۰۲۱۷۴۶۳۴
آنچه قبل از سفر به بالی باید بدانید - بخش اول

آنچه قبل از سفر به بالی باید بدانید - بخش اول

نکات ضروری به هنگام سفر به بالی

از مسیریابی در بین جمعیت زیاد گرفته تا اتخاذ تصمیمات هوشمندانه، چند نکته وجود دارد که باعث می شود بهترین بهره برداری را از سفر به بالی داشته باشید.

انتظار جمعیت زیاد و شلوغی را داشته باشید

به عنوان یکی از توریستی ترین جزیره های موجود بر روی کره زمین، بالی یک بهشت بکر و دست نخورده نیست. هر چند که گذشتن از مناطق جنوبی بالی و اوباد، کار دشواری است ولی افرادی که به دنبال آرامش و سکوت هستند می توانند مناطق بسیار مناسبی را در فراسوی این مراکز توریستی بیابند.

نکته: به سمت کوه های مرکزی، یا سواحل شمالی و غربی بالی بروید.

محل اقامت خود را با دقت انتخاب کنید

انتخاب محل اقامت تصمیمی بسیار مهم به هنگام سفر به بالی است چرا که احتمالا هوای گرم و ترافیک شدید شما را مجبور خواهد کرد که فقط در حوالی هتل یا مهمانسرای محل اقامت خود به گردش بپردازید تا اینکه زمان زیادی را در تاکسی صرف کرده یا مسافت های طولانی را پیاده طی کنید.

اگر شما به دنبال R & R واقعی هستید، کوتا احتمالا گزینه مناسبی برای شما نیست. اگر تمایل زیادی به خرید کردن و خوردن غذاهای خوشمزه در  تور بالی  را دارید به نظر می رسد گذراندن یک هفته در Nusa Lembongan شما را ارضا خواهد کرد.

نگران "بزرگی شکم" خود در بالی نباشید

استفاده از رژیم های شدید غذایی برای دور ماندن از مسمومیت های غذایی به هنگام سفر به بالی دیگر نیاز نیست. در گذشته، سالاد، تکه های میوه، تکه های یخ و بیشتر گوشت ها در لیست مواد پرخطر بودند، اما استانداردهای بهداشت قابل توجهی در سراسر جزیره بهبود یافته است، و امروزه بسیاری از آشپزخانه ها محصولات ارگانیک با کیفیت خوب ارائه می دهند.

در بالی همیشه می توانید شاه میگو پیدا کنید. با اجتناب کردن از نوشیدن عرق و لیکور که نوعی از مشروبات محلی هستند و مصرف مواد غذایی خیابانی که با درجه بالایی از احتیاط تهیه می شوند، نگرانی خود در خصوص بزرگ شدن شکم خود را در کنار ساحل فراموش خواهید کرد.

لباس مناسب محل را بپوشید

در  تور بالی  نه فقط در سواحل بلکه در بسیاری از کافی شاپ های با کیفیت بالا، رستوران ها و کلوب های شبانه، یک قانون مشخص برای انتخاب لباس وجود دارد. اگر از آنها مطلع نیستید، برای جلوگیری از نگرانی های عدم پذیرش، از آنها در این خصوص سوال کنید.

به آداب و رسوم مذهبی احترام بگذارید

دین یک قاعده ریشه دار در بالی است. وقتی یک خیابان برای یک مراسم عزاداری مسدود شده است با شلوارک وارد آن نشوید یا به هنگام دادن کرایه انتظار داشته باشید که راننده شما درخواست برکت و رحمت کند، این ها همه بخشی از سحر و جادوی این جزیره هستند.

اگر تاریخ سفر و  تور بالی  شما باعث می شود به Nyepi بروید در حالیکه همه جاذبه ها در بالی است (حتی فرودگاه)، متناسب با آن برنامه ریزی کنید. همیشه حد متعادلی از پوشش را داشته باشید (پوشش شانه ها و زانو) و در هنگام بازدید از معابد و اماکن مقدس خود را به طور مناسبی آماده کنید.

برای دیدن انواع مختلفی از برچسب های قیمت آماده شوید

ممکن است شما بخواهید که با صرف هزینه های اندک از بالی دیدن کنید، در این صورت باید در مهمانخانه ها اقامت کنید، در warungs غذا بخورید و از بازارهای محلی خرید کنید.

اما شما به راحتی می توانید در سفر به بالی از نوشیدنی، غذا، آبگرم های درمانی و کرایه اتاق در هتل های با کیفیت با بهترین هزینه استفاده کنید، چرا که قیمت های این موارد مشابه استرالیا، بریتانیا و آمریکا می باشد. همچنین میتوانید از تخفیفات آنلاین و پیشنهادات ویژه  تور بالی  از آژانس های گردشگری استفاده کنید.

زیما سفر پارس ارایه دهنده بهترین تور بالی میباشد.  تور ارزان بالی  و  تور لحظه آخری بالی  را از زیما سفر پارس بخواهید.

با ما همراه باشید تا در مقاله بعدی دیگر نکات سفر به بالی را برای شما بیان کنیم.

آنچه که قبل از سفر به بالی باید بدانید (بخش دوم)
۱۱ تیر ۱۳۹۷