۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات نوروزی کیش

تفریحات نوروزی کیش

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

تفریحات نوروزی کیش

 

نوروز وقت سفر به کیش است ! حتما این را بارها و بارها شنیده اید . حتما این را هم به شما گفته اند که هیچ سفری به کیش به اندازه سفر به این جزیره در ایام نوروز نمی چسبد ! اگر این را شنیده اید و اما دلیل پشت این حرف را نمی دانید ، با ما در زیما سفر همراه باشید تا به شما چند تا از بهترین تفریحات نوروزی کیش را معرفی کنیم تا شما هم خودتان به این نتیجه برسید که تا چه اندازه سفر نوروزی به کیش می تواند جذاب ، جالب ، مفرح و به یادماندنی باشد . با ما همراه باشید !

 

تفریحات نوروزی کیش ، زیما سفر

 

تفریحات آبی در کیش

 

تصورش را بکنید که کیش در ایام نوروز بهترین هوای ممکن را دارد . زمانی که هوا نه سرد است و نه گرم ! دریا آرام ، زلال و دلرباست و همه چیز آماده است که شما بهترین و جذاب ترین تفریحات آبی را در کیش تجربه کنید . خوبی کیش به این است که به روزترین ، جدیدترین و مدرن ترین امکانات تفریحی را دارد و شما هر مدل ورزش آبی که دوست داشته باشید را می توانید در این جزیره امتحان کنید . اگر ایده ای ندارید که کدام ورزش آبی را در سفر نوروزی به کیش تجربه کنید ، پیشنهاد ما به شما پدل بورد ، شاتل یا بنانا است . کافی است که به یکی از سواحل خوش آب و رنگ کیش بروید ، یک بلیط برای یکی از این ورزش های آبی تهیه کنید و بعد منتظر بمانید تا جذاب ترین لحظات سفرتان برایتان رقم بخورند ! به شما توصیه می کنیم که امتحانش کنید !

 

تفریحات آبی در کیش ، زیما سفر

 

شرکت در جنگ های شبانه کیش

 

یکی از دلایلی که نوروز را به بهترین زمان سفر به کیش تبدیل کرده ، این است که در این زمان بهترین و متنوع ترین جنگ های شبانه در جزیره کیش برگزار می شوند . در ایام نوروز تنوع جنگ ها ، جشنواره ها و حتی کنسرت ها در کیش بسیار زیاد است و در نتیجه شما می توانید مطابق با نظر خودتان و همسفرانتان ، بهترین برنامه های تفریحی را برای شب های اقامتتان در کیش تدارک ببینید . به شما توصیه می کنیم که قبل از سفر نوروزی به کیش درباره این موضوع تحقیق کنید که در زمان اقامت نوروزی شما در کیش چه جنگ ها و برنامه های تفریحی در کیش برگزار می شوند و حتما از قبل برای تهیه بلیط آن ها و شرکت در آن ها برنامه ریزی کنید تا بهترین تجربه را از سفر نوروزی به کیش کسب کنید .

 

شرکت در جنگ های شبانه کیش ، زیما سفر

 

تجربه تفریحات خاص کیش

 

در کیش یک سری امکانات تفریحی خاص و متفاوت وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها ، روزهای بسیار فراموش نشدنی را در طول سفر تجربه کنید . یکی از تفریحاتی که ما تجربه آن را به شما در تور نوروزی کیش توصیه می کنیم ، زورب بال است . اگر تا به حال نام این تفریح را نشنیده اید ، باید به شما بگوییم که یک سری توپ های شفاف بزرگ در کیش وجود دارد که به اندازه ای بزرگ هستند که به راحتی یک نفر در آن ها جا می شود . وقتی که شما وارد این توپ های حبابی شکل بشوید ، شما را روی شن و ماسه ها غلط می دهند تا از یک سطح شیب دار با آن توپی که داخلش هستید ، قل بخورید و هیجان را به شکلی متفاوت احساس کنید . در کیش تا دلتان بخواه د، چنین تفریحات بامزه و خاص وجود دارد و شما می توانید بسته به سلیقه خودتان ، هر کدام از آن ها را در تور کیش نوروز 1401 امتحان کنید .

 

تجربه تفریحات خاص کیش ، زیما سفر

 

تفریح در پارک آبی اوشن کیش

 

یکی از بهترین تفریحاتی که می توانید در نوروز 1401 در کیش داشته باشید ، مراجعه به پارک آبی اوشن کیش است که به جرئت می توان عنوان یکی از بهترین اماکن تفریحی ایران را به آن داد . این پارک آبی که مشابه آن در کل ایران پیدا نمی شود ، یک پارک آبی روباز بسیار زیباست که هم از نظر دیزاین و هم از نظر امکانات تفریحی ، در ایران حرف اول را می زند . به شما توصیه می کنیم که یکی از روزهای اقامت نوروزی خود در کیش را به مراجعه به پارک آبی اوشن کیش اختصاص دهید و مطمئن باشید که یک دنیا خنده و هیجان در این پارک آبی در انتظار شماست .

 

تفریح در پارک آبی اوشن کیش ، زیما سفر

 

خرید از مراکز خرید کیش

 

در آخر اینکه مطمئنا سفر نوروزی به کیش فقط و فقط با یک خرید خوب از مراکز خرید کیش کامل می شود . شما به راحتی می توانید کل خرید نوروزی خود را در کیش انجام دهید و با مراجعه به مراکز خرید مدرن کیش و همین طور بازارهای مختلف کیش ، انواع و اقسام لباس های ترندی ، خوراکی های خوشمزه و هر وسیله ای که به آن نیاز دارید را تهیه کنید . مطمئن باشید که شما هم عاشق مراکز خرید کیش با فروشگاه های خوبشان می شوید و شما هم از گشت و گذار در مراکز خرید کیش لذت می برید . برای رزرو تور ارزان کیش نوروز 1401 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

خرید از مراکز خرید کیش ، زیما سفر

۰۹ اسفند ۱۴۰۰

نظرات کاربران