۰۲۱۷۴۶۳۴
چند توصیه دوستانه برای تفریح در سنت پترزبورگ

چند توصیه دوستانه برای تفریح در سنت پترزبورگ

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چند توصیه دوستانه برای تفریح در سنت پترزبورگ

 

هر شهری رمز و رازهای خودش را دارد . هر شهری جذابیت های پنهانی دارد که دیدنشان قدر یک دنیا ارزش دارد . هر شهری ترفندهای خاص خودش را برای سفر دارد و سفر به هر شهری ریزه کای های مخصوص به خودش را دارد . سنت پترزبورگ نیز از این قاعده مستثنی نیست . یک سری نکات درباره سنت پترزبورگ وجود دارد که معمولا خود مردم بومی این شهر از آن ها مطلع هستند و بهتر است که توریست ها نیز قبل از سفر به سنت پترزبورگ از آن ها مطلع باشند . توصیه هایی برای سفر به سنت پترزبورگ وجود دارد که اگر گردشگران از آن ها مطلع باشند ، می توانند لحظات شیرین و به یادماندنی را در این شهر سپری کنند . ما امروز در زیما سفر اینجاییم که این توصیه های دوستانه برای تفریح در سنت پترزبورگ را به شما یادآور شویم .

 

چند توصیه دوستانه برای تفریح در سنت پترزبورگ ، زیما سفر

 

لذت دیدن لحظه جمع شدن پل کاخ سنت پترزبورگ را از دست ندهید

 

یک پل بسیار معروف به نام پل کاخ سنت پترزبورگ در این شهر روسیه ای وجود دارد که از آن به عنوان یکی از شگفتی های معماری و عمران سنت پترزبورگ یاد می شود . این پل هر شب در ساعت 1 نیمه شب جمع می شود و دوباره ساعت 3 بامداد به حالت قبلی بر می گردد . دیدن جمع شدن و باز شدن این پل از آن تجربه هایی است که معمولا برای هر مسافر و توریستی جذاب است . اگر دوست دارید که چشم انداز خوبی را از لحظه جمع شدن پل کاخ سنت پترزبورگ ببینید ، می توانید سوار قایق شوید یا اینکه در حاشیه دریاچه نوا قدم بزنید .

 

لذت دیدن لحظه جمع شدن پل کاخ سنت پترزبورگ را از دست ندهید ، زیما سفر

 

در طول روز، شانس قایق سواری در سنت پترزبورگ را به خودتان هدیه دهید

 

سنت پترزبورگ از آن شهرهایی است که نمای آن از روی سطح آب و از داخل قایق شگفت انگیزتر است . با این حساب به شما توصیه می کنیم که حتما در طول روز که هوا روشن است ، داخل کانال ها و رودخانه های سنت پترزبورگ قایق سواری کنید تا بتوانید نمای کاخ ها و موزه های باشکوه سنت پترزبورگ را از روی آب و از داخل قایق تماشا کنید . مطمئن باشید که قایق سواری در سنت پترزبورگ تجربه بسیار ارزشمندی برایتان خواهد بود و هر لحظه شما را شگفت زده خواهد کرد . پس اگر به دنبال یک تجربه خاص در سنت پترزبورگ هستید ، قایق سواری های روزانه سنت پترزبورگ را فراموش نکنید .

 

در طول روز، شانس قایق سواری در سنت پترزبورگ را به خودتان هدیه دهید ، زیما سفر

 

تا می توانید ، برای بازدید از موزه هرمیتاژ سنت پترزبورگ وقت بگذارید

 

موزه هرمیتاژ با هیچ موزه دیگری در دنیا قابل مقایسه نیست ! این موزه که بیش از 20 کیلومتر گالری دارد ، تقریبا 30 میلیون اثر هنری دارد و از آن به عنوان بزگترین موزه دنیا یاد می شود . موزه ای که بازدید از آن هم تجربه جذاب و هم تفریح وقت گیری است . اما این را از ما به خاطر داشته باشید که هرچه بیشتر برای بازدید از موزه هرمیتاژ وقت بگذارید ، برد کرده اید ! چرا که مشابه این موزه و آثار هنری آن در هیچ نقطه دیگری از دنیا پیدا نمی شود . اگر از ما می پرسید ، برای بازدید از این موزه یک تورلیدر بگیرید تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای بازدید از موزه هرمیتاژ داشته باشید و از او بخواهید که دیدنی ترین شاهکارهای موزه هرمیتآژ را به شما نشان دهد و قصه های مربوط به هر کدام را برایتان روایت کند . چرا که این یک حقیقت است که هیچ توریستی وقت نمی کند که از همه قسمت های موزه هرمیتاژ دیدن کند ! پس چه بهتر که یک تورلیدر او را راهنمایی کند تا حداقل بتواند در زمان محدودی که دارد ، از ارزشمند ترین قسمت های این موزه دیدن کند .

 

تا می توانید، برای بازدید از موزه هرمیتاژ سنت پترزبورگ وقت بگذارید ، زیما سفر

 

برای کافه گردی و شب نشینی در سنت پترزبورگ به خیابان روبینشتینا بروید

 

بعد از یک روز شلوغ و گشت و گذار در میان جاذبه های گردشگری متنوع سنت پترزبورگ ، هیچ چیز به اندازه ریلکس کردن در یکی از کافه ها و رستوران های جذاب خیابان روبینشتینا نمی چسبد ! خوب است این را بدانید که کافه ها و رستوران های این خیابان در سنت پترزبورگ به داشتن غذاها و نوشیدنی های خوشمزه و ارائه سرویس های خوب معروف هستند و هر کدامشان از دیگری خاص تر هستند . پس اگر به دنبال یک کافه و رستوران درجه یک در سنت پترزبورگ هستید ، بهتر است که مستقیما به خیابان روبینشتینا سنت پترزبورگ بروید . برای رزرو تور ارزان سنت پترزبورگ با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

برای کافه گردی و شب نشینی در سنت پترزبورگ به خیابان روبینشتینا بروید ، زیما سفر

 

۰۲ تیر ۱۴۰۱

نظرات کاربران