۰۲۱۷۴۶۳۴
تورها

تور پاموکاله

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

درباره تور پاموکاله

 

اگر شما هم تصاویر پاموکاله ترکیه را دیده باشید، مطمئنا این را می دانید که این شهر زیبا در ترکیه یک سری چشمه های آب گرم دارد که با همه چشمه های آب گرم دیگر دنیا متفاوت هستند. جایی که در آن چشمه های آب گرم و استخرهای متعدد به صورت طبیعی با ظاهر طبقه طبقه شکل گرفته اند و ترکیب سنگ آهک سفید رنگی که در ساختار این چشمه ها وجود دارد و رنگ آبی زلال آب موجود در آن ها یک تصویر فوق العاده را شکل داده اند. جایی که در آن یک شهر باستانی از دوران رومیان به یادگار باقی مانده و یک استخر آنتیک دارد که ستون های این شهر باستانی به دلیل یک زلزله شدید در آن استخر فرو ریخته اند و در آب آن شناور هستند. جایی که به قدری زیباست که هر کسی به محض اینکه پایش را در فضای زیبای آن می گذارد، بهت زده می شود و برای لحظه ای احساس می کند که قلبش از تپش ایستاده است. این شهری که در مورد آن صحبت می کنیم ، در جنوب غربی کشور زیبای ترکیه و دقیق تر بگوییم در استان دنیزلی در این کشور واقع شده است و کمتر از 350 هزار نفر جمعیت دارد. اما با این حال سالانه میزبان حدود 2 میلیون توریست است و این نشان می دهد که این شهر تا چه اندازه محبوب است شهری که مطمئنیم شما هم شیفته اماکن تاریخی و چشمه های آب گرم آن می شوید. در ادامه شما را بیشتر با این شگفتی طبیعی که با نام پاموکاله یا قلعه پنبه ای شناخته می شود، آشنا می کنیم. آژانس مسافرتی زیما سفر پارس مجری مستقیم ارزانترین تور پاموکاله.

 

درباره تور پاموکاله ، زیما سفر

 

دیدنی های پاموکاله

 

پاموکاله جدای از اینکه یک محل عالی برای عکاسی است و جدای از اینکه زیبایی طبیعیش هر کسی را شگفت زده می کند، یک سری چشمه آب گرم هم دارد که شنا کردن در آن ها می تواند هم باعث آرامش روح و هم باعث سلامت جسم شود. در واقع باید بگوییم که خیلی از افراد معتقد هستند که آب چشمه های آب گرم پاموکاله خاصیت درمانی دارند. گفتنی است که اگر از تراس های طبقه طبقه پاموکاله بالا بروید، به یک شهر باستانی به نام هیراپولیس می رسید که ویرانه های به جا مانده از آن ها شگفت انگیز هستند. از همه این ها جالب تر اینکه در این میان یک استخر به نام استخر آنتیک وجود دارد که امکان شنا کردن هم در آن وجود دارد. تصورش را بکنید که شما می توانید با سفر با تور ارزان قیمت پاموکاله در استخری شنا کنید که یک عالمه ستون از ویرانه های باستانی همان شهر باستانی که در موردش صحبت کردیم، در آب آن شناور هستند. ستون هایی که به خاطر یک زلزله داخل آب این استخر طبیعی افتاده اند و به همان شکل حفظ شده اند.

 

دیدنی های پاموکاله ، زیما سفر

 

سوالات متداول درباره تور پاموکاله

پاموکاله کجاست؟

 

پاموکاله در استان دنیزلی یعنی در جنوب غربی ترکیه واقع شده است.

 

آیا پاموکاله فرودگاه دارد؟

 

خود پاموکاله فرودگاه ندارد. اما یک فرودگاه در دنیزلی وجود دارد که پروازها از داخل ترکیه به مقصد آن انجام می شوند.

 

آیا برای سفر به پاموکاله ویزا لازم است؟

 

خیر یکی از دلایل محبوبیت سفر ارزان به پاموکاله این است که شما نیازی به اخذ ویزا برای تجربه این سفر ندارید.

