۰۲۱۷۴۶۳۴
کدام ساحل کوش آداسی بهتر است ؟

کدام ساحل کوش آداسی بهتر است ؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

کدام ساحل کوش آداسی بهتر است ؟

 

کدام ساحل کوش آداسی برای تفریح بهتر است ؟ این یکی از پر تکرارترین سوالات توریست هایی است که مقصدشان کوش آداسی است . دلیلش هم مشخص است . اینکه یکی از دلایل اصلی محبوبیت کوش آداسی این است که این شهر زیبا سواحل بسیار جذابی دارد و خیلی ها برای تجربه تفریحات ساحلی و ورزش های آبی است که راهی این شهر در ترکیه می شوند . به هر حال اگر این سوال برای شما هم پیش آمده که بهترین سواحل کوش آداسی کدام ها هستند ، مطلب پیش رو را از دست ندهید . چرا که مسلما شما هم در تور کوش آداسی می خواهید زمانی را به تفریح در سواحل کوش آداسی اختصاص دهید و با این حساب بهتر است که قبل از اینکه سفرتان آغاز شود ، یک آشنایی کلی با سواحل کوش آداسی و ویژگی های هر کدام از آن ها داشته باشید .

 

کدام ساحل کوش آداسی بهتر است ، زیما سفر

 

ساحل بانوان در کوش آداسی

 

اول از همه بهتر است که درباره معروف ترین ساحل کوش آداسی یعنی ساحل بانوان صحبت کنیم . البته ما ایرانیان به آن ساحل بانوان می گوییم ، اما نام اصلی آن ساحل کادینلار دنیزی در زبان ترکی و ساحل لیدیز در زبان انگلیسی است . نکته مهمی که باید درباره این ساحل به شما بگوییم ، این است که ورود عموم زنان و مردان به این ساحل آزاد است و علت معروف شدنش به نام ساحل بانوان این است که روزی روزگاری در گذشته ، فقط بانوان اجازه ورود به آن را داشته اند . ساحل بانوان که جزء سواحل رایگان کوش آداسی است ، یکی از بهترین سواحل کوش آداسی محسوب می شود و دو مزیت عمده دارد . یکی اینکه شما برای بازدید از این ساحل و ورود به محوطه آن به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیاز ندارید . البته مسلم است که اگر بخواهید از کافه ها و رستوران های ساحل کادینلار دنیزی استفاده کنید ، باید هزینه مربوطه را پرداخت کنید . مزیت دوم این ساحل در کوش آداسی به این است که از ساعت 7 صبح تا 8 شب نگهبانان در آن حضور دارند و در طول این ساعات امنیت زیادی را برای توریست ها و دیگر بازدیدکنندگان ساحل فراهم می کنند .

 

ساحل بانوان در کوش آداسی ، زیما سفر

 

ساحل داون تاون کوش آداسی

 

ساحل داون تاون کوش آداسی درست بین منطقه مارینا و بندر کوش آداسی قرار گرفته است و با این حساب می توان گفت که نزدیک ترین ساحل کوش آداسی به مرکز شهر است . اتفاقا همین مجاورت آن با مرکز شهر کوش آداسی باعث شده که به یکی از معروف ترین و محبوب ترین سواحل کوش آداسی تبدیل بشود و توریست ها تا این اندازه از بازدید از آن و تفریح در آن استقبال کنند . چرا که این ساحل در نزدیکی بسیاری از هتل های کوش آداسی قرار گرفته است . البته محبوبیت این ساحل یک دلیل دیگر هم دارد و آن دلیل این است که ساحل داون تاون یکی از سواحل رایگان کوش آداسی است و بازدید از آن کاملا رایگان است . در نتیجه اگر کسی به دنبال کم کردن هزینه های سفر به کوش آداسی و تجربه تفریحات ارزان و رایگان کوش آداسی باشد ، می تواند بر روی این ساحل و ورودی رایگان آن حساب باز کند .

 

ساحل داون تاون کوش آداسی ، زیما سفر

 

ساحل سیلور سند کوش آداسی

 

 ساحل سیلور سند که گردشگران ایرانی به آن ساحل شن نقره ای نیز می گویند ، یکی از زیباترین ساحل کوش آداسی است که اتفاقا بازدید از آن هم رایگان است . این ساحل که یکی از سواحل رده بالای کوش آداسی است ، جای بزرگی را در قلب توریست های کوش آداسی به خود اختصاص داده است . در نتیجه بهتر است که شما هم در تور کوش آداسی برای یک بار هم که شده ، به این ساحل بروید و خودتان زیبایی آن را از نزدیک ببینید . برای این کار کافی است که از مرکز شهر کوش آداسی سوار مینی بوس های مخصوص ساحل سیلور سند شوید و به راحتی هر چه تمام تر و بدون نیاز به گرفتن تاکسی ، به این ساحل خوب در کوش آداسی دسترسی پیدا کنید .

 

ساحل سیلور سند کوش آداسی ، زیما سفر

 

ساحل لانگ کوش آداسی

 

یکی از سواحل بی نظیر کوش آداسی که همیشه بازدید از آن به مسافران کوش آداسی توصیه می شود ، ساحلی به نام لانگ است . این ساحل که یکی از بهترین سواحل کوش آداسی است ، حدود 18 کیلومتر طول دارد که البته تکه تکه شده است و ورودی های مختلفی در قسمت های مختلف دارد . لازم به ذکر است که در خیلی از بخش های ساحل لانگ هتل های مختلف و همین طور اماکن تفریحی متعدد ساخته شده اند . در ضمن در حوالی این ساحل پارک های آبی مختلفی نیز وجود دارد که اگر بتوانید برای تفریح در آن ها هم وقت بگذارید ، تجربه بازدیدتان از ساحل لانگ کوش آداسی خاص تر می شود .

 

ساحل لانگ کوش آداسی ، زیما سفر

 

ساحل دیاموند اند گلد کوش آداسی

 

ساحل دیاموند اند گلد یکی دیگر از سواحل رایگان کوش آداس است که در شهری به نام آیدین در نزدیکی کوش آداسی قرار گرفته است . این ساحل که یکی از بهترین سواحل کوش آداسی محسوب می شود ، در نزدیکی یک بازار به نام نازیلی واقع شده است و در نتیجه شما می توانید در روزی که می خواهید به این ساحل بروید ، از بازار نازیلی نیز دیدن کنید .

 

ساحل دیاموند اند گلد کوش آداسی ، زیما سفر

 

ساحل لاو کوش آداسی

 

در آخر نوبتی هم که باشد ، نوبت به صحبت درباره ساحل لاو کوش آداسی می رسد که قایق های بسیار خوبی دارد و برای یک قایق سواری دو نفره و عاشقانه گزینه بسیار مناسبی است . پس اگر احیانا قرار است که به کوش آداسی سفر رومانتیک و عاشقانه ای داشته باشید ، ایده خوبی است که از ساحل لاو در کوش آداسی نیز دیدن کنید . اتفاقا این ساحل یک کافه و رستوران بسیار با کیفیت و خوب نیز دارد که در آن صبحانه های ترکیه ای خوشمزه ای سرو می شود و در نتیجه ایده بدی نیست که صبح زود خودتان را به ساحل لاو برسانید تا صبحانه را هم در همین ساحل نوش جان کنید . برای رزرو تور ارزان کوش آداسی ویژه نوروز 1401 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

ساحل لاو کوش آداسی ، زیما سفر

۳۰ دی ۱۴۰۰

نظرات کاربران