریس از آنتالیا چقدر است ؟

 

شهر آنتالیا که آن هم در جنوب غرب ترکیه واقع شده است ، فاصله آن با مارماریس حدودا 316 کیلومتر است . شما می توانید این مسیر 316 کیلومتری را با ماشین یا تاکسی ظرف مدت 4 ساعت و نیم و یا با اتوبوس ظرف مدت حدودا 6 ساعت تا 6 ساعت و نیم طی کنید .

 

فاصله مارماریس از آنتالیا چقدر است ، زیما سفر

 

فاصله مارماریس از دالامان چقدر است ؟

 

فاصله دالامان و مارماریس حدود 86 کیلومتر است و این یعنی فاصله آن ها را می توان ظرف مدت حدودا یک ساعت و ربع طی کرد . لازم به ذکر است که فرودگاه دالامان در فاصله 95 کیلومتری مارماریس واقع شده است و اگر شما بخواهید از فرودگاه دالامان به مارماریس دسترسی پیدا کنید ، باید حدودا یک ساعت و بیست دقیقه تا یک ساعت و نیم را برای طی کردن این مسیر مد نظر داشته باشید .

 

فاصله مارماریس از دالامان چقدر است ، زیما سفر

 

چگونه می توان به مارماریس  سفر کرد ؟

 

شما برای سفر به مارماریس چند انتخاب پیش رو دارید . اول اینکه یک بلیط هواپیما مارماریس تهیه کنید و از ایران راهی یکی از فرودگاه های نزدیک به مارماریس شوید . اما سوال این است که باید بلیط هواپیما مارماریس را به مقصد کدام فرودگاه رزرو کرد ؟ خوب است این را بدانید که سه فرودگاه یعنی فرودگاه دالامان ، فرودگاه ازمیر و فرودگاه بدروم را به عنوان نزدیک ترین فرودگاه ها به مارماریس می شناسند که به ترتیب 90 کیلومتر، 130 کیلومتر و 245 کیلومتر با مارماریس فاصله دارند . با این اوصاف مشخص است که در بین این سه فرودگاه ، فرودگاه دالامان از همه به مارماریس نزدیک تر است و اگر شما بتوانید بلیط هواپیما خود را به مقصد این فرودگاه رزرو کنید ، دسترسی به مارماریس برایتان ساده تر می شود . این فرودگاهی که در موردش صحبت می کنیم ، هم پروازهای بین المللی و هم پروازهای داخلی دارد . این یعنی شما راه دومی هم برای سفر به مارماریس نیز دارید و می توانید به جای اینکه مستقیما از ایران راهی مارماریس ترکیه شوید ، اول به شهری مثل استانبول یا آنتالیا سفر کنید و بعد از گشت و گذار و تفریح در آن شهر، با یک بلیط هواپیما داخلی ترکیه راهی مارماریس شوید و از شهر مارماریس نیز به عنوان مقصد دومتان بازدید کنید . در آخر باید این را به شما بگوییم که با اینکه مارماریس شهر کوچکی است ، اما یک بهشت بی نظیر است که سفر به آن با سفر به هیچ شهر دیگری در ترکیه قابل قیاس نیست . برای رزرو تور ارزان مارماریس می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

چگونه می توان به مارماریس سفر کرد ، زیما سفر

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

نظرات کاربران