 

اختلاف ساعت پاموکاله و تهران چقدر است؟

 

اختلاف ساعت پاموکاله و تهران 1 ساعت و نیم است. البته این را هم بگوییم که در نیمه دوم سال که ساعت های ایران جا به می شود، اختلاف ساعت پاموکاله و تهران نیم ساعت می شود.

 

واحد پول پاموکاله چیست؟

 

واحد پول پاموکاله لیره است و شما می توانید هزینه های مربوط به تفریح و خورد و خوراک در این شهر را به لیره پرداخت کیند.

 

با خودمان به پاموکاله دلار ببریم یا لیره؟

 

توصیه ما به شما این است که برای سفر به پاموکاله که یک شهر کوچک است، لیره به همراه داشته باشید تا چنج کردن پولتان از دلار به لیره برایتان سخت نشود.

 

آیا چشمه های آب گرم پاموکاله خاصیت درمانی دارند؟

 

بله. دلیل این مساله این است که حجم مواد معدنی در آب چشمه های آب گرم پاموکاله بسیار زیاد است.

 

بهترین زمان سفر به پاموکاله چه زمانی است؟

 

اواسط فروردین تا اواسط تیر به عنوان بهترین زمان سفر به پاموکاله شناخته می شوند. شما در این ماه ها می توانید به راحتی در آب استخرهای پاموکاله شنا کنید و از هوای مطبوع این شهر استفاده کنید. ضمن اینکه در این ماه ها، پاموکاله از مرداد و شهریور خلوت تر است.

 

ارزان ترین زمان سفر به پاموکاله چه زمانی است؟

 

شما در فصل زمستان می توانید ارزانترین سفر ممکن را به پاموکاله داشته باشید. البته فصل پاییز هم فصل خوبی برای سفر ارزان به پاموکاله است و هزینه ها در این شهر در این فصل نیز به نسبت فصل های دیگر مناسب هستند.

 

آیا امکان شنا در پاموکاله وجود دارد؟

 

بله شما می توانید در استخرهای پاموکاله شنا کنید.

 

قیمت ورودی پاموکاله چقدر است؟

 

قیمت ورودی پاموکاله 25 لیره است. البته شما برای شنا در یک سری از استخرهای پاموکاله باید هزینه اضافه پرداخت کنید. در واقع اگر شما بخواهید از همه امکانات پاموکاله استفاده کنید، باید 32 لیره دیگر نیز پرداخت کنید.

 

 فاصله پاموکاله با دنیزلی چقدر است؟

 

پاموکاله از شهر دنیزلی حدود 17 کیلومتر فاصله دارد. البته فاصله پاموکاله از فرودگاه دنیزلی 72 کیلومتر است.

 

امکان تجربه چه تفریحاتی در پاموکاله وجود دارد؟

 

شما با سفر به پاموکاله می توانید در چشمه های آب گرم آن شنا کنید، عکاسی کنید، از اماکن تاریخی بازدید کنید و همین طور با تجربه چترسواری در این منطقه، زیبایی های طبیعی آن را از آسمان تماشا کنید.

 

آیا پاموکاله ارزش بازدید دارد؟

 

این یک واقعیت است که پاموکاله یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری ترکیه است و مسلما بازدید از زیبایی های طبیعی آن به علاوه شنا کردن در استخرها و چشمه های آب گرم آن تجربه بسیار دلچسبی است و صد البته که ارزش بازدید دارد.

 

مراکز خرید در پاموکاله

 

