۰۲۱۷۴۶۳۴
در ازمیر ترکیه از کجا خرید کنیم ؟

در ازمیر ترکیه از کجا خرید کنیم ؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

معرفی بهترین مراکز خرید ازمیر ترکیه

 

امروز می خواهیم با هم ببینیم که در ازمیر چجور مراکز خریدی وجود دارد ؟ کدام مراکز خرید ازمیر برای خرید بهتر هستند ؟ و شما به عنوان توریست بهتر است که در ازمیر ترکیه به کدام مراکز خرید مراجعه کنید . با ما در زیما سفر همراه باشید تا با هم با معروف ترین و محبوب ترین مراکز خرید ازمیر برای خرید لباس و انواع و اقسام سوغاتی ها آشنا شویم . شما با مراجعه به پنج مرکز خریدی که در ادامه به شما معرفی می کنیم ، می توانید به راحتی تمامی خریدهایتان را انجام دهید و از مراجعه به هر بازار و مرکز خرید دیگری در ازمیر بی نیاز شوید .

 

معرفی بهترین مراکز خرید ازمیر ترکیه ، زیما سفر

 

مرکز خرید اوت لت پارک بورنوا ازمیر

 

پارک بورنوا نام یک مرکز خرید اوت لت است که درست در منطقه ای به نام بورنوا قرار گرفته است . جالب است بدانید که پارک بورنوا اولین مرکز خریدی بوده که در منطقه اژه ساخته شده است و قدمتش به سال 1997 میلادی بر می گردد . در این مرکز خرید انواع و اقسام لباس ها با قیمت مناسب برای فروش گذاشته شده اند و در نتیجه بازدید از آن می تواند برای برند پوشانی که به دنبال خرید ارزان در ازمیر هستند ، تجربه بسیار جالبی باشد . به شما توصیه می کنیم که تمام تلاشتان را کنید که بازدید از این مرکز خرید را در برنامه سفرتان به ازمیر بگنجانید و مطمئن باشید که از مراجعه به آن پشیمان نمی شوید .

 

مرکز خرید اوت لت پارک بورنوا ازمیر ، زیما سفر

 

مرکز خرید فروم بورنوا ازمیر

 

مرکز خرید فروم بورنوا به عنوان اولین مرکز خرید روباز منطقه اژه و ازمیر شناخته می شود . این مرکز خرید روباز بسیار زیبا در سال 2006 افتتاح شده است و قسمت جالب ماجرا اینجاست که در سال 2008 به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید اروپا به دنیا معرفی شد . این مرکز خرید که حدود 200 هزار متر مربع مساحت دارد ، به زیبایی با الهام از معماری اژه ای طراحی و ساخته شده است و با 123 فروشگاهی که دارد ، قلب توریست های ازمیر را تسخیر کرده است .

 

مرکز خرید فروم بورنوا ازمیر ، زیما سفر

 

مرکز خرید کوناک پیر ازمیر

 

کوناک پیر یک مرکز خرید بسیار جذاب است که ساختمان آن در سال 1867 به عنوان ساختمان گمرک ساخته شد . یکی از حقایق جالبی که درباره ساختمان این مرکز خرید وجود دارد ، این است که آن را گوستاو ایفل یعنی طراح برج ایفل فرانسه ساخته است . از گذشته ساختمان مرکز خرید کوناک پیر که بگذریم ، باید بگوییم که این مرکز خرید در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید ازمیر شناخته می شود و با لباس ها و اجناس متنوعی که دارد ، یک گزینه عالی برای خرید لباس در ازمیر است . به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر گذرتان به این مرکز خرید در ازمیر افتاد ، به معماری آن هم توجه کنید و به ساختمان آن به چشم یک ساختمان تاریخی با گذشته جذاب و متفاوت نگاه کنید .

 

مرکز خرید کوناک پیر ازمیر ، زیما سفر

 

مرکز خرید اپتیموم ازمیر

 

مرکز خرید اپتیموم ازمیر یک مرکز خرید عالی و درجه یک در منطقه قاضی امیر ازمیر است که 235 هزار متر مربع مساحت و 250 فروشگاه جذاب و متنوع دارد . نکته ای که باید درباره مرکز خرید اپتیموم ازمیر بدانید ، این است که اپتیموم بزرگترین مرکز خرید منطقه اژه محسوب می شود و اتفاقا از آن به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید اروپا نیز یاد می شود . با همه این اوصاف مشخص است که چرا نام مرکز خرید اپتیموم را در لیست بهترین مراکز خرید ازمیر درج کرده ایم و چرا بازدید از آن را به همه شما عزیزان توصیه می کنیم .

 

مرکز خرید اپتیموم ازمیر ، زیما سفر

 

مرکز خرید اژه پارک ازمیر

 

مرکز خرید اژه پارک که در شهر زیبای ازمیر قرار گرفته است ، از چند جهت به عنوان یکی از محبوب ترین مراکز خرید ازمیر شناخته می شود . اول اینکه فروشگاه های مرکز خرید اژه پارک برای خرید لباس عالی هستند و معمولا لباس هایشان با سلیقه های مختلف جور در می آید . دوم اینکه در این مرکز خرید رویدادها و نمایشگاه های مختلفی با کمک نهادهای دولتی برگزار می شوند تا هم اهالی ازمیر و توریست ها را سرگرم کنند و هم اینکه سطح آگاهی آن ها را بیشتر کنند و سوم اینکه در مرکز خرید اژه پارک چند سالن سینمایی وجود دارد که افراد زیادی از دیدن فیلم های سینمایی جدید در آن ها استقبال می کنند . برای رزرو تور ارزان ازمیر نوروز 1401 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

مرکز خرید اژه پارک ازمیر ، زیما سفر

۲۷ اسفند ۱۴۰۰

نظرات کاربران