۰۲۱۷۴۶۳۴
بار استریت مارماریس

بار استریت مارماریس

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره بار استریت مارماریس

 

مسافران مارماریس در طول سفر به مارماریس و حتی قبل از آن ، بارها و بارها نام بار استریت مارماریس را می شنوند . اگر این نام به گوش شما هم خورده و حالا دوست دارید که با بار استریت مارماریس به عنوان محبوب ترین خیابان مارماریس برای تفریح آشنا شوید ، این مطلب را از دست ندهید . ما در زیما سفر هر آنچه باید درباره بار استریت مارماریس بدانید را به شما می گوییم تا شما هم اطلاعات لازم را درباره مفرح ترین و معروف ترین خیابان مارماریس داشته باشید .

 

همه چیز درباره بار استریت مارماریس ، زیما سفر

 

درباره بار استریت مارماریس

 

بار استریت مارماریس که قلب تفریحات شبانه در مارماریس محسوب می شود ، خیابانی است که پر از کافه ها ، رستوران ها ، کلاب ها و دیسکوهای مختلف است . در حقیقت بار استریت مارماریس سرزنده ترین خیابان مارماریس است که شب ها تا صبح چراغ هایش خاموش نمی شوند . این خیابان یکی از محبوب ترین خیابان های مارماریس برای تفریحات مجردی است و اصولا جوانترها از قدم زدن در آن ، وقت گذرانی در کافه های آن و شب زنده داری در محیط آن استقبال می کنند . شما می توانید هم در طول روز و هم در طول شب به خیابان بار استریت مارماریس بروید و از فضای جذاب آن برای قدم زدن و تفریح استفاده کنید . اما خوب است این را بدانید که این خیابان بیشتر برای تفریحات شبانه در مارماریس معروف شده است و معمولا در طول شب خیلی شلوغ تر می شود .

 

درباره بار استریت مارماریس ، زیما سفر

 

لوکیشن بار استریت مارماریس

 

بار استریت مارماریس حدودا 500 متر با مرکز شهر مارماریس فاصله دارد و مسافران مارماریس می توانند به راحتی فاصله هتلشان در مرکز شهر مارماریس را تا خیابان بار استریت با پای پیاده طی کنند . این خیابان که همیشه صدای موسیقی از آن به گوش می رسد ، در فصل توریستی سال یعنی فصل تابستان از همیشه شلوغ تر می شود . این خیابان جایی است که همیشه انرژی مثبت در آن به راحتی احساس می شود و در نتیجه می توان از آن به عنوان بهترین خیابان مارماریس برای تفریح یاد کرد .

 

لوکیشن بار استریت مارماریس ، زیما سفر

 

تفریحات بار استریت مارماریس

 

بار استریت مارماریس یک خیابان بسیار پر هیاهو است که تفریحات مختلفی را می توانید در آن تجربه کنید . این خیابان توریستی در مارماریس با وجود موسیقی زنده ، هنرمندان مختلف ، نمایش های لیزری و مهمانی های متفاوت به یکی از معروف ترین جاذبه های توریستی مارماریس تبدیل شده است . یکی از جذابیت های خیابان بار استریت مارماریس به این است که کافه ها و دیسکوهای آن بسیار متنوع هستند و در آن ها موسیقی های مختلفی به گوش می رسد . در نتیجه اگر شما به سبک موسیقی خاصی مثل پاپ ، راک ، موسیقی ترکی یا تکنو علاقه داشته باشید ، می توانید کافه باب میل خودتان را در بار استریت مارماریس پیدا کنید و زمانتان را در آن کافه سپری کنید که هم از حال و هوایش خوشتان می آید و هم اینکه سبک موسیقی آن با سبک موسیقیایی شما هماهنگ است . البته در بار استریت مارماریس به جز کافه و کلاب ، فروشگاه های دیگری نیز وجود دارد که از جمله آن ها می توان به فروشگاه های تتو و رستوران ها و اغذیه فروشی های مختف اشاره کرد . این را هم بگوییم که این خیابان معمولا فروشگاه ها و کافه های این خیابان تا ساعت 5 صبح باز هستند .

 

تفریحات بار استریت مارماریس ، زیما سفر

 

معروف ترین کافه های بار استریت مارماریس

 

دیسکو بک استریت ، کلاب آرینا ، کلاب گرین هاوس ، بار کریزی دیزی و راک بار از معروف ترین کافه ها و کلاب های خیابان بار استریت در مارماریس هستند و نسبت به بقیه کافه ها ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند . به شما توصیه می کنیم که اگر قصد رفتن به بار استریت مارماریس را داشتید ، اول در کل خیابان گشت بزنید ، وضعیت کافه های مختلف آن را بررسی کنید و بعد نسبت به سلیقه خودتان ، یکی از آن ها را برای وقت گذرانی و شب نشینی انتخاب کنید .

 

معروف ترین کافه های بار استریت مارماریس ، زیما سفر

 

هتل های نزدیک به بار استریت مارماریس

 

در نزدیکی بار استریت مارماریس هتل های متعددی وجود دارد . اما اگر بخواهیم نزدیک ترین هتل های مارماریس به خیابان بار استریت را به شما معرفی کنیم ، باید از هتل هایی مثل اودا 8 ، بوتیک هتل سان ست مارماریس ، هتل مارماریس بی ریزورت و هتل سیتی مارماریس نام ببریم . برای رزرو تور ارزان مارماریس نوروز 1401 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

هتل های نزدیک به بار استریت مارماریس ، زیما سفر

۲۶ اسفند ۱۴۰۰

نظرات کاربران