در پاموکاله که یک شهر کوچک است، خبری از مراکز خرید لوکس و مدرن دیگر شهرهای ترکیه نیست. اما با این حال یک سری فروشگاه برای خرید سوغاتی در این شهر وجود دارد که شما می توانید سوغاتی های جالبی از آن ها تهیه کنید. مثلا در پاموکاله یک سری فروشگاه وجود دارد که در آن ها ملافه های بسیار مرغوب و همین طور حوله های با کیفیت و وسایل اینچنینی فروخته می شود. جدای از این ها، یک سری غرفه در این منطقه وجود دارد که شما می توانید سوغاتی هایی مثل سنگ های نیمه قیمتی را از آن ها تهیه کنید. این را هم بگوییم که زیورآلات درست شده با عقیق و مرمر نیز جزء سوغاتی های پاموکاله محسوب می شوند و شما می توانید چنین سوغاتی هایی را هم در طول سفر به این شهر و دیار جالب و دیدنی تهیه کنید. با این حساب اگر به دنبال خرید سوغاتی های اینچنینی هستید، می توانید در همان فروشگاه های پاموکاله خریدتان را انجام دهید. اما اگر قصد خرید لباس را دارید، به شما توصیه می کنیم که به شهر دنیزلی در نزدیکی پاموکاله بروید و از مراکز خرید دنیزلی برای خرید لباس استفاده کنید.

 

مراکز خرید در پاموکاله ، زیما سفر

 

بهترین هتل های پاموکاله

 

شما در پاموکاله هم مثل هر شهر توریستی دیگری در ترکیه، گزینه های متنوعی برای اقامت در پیش رو دارید. ما می توانیم بسته به اینکه چقدر می خواهید برای سفر به پاموکاله هزینه کنید و چه انتظاراتی از این سفر دارید، به شما در جهت انتخاب بهترین هتل پاموکاله کمک کنیم. اما اگر بخواهیم به صورت کلی درباره بهترین هتل های پاموکاله صحبت کنیم، باید بگوییم که هتل های 5 ستاره این شهر از هر جهت برای اقامت مناسب هستند. گفتنی است که دو هتل 5 ستاره خیلی معروف در این شهر وجود دارد که با نام هتل دوگا ترمال هلت اند اسپا و هتل ریچموند پاموکاله ترمال شناخته می شوند و شما می توانید در هر کدام از آن ها اقامت کنید. البته اگر به دنبال ارزان قیمت ترین تور پاموکاله هستید، می توانید هتل های ارزانتر این شهر از جمله هتل های 4 ستاره و 3 ستاره در پاموکاله را انتخاب کنید.

 

بهترین هتل های پاموکاله ، زیما سفر

 

هزینه های تور پاموکاله

 

شما می توانید با انتخاب هتل های متنوع با یک تور ارزان پاموکاله یا یک تور لوکس پاموکاله از چشمه های آب گرم بی نظیر این منطقه دیدن کنید. در واقع انتخاب هتل، انتخاب ایرلاین و صد البته انتخابی که برای زمان سفر به پاموکاله دارید، می تواند هزینه نهایی این تور را برایتان مشخص کند. این را هم خوب است بدانید که هزینه تور پاموکاله در فصل پاییز و همین طور فصل زمستان خیلی کمتر از فصل های دیگر است و شما می توانید در این فصل ها شانس سفر خیلی ارزان به پاموکاله را به خودتان هدیه کنید.

 

هزینه های تور پاموکاله ، زیما سفر

 

بیمه مسافرتی در تور پاموکاله

 

مثل همه تورهای دیگر، ما در تور پاموکاله نیز خدمات بیمه مسافرتی را به شما ارائه می کنیم. در واقع اگر شما این تور را رزرو کنید، خدمات بیمه مسافرتی نیز شامل حالتان می شود و اگر شما با هر کدام از هزینه ها و خسارت هایی که در پوشش دهی بیمه لحاظ شده اند، در طول سفر به ترکیه رو به رو شوید، می توانید این هزینه ها را دوباره از بیمه پس بگیرید. نکته اینجاست که داشتن این بیمه مسافرتی هم منجر به آرامش خیال شما می شود و هم تضمینی برای شما برای هزینه های سفر به پاموکاله است. چراکه شما با داشتن این بیمه می توانید مطمئن باشید که اگر هم با خسارت خاصی در طول این سفر رو به رو شدید، از نظر مالی به شما فشاری وارد نمی شود و بیمه هزینه آن خسارت را به شما بر می گرداند.

 

بیمه مسافرتی در تور پاموکاله ، زیما سفر

 

 

نظرات کاربران