۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز در مورد مجموعه واترگاردن در تور استانبول

همه چیز در مورد مجموعه واترگاردن در تور استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

واترگاردن مجموعه ای است که در آن فروشگاه های زیادی برای خرید و البته یک عالمه رستوران و کافه برای وقت گذرانی و تفریح دارد. اما مرکز و هسته اصلی مجموعه واترگاردن استانبول، یک استخر بزرگ است که در آن نمایش های مهیجی از بازی آب و آتش برگزار می شود. مجموعه واترگاردن استانبول در منطقه آتاشهیر استانبول ترکیه و در بخش آسیایی آن واقع شده است. در ادامه شما را بیشتر با واترگاردن استانبول آشنا می کنیم برای رزرو تور استانبول میتوانید همین حالا اقدام کنید البته با آزمایش های کرونا که مورد تایید ساطمان بهداشت جهانی است. 

 

 

واترگاردن استانبول

 

واترگاردن استانبول در زمینی به مساحت 165،000 متر مربع ساخته شده است و تمرکزش بر مهیا کردن امکانات تفریحی و امتحان کردن غذاهای جدید برای مردم و توریستان است و مساحتی حدود 49،000 متر مربع را هم به بیش از 150 فروشگاه اختصاص داده است. اما از میان همه این ها، قسمتی از واترگاردن استانبول که نظر همه را به خودش جلب می کند، یک استخر 5،000 متر مربعی است که هسته اصلی این مجموعه به حساب می آید. ایده اصلی ساخت این مجموعه در واقع همین استخر بوده است و به خاطر همین است که نام این مجموعه را واتر گاردن گذاشته اند. این استخر بزرگترین استخر نمایشی اروپا است که در آن نمایش های جذابی از آب همراه با موسیقی، لیزر و آتش برگزار می شود.

 

 

مجموعه رستوران های واترگاردن استانبول

 

 این استخر توسط مرکز رستوران های واترگاردن استانبول احاطه شده است. در این قسمت از واترگاردن استانبول تعداد زیادی رستوران، کافه تریا و فودکورت وجود دارد و تنوع غذاهای ترکی و بین المللی که می توانید در آن ها امتحان کنید، بسیار بالا است. چشم انداز این رستوران ها و کافه ها نیز بسیار جالب است و شما می توانید در حین خوردن غذایتان نمایش های بی نظیر استخر واترگاردن استانبول را تماشا کنید و دمی را با هیجان و شگفتی کامل سپری کنید.

 

 

خیابان نوستالژی در واترگاردن استانبول

 

یک خیابان به نام نوستالژی در مجموعه واترگاردن استانبول وجود دارد که در آن برندهای غذا و نوشیدنی شعبه دارند که قدمتشان به بیش از 50 سال پیش بر می گردد و مردم ترکیه و توریستان می توانند با قدم زدن در آن به حال و هوای پیشین ترکیه بروند و سفری در زمان را تجربه کنند و هر لحظه لبخند مهمان صورتشان شود. یک بازار ارگانیک نیز در مجموعه واترگاردن استانبول وجود دارد که در آن انواع و اقسام محصولات تازه کشت شده به فروش می رسد و محصولات آن از باغ گیاهشناسی مرکز خرید تامین می شوند.

 

 

مراکز خرید مجموعه واترگاردن استانبول

 

در مجموعه واترگاردن استانبول یک بازار بزرگ وجود دارد که در آن فروشگاه های مختلفی با اجناس متنوع وجود دارد و به همین دلیل یکی از بهترین مراکز خرید استانبول به حساب می آید. از طبقه بالایی ساختمان مرکز خرید واترگاردن استانبول یک درب خروجی وجود دارد که با خارج شدن از آن می توانید به یک پارک بزرگ دسترسی پیدا کنید. پارکی که به خاطر واقع شدنش روی پشت بام یک ساختمان حال و هوای جالبی دارد. در این پارک وسایل بازی زیادی برای کودکان و همین طور تجهیزات جالب ورزشی تعبیه شده است و شما می توانید بعد از انجام خریدتان، ساعتی را در آن به استراحت و تفریح اختصاص دهید. یک سری ماشین قدیمی نیز در این پارک تعبیه شده است که آن ها را گلکاری کرده اند و معمولا توریستان تور ارزان استانبول از عکس گرفتن در کنار آن ها استقبال می کنند.

 

 

فضای باز مجموعه واترگاردن استانبول

 

مجموعه واترگاردن استانبول 15،000 متر مربع فضای باز دارد که در آن پارک شهر ساخته شده است. در این فضای باز یک پارک ادونچر و هیجان، یک پارک اسکیت و یک پارک مخصوص کودکان تعبیه شده است و به گونه ای طراحی شده است که تفریح در آن برای همه اعضای خانواده با سن و سال های مختلف مناسب است. مجموعه واترگاردن استانبول شامل یک سینما با 11 سالن مختلف، یک محل برگزاری رویدادهای مختلف با ظرفیت 4،000 نفر، یک سالن تئاتر، یک مدرسه هنرهای آشپزی، یک مرکز ورزشی و باشگاهی و یک زمین بازی مخصوص کودکان نیز می شود و در آن همه چیز برای تفریح خانواده ها با سبک و سلیقه های مختلف مهیا شده است. معمولا یک گروه انسانی با پوشش هایی شبیه به گاوهای بامزه در فضای سبز مجموعه واترگاردن استانبول گردش می کنند و موسیقی می نوازند که اتفاقا همین گروه تاثیر زیادی در جالب شدن فضای واترگاردن استانبول دارند.

 

 

جالب است که بدانید انتظار می رود که در هر سال 15 میلیون نفر از مجموعه واترگاردن استانبول بازدید داشته باشند و سالانه 300 میلیون دلار به اقتصاد ترکیه کمک کند. گفتنی است که این مجموعه در روزهای آخر هفته بسیار شلوغ می شود و مردم استانبول و همین طور توریستان در آن دور هم جمع می شوند تا از امکانات تفریحی آن استفاده کنند. به همین دلیل بهتر است که برای مواجه نشدن با شلوغی آن، روزهای وسط هفته را برای بازدید از واترگاردن استانبول انتخاب کنید. برای رزرو  تور لحظه آخری استانبول  و بازدید از مجموعه زیبای واترگاردن استانبول می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

۲۲ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران