۰۲۱۷۴۶۳۴

Clarks Amer Hotel

آدرس: U.P. Hotels Limited, Jawahar Lal Nehru Marg, Jaipur 302018, India
  • استخر
  • رستوران
  • کافی شاپ
  • اینترنت بی سیم
  • تلویزیون
اتاق هتل کلارکز امر جیپور
لابی هتل کلارکز امر جیپور
رستوران هتل کلارکز امر جیپور
استخر هتل کلارکز امر جیپور
سرویس حمام و دستشویی هتل کلارکز امر جیپور
اتاق هتل کلارکز امر جیپور
لابی هتل کلارکز امر جیپور
رستوران هتل کلارکز امر جیپور
استخر هتل کلارکز امر جیپور
سرویس حمام و دستشویی هتل کلارکز امر جیپور

هتل کلارکز امر جیپور(Clarks Amer Hotel)

Clarks Amer در قلب شهر جیپورو حدود 2.4 کیلومتر از فرودگاه این شهر فاصله دارد.در این هتل رستوران کنار استخر غذاهایی کبابی به همراه رقص سنتی راجستانی ها وجود دارد.همچنین این هتل دارای یک گالری هنری و سرویس 24 ساعته را به شما ارائه می دهد.

از ویژگیهای بارز این هتل کاشی کف های جلا داده شده , تهویه مطبوع و اتاق ها یی که شامل تلوزیون صفحه تخت ,مینی بار ,حمام آب گرم ولباس حوله ای می باشد.

کلارکر آمر بیش از 500 کیلومتر از مرکزخرید و 12.1 کیلومتر از ایستگاه قطار جیپور فاصله دارد.پارکینگ رایگان نیز در دسترس شما است .
برای لذت بیشتر در این هتل ,مهمانان می توانند در زمین کوچک گلف بازی کنند ,و با ماساژ در آب گرم استراحت کنند , و یا یک سفره یک روزه را با منوی تور ترتیب دهند. این هتل همچنین دارای یک باشگاه بدنسازی بسیار مجهز و خشکشویی نیز است.

هر روز در سالن غذا خوری Durbar صبحانه سرومی شود و ناهار خوری زیبا و خوش منظره ای در بام رستوران Dholamaru است.دیگر گزینه های سرو شامل کافه بارهای Asthan و Tablu BA است.

امکانات هتل
Swimming pool,Gym,Sauna,Car Park,Lobby,Internet Service,Currency Exchange,Security Guards,Bar,Elevators,Multi Languages Staff,Air Condition,Tour Desk,Luggage Services,Shuttle Service,Front Desk