۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای بستن چمدان برای سفر به مالدیو

راهنمای بستن چمدان برای سفر به مالدیو

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چک لیست لباس ها و وسایل ضروری برای سفر به مالدیو

 

حتی تصور سفر به جزیره های مالدیو نیز تصور شیرینی است و همین تصور شیرین باعث شده که خیلی از توریستان سراسر جهان رویای سفر به مالدیو را در سر بپرورانند . حالا اگر این تصور شیرین و این رویای جذاب برای شما به حقیقت پیوسته و در حال بستن چمدانتان برای سفر به مالدیو هستید ، باید به شما تبریک بگوییم . چراکه مسلما سفر بسیار جالبی در انتظار شماست . برای اینکه در این سفر کاملا به شما خوش بگذرد ، بهتر است که در بستن چمدانتان برای سفر به مالدیو دقت کنید تا وسیله یا لباس خاصی را در خانه جا نگذارید . اگر در مرحله بستن چمدان برای سفر به مالدیو هستید ، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به شما بگوییم که باید چه وسایل و چه لباس هایی را برای سفر به مالدیو به همراه داشته باشید . ما در این مطلب در سه بخش جداگانه لیستی از وسایل ضروری برای سفر به مالدیو ، لباس های مناسب برای سفر به مالدیو و همین طور وسایل متفرقه برای سفر به مالدیو را برایتان آماده کرده ایم . پس این مطلب را با دقت بخوانید و بر طبق آن برای خودتان یک لیست از وسایل مهم برای سفر به مالدیو تهیه کنید .

 

چک لیست لباس ها و وسایل ضروری برای سفر به مالدیو ، زیما سفر

 

وسایل ضروری برای سفر به مالدیو

 

یک سری وسایل هستند که شما به طور قطع در سفر به مالدیو به آن ها نیاز پیدا می کنید و حتما باید آن ها را برای سفر به مالدیو در چمدان خود قرار دهید . اول از همه باید مدارک سفرتان را در چمدانتان قرار دهید و مطمئن شوید که هیچ مدرک مهم دیگری نیست که آن را فراموش کرده باشید. گذشته از مدارک سفرتان ، حتما باید یک آداپتور شارژر همراهتان داشته باشید . چراکه پریزهای مالدیو تایپ C هستند و با شکل پریزهای ایران متفاوت هستند . یک وسیله ضروری دیگر که باید برای سفر به مالدیو داشته باشید ، یک کیف ضد آب است . اگر می خواهید در مالدیو تفریحات آبی را تجربه کنید ، باید یک کیف ضد آب داشته باشید تا اشیاء و وسایل مهمی مثل کارت ها و وسایل الکترونیکی خودتان را در آن قرار دهید . ضمنا باید یک عینک آفتابی و یک کرم ضد آفتاب مرغوب نیز برای سفر به مالدیو در چمدانتان داشته باشید تا پوستتان از خطر آفتاب سوختگی در امان باشد . علاوه بر این ها ، باید یک سری از داروهای ضروری و پرکاربرد را نیز در چمدانتان قرار دهید .

 

وسایل ضروری برای سفر به مالدیو ، زیما سفر

 

لباس های مناسب برای سفر به مالدیو

 

از آنجایی که مالدیو آب و هوای گرمسیری دارد ، می توانید مطمئن باشید که هوای مالدیو در زمان اقامت شما در این کشور گرم خواهد بود . پس بهتر است که لباس های خنک خودتان را برای سفر به مالدیو در چمدان قرار دهید . البته باید توجه داشته باشید که مالدیو مردم مسلمانی دارد و در نتیجه اگر قرار است که در جزایر محلی مالدیو اقامت کنید ، بهتر است که لباس هایتان را با دیده محافظه کارانه انتخاب کنید . ضمنا شما باید لباس های ساحلی و شنا خود را نیز در چمدانتان برای سفر به مالدیو قرار دهید تا بتوانید به بهترین شکل از سواحل و امکانات ساحلی مالدیو بهره ببرید . علاوه بر این ها ، بهتر است که یک دست لباس به نسبت رسمی نیز در چمدانتان داشته باشید تا اگر خواستید در یکی از رستوران های لاکچری مالدیو غذا بخورید ، پوششتان برای آن رستوران مناسب باشد . برای این منظور می توانید یک پیراهن ماکسی بلند یا یک شلوار و پیراهن جین را در چمدان قرار دهید .

 

لباس های مناسب برای سفر به مالدیو ، زیما سفر

 

وسایل متفرقه برای سفر به مالدیو

 

در این قسمت می خواهیم درباره وسایلی صحبت کنیم که شاید همراه داشتنشان برای سفر به مالدیو ضروری نباشد ، اما مسلما مفید هستند و بد نیست که آن ها را در چمدانتان قرار دهید . مثلا بهتر است که یک اسپری ضد حشره در چمدانتان داشته باشید تا از حشره های جزایر گرمسیری مالدیو در امان باشید . همچنین ایده خوبی است که یک کتاب خواندنی نیز در چمدانتان داشته باشید تا در حین استراحت در سواحل مالدیو بتوانید آن را مطالعه کنید و از آرامش بی انتهای مالدیو استفاده بیشتری ببرید . در انتها برایتان یک سفر رویایی را به مقصد مالدیو آرزو می کنیم . برای رزرو تور ارزان مالدیو می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

 

وسایل متفرقه برای سفر به مالدیو ، زیما سفر

۲۴ آبان ۱۴۰۰

نظرات کاربران