۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای خرید سوغاتی ارزان در آنتالیا

راهنمای خرید سوغاتی ارزان در آنتالیا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

در آنتالیا از کجا سوغاتی ارزان بخریم؟

 

ما امروز می خواهیم شما را با یک سری بازار ارزان در آنتالیا آشنا کنیم که برای خرید سوغاتی ارزان در آنتالیا گزینه های بی نظیری هستند . با ما در زیما سفر همراه باشید تا بهترین بازارهای ارزان آنتالیا برای خرید سوغاتی را یکی یکی به شما معرفی کنیم و با هم ببینیم که کدامیک از بازارها و کدامیک از مناطق آنتالیا برای خرید سوغاتی ارزان اعم از لباس های ارزان ، صنایع دستی ارزان و ادویه و دیگر مواد غذایی ارزان مناسب تر هستند .

 

در آنتالیا از کجا سوغاتی ارزان بخریم ، زیما سفر

 

خرید سوغاتی ارزان از شهر قدیمی آنتالیا

 

یک منطقه قدیمی در آنتالیا وجود دارد که در این شهر با نام منطقه کاله ایچی شناخته می شود . منطقه ای که نه تنها بسیار زیباست و نه تنها یک منطقه تاریخی ارزشمند است ، برای خرید سوغاتی ارزان نیز شرایط ایده آلی دارد . کافی است که گشتی در خیابان های پیچ در پیچ کاله ایچی بزنید تا بتوانید هم از خانه های قدیمی و زیبای این منطقه دیدنی کنید و هم اینکه یک سری سوغاتی ارزان را برای خودتان تهیه کنید . در این منطقه در آنتالیا می توانید همه نوع سوغاتی از اکسسوری های جذاب مثل دسبتند و گردنبند تا انواع قالیچه و وسایل قدیمی و عتیقه جات را با قیمت مناسب خریداری کنید . در ضمن یک سری بوتیک جذاب در کاله ایچی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن ها خرید کنید . اگر به دنبال خرید ارزانترین سوغاتی ها در آنتالیا هستید ، بهتر است که اول از همه برای خرید به منطقه کاله ایچی آنتالیا مراجعه کنید .

 

خرید سوغاتی ارزان از شهر قدیمی آنتالیا ، زیما سفر

 

خرید سوغاتی ارزان از بازار آنتالیا

 

برای آن دسته از افرادی که از گشت زدن در بازارهای محلی لذت می برند ، بازار آنتالیا بهترین گزینه موجود در آنتالیا برای خرید سوغاتی ارزان است . خوبی این بازار ارزان در آنتالیا به این است که اجناس آن بسیار متنوع هستند و همه نوع لباس و اجناس دیگر در آن پیدا می شود . در این بازار ارزان در آنتایا میتوانید انواع کیف های دستی ، اکسسوری های لباس ، کفش و لباس و همین طور انواع مواد غذایی سنتی را با قیمت مناسب تهیه کنید . یکی از مواردی که باعث جذاب تر شدن بازار آنتالیا شده ، این است که در آن یک سری مغازه قدیمی وجود دارد که متعلق به خیاط ها ، کفاش ها و چرم دوزها هستند و وجود آن ها باعث شده که حال و هوای بازار آنتایا قدیمی تر و سنتی تر بشود .

 

خرید سوغاتی ارزان از بازار آنتالیا ، زیما سفر

 

خرید سوغاتی ارزان از بازار چاغلایان آنتالیا

 

آنتالیا بازارهای روباز و کوچک بسیاری دارد که خود مردم آنتالیا برای خرید مواد غذایی مورد نیازشان به آن ها مراجعه می کنند . یکی از این بازارها ، بازاری به نام چاغلایان است که در آن انواع و اقسام مواد غذایی ارزان برای فروش موجود است . اگر به فکر این هستید که مواد غذایی سنتی آنتالیا مثل ادویه های محلی این شهر را به عنوان سوغاتی از این شهر خریداری کنید ، بهتر است که به بازار چاغلایان بروید . چرا که ادویه های این بازار هم خوش عطر و خوش طعم و هم درجه یک هستند و از طرفی قیمت مناسبی هم دارند .

 

خرید سوغاتی ارزان از بازار چاغلایان آنتالیا ، زیما سفر

 

خرید سوغاتی ارزان از بازار ایکی کاپیلی هان آنتالیا

 

بازار ایکی کاپیلی هان یک بازار تاریخی و قدیمی است که از اواخر قرن 15 میلادی وجود داشته است . این بازار برای خرید صنایع دستی و سوغاتی هایی که کار دست هستند ، گزینه بسیار خوبی است . در ضمن در این بازار پارچه ها و البته ادویه های بسیار با کیفیت و ارزانی فروخته می شود که می توانید آن ها را به عنوان سوغاتی ارزان از آنتالیا خریداری کنید . به شما توصیه می کنیم که اگر زمانش را در آنتالیا داشتید ، حتما از این بازار ارزان در آنتالیا دیدن کنید و مطمئن باشید که با دستان پر و یک قلب راضی و خشنود از این بازار خارج خواهید شد . برای رزرو تور ارزان آنتالیا نوروز 1401 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

خرید سوغاتی ارزان از بازار ایکی کاپیلی هان آنتالیا ، زیما سفر

۱۴ دی ۱۴۰۰

نظرات کاربران