۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی هتل های حلال ترکیه با سرو غذاهای حلال و استخرهای مخصوص بانوان

معرفی هتل های حلال ترکیه با سرو غذاهای حلال و استخرهای مخصوص بانوان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که ما از مسافران عزیز زیما سفر میشنویم، این است که کدام هتل های ترکیه اسلامی و حلال هستند؟ منظور از هتل های حلال ترکیه و هتل های اسلامی ترکیه، هتل هایی است که در آن ها غذاهای حلال سرو می شود و استخرهایی مخصوص بانوان در آن ها تعبیه شده است. اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال می گردید، درست همان جایی هستید که باید باشید! ما در این مقاله هتل های حلال ترکیه و هتل های مناسب مسلمانان در ترکیه را در تور ترکیه  به شما معرفی می کنیم.

 

 

هتل انجل مارماریس 

 

هتل انجل مارماریس یکی از بهترین هتل های حلال ترکیه است که بهترین خدمات در آن ارائه می شود. هتل انجل مارماریس یک هتل 5 ستاره با کیفیت است که در آن امکانات رفاهی و تفریحی اسلامی نظیر ساحل مخصوص بانوان، استخر، مرکز اسپا و همین طور نمازخانه تعبیه شده است. از طرفی غذاهای حلال در رستوران های هتل انجل مارماریس سرو می شود و اگر شما هم مشتاق اقامت در یک هتل اسلامی در تور ارزان مارماریس هستید، رزرو هتل انجل مارماریس از هر نظر برای شما مناسب است. گفتنی است که شهر مارماریس در فاصله 30 کیلومتری هتل انجل مارماریس واقع شده است و بدروم نیز 190 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. برای دسترسی به هتل انجل مارماریس می توانید به فرودگاه دالمان در فاصله 116 کیلومتری آن و یا به فرودگاه بدروم در فاصله 160 کیلومتری آن پرواز داشته باشید.

 

 

هتل آدین بیچ آلانیا

 

هتل آدین بیچ آلانیا یکی دیگر از بهترین هتل های مناسب مسلمانان در تور آلانیا است که درست در خط ساحلی دریای مدیترانه واقع شده است. در این هتل 5 ستاره همه امکانات تفریحی و رفاهی مناسب مسلمانان از ساحل مخصوص بانوان گرفته تا مرکز اسپا و استخر مخصوص بانوان تعبیه شده است. البته چنین خدماتی را به آقایان نیز به صورت انحصاری ارائه می کند. در ضمن فضاهایی برای استفاده هر دوی آن ها نیز در هتل آدین بیچ آلانیا تعبیه شده است تا خانواده ها بتوانند در صورت تمایل در آن ها کنار یکدیگر وقتشان را سپری کنند. در هتل آدین بیچ آلانیا مکان هایی به عنوان نمازخانه تعبیه شده است و غذای حلال نیز در آن سرو می شود. هتل آدین بیچ آلانیا حدودا 20 کیلومتر با مرکز شهر آلانیا فاصله دارد و فرودگاه آنتالیا در فاصله 107 کیلومتری آن واقع شده است.

 

 

هتل آدنیا اند ریزورت آلانیا

 

هتل آدنیا اند ریزورت یکی از محبوب ترین هتل های اسلامی ترکیه است که در تور لحظه آخری آلانیا واقع شده است و در آن ساحل و استخری مخصوص بانوان تعبیه شده است تا بانوان عزیز بتوانند در آرامش کامل به تفریحشان بپردازند. یک فضای ساحلی و استخرهایی نیز مخصوص خانواده ها در این هتل 5 ستاره تعبیه شده است و هیچ کم و کسری از نظر امکانات تفریحی برای خانواده ها ندارد. فضاهایی به عنوان نمازخانه نیز در هتل آدنیا اند ریزورت آلانیا تعبیه شده است و در کل می توان گفت که اقامت در هتل آدنیا اند ریزورت آلانیا برای تجربه یک اقامت سرشار از آرامش عالی است. هتل آدنیا اند ریزورت آلانیا 20 کیلومتر با مرکز شهر آلانیا فاصله دارد، در حالی که فرودگاه آنتالیا در فاصله 100 کیلومتری این هتل قرار گرفته است.

 

 

هتل سلج بیچ ریزورت اند اسپا آنتالیا

 

هتل سلج بیچ ریزورت اند اسپا یک هتل 5 ستاره است که در فاصله 75 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا واقع شده است و در آن انواع غذاهای حلال سرو می شود و انواع خدمات اسپا در آن به مهمانان ارائه می شود. یک ساحل و یک استخر مخصوص بانوان و همین طور امکانات رفاهی و تفریحی مخصوص خانواده ها در آن تعبیه شده است. شما می توانید مطمئن باشید که به عنوان یک خانواده می توانید اوقاتی سرشار از آرامش را در این هتل در تور آنتالیا  تجربه کنید. یک کلاب مخصوص کودکان نیز در این هتل وجود دارد که اعضای کوچکتر خانواده تان می توانند به رایگان در آن تفریح کنند. گفتنی است که فرودگاه آنتالیا در فاصله 75 کیلومتری هتل سلج بیچ ریزورت اند اسپا واقع شده است.

 

 

هتل الوین دلوکس آلانیا

 

هتل الوین دلوکس آلانیا هتلی 5 ستاره است که در فاصله 20 کیلومتری مرکز آلانیا واقع شده است. در این هتل استخرهای مخصوص بانوان، استخرهای مختلط و استخرهای مخصوص کودکان تعبیه شده است تا خانواده ها بتوانند بهترین اقامت ممکن را در آن تجربه کنند. یک ساحل شخصی خانوادگی نیز در هتل الوین دلوکس آلانیا وجود دارد و همه چیز در این هتل برای تجربه یک اقامت مفرح خانوادگی مهیا شده است. فرودگاه آنتالیا نیز در فاصله 110 کیلومتری هتل الوین دلوکس آلانیا واقع شده است.

 

 

البته به غیر از این هتل های اسلامی که در این لیست به آن ها اشاره شد، هتل های حلال دیگری نیز در تور ارزان ترکیه وجود دارد. اما این هتل ها به عنوان بهترین هتل های مناسب مسلمانان در ترکیه شناخته می شوند و بهترین بازخوردها را از طرف توریستان داشته اند. اگر شما هم علاقه به اقامت در یک هتل اسلامی در ترکیه را دارید، می توانید برای رزرو با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۰۱ مرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران