۰۲۱۷۴۶۳۴
سنت های عجیب هندی ها که ترسناک هستند !

سنت های عجیب هندی ها که ترسناک هستند !

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

سنت های عجیب هندی ها که ترسناک هستند

 

به نام سنت، یک سری کارهای عجیب و غریب و گاها ترسناک در هند انجام می شود که شاید اصلا نتوان به آن ها عنوان یک سنت جالب را داد. هند کشوری است که مردمش به عالم ارواح بیش از حد اعتقاد دارند و به همین خاطر هم هست که سنت های عجیب به کرات در هند اجرا می شوند که یکی از یکی عجیب تر و ترسناک تر هستند. در ادامه شما را با عجیب ترین سنت های هندی ها آشنا می کنیم و مطمئن هستیم که شما هم باورتان نمی شود که در جایی در همین نزدیکی چنین باورهای عجیب و غریب و متفاوتی وجود دارد و مراسم های چنین ترسناکی در هند برگزار می شود که بیشتر مسافران تور هند را مشتاق تر برای سفر میکنند. بیایید با هم نگاهی به سنت های عجیب هندی بیندازیم...

 

 

ازدواج با حیوانات و درختان

 

این سنتی است که اساسا در استان جهارخاند هند انجام می شد و امروزه پایش به جاهای دیگر هند هم باز شده است. مردم هند به خرافات زیادی معتقدند و این سنت یکی از همان سنت هایی است که خرافاتی بودن مردم هند را تایید می کند. مردم هند بر این باورند که بعضی از بانوان شیطانی دارند که منجر به مرگ همسرشان می شود! به همین دلیل باید با یک حیوان یا درخت ازدواج کنند و تا از این شیطان رهایی پیدا کنند!

 

 

دفن کردن کودک تا گردن

 

عنوان این سنت هم ترسناک است، چه برسد به نحوه برگزاری آن! مردم قوم مومین پور که در شهر گولبارگا در استان کارناتاکا زندگی می کنند، کودکانشان را تا گردن به زیر خاک می کنند و معتقدند که این حرکت باعث درمان ناتوانی های ذهنی و فیزیکی کودک می شود! باور چنین سنت هایی آن هم در این عصر که خرافات دیگر جایی در زندگی ها ندارد واقعا سخت است اما مردم هند هنوز هم این خرافات را باور دارند و انجام چنین کارهایی را واجب میدانند.

 

 

مهریه داماد

 

این یکی از متفاوت ترین سنت های هند است که بر اساس آن باید والدین دختر مبلغی را به عنوان مهریه به داماد پرداخت کنند! در واقع  این مبلغ نوعی هدیه به حساب نمی آید و آن ها باید مبلغی را پرداخت کنند و داماد را خریداری کنند تا حاضر شود با دخترشان ازدواج کند! این سنت عجیب در هند کابوس والدینی در هند است که دخترانشان قصد ازدواج دارند و پولی در دست و بالشان نیست تا به داماد هدیه کنند! البته اگر پسری از خانواده اشرافی عاشق دختری شود از طبقه پایین خودش تمام هزینه ها رو قبول میکنند. 

 

 

 

ازدواج کودکان در هند

 

سن قانونی ازدواج در هند برای دختران 18 سال و برای پسران 21 سال است. اما با این حال افراد زیادی در هند در سن غیر قانونی ازدواج می کنند. این ازدواج ها در هند گاهی در سن هایی اتفاق می افتد که عروس و داماد حتی معنای ازدواج را هم نمی دانند!

 

 

پرتاپ بچه

 

یکی از ترسناک ترین سنت های هندی ها که در استان کارناتاکا و ماهاراشترا برگزار می شود، این است که بچه را از ارتفاع پرتاب می کنند! این سنت 700 سال است که برگزار می شود و کودکانی را پرتاب می کنند که حتی از 2 سال هم کوچکترند! این بچه های طفلکی از ارتفاعی حدود 15 متر به پایین پرتاب می شوند و از آن طرف چند نفر پایین منتظرند تا کودک را بگیرند! مردم هند بر این باورند که این حرکت باعث آوردن خوش شانسی به زندگی کودک می شود!

 

 

منع مادر در شرکت در مراسم ازدواج پسرش

 

در خیلی از بخش های کشور هند، هنوز که هنوزه رسم است که مادر داماد نباید در مراسم عروسی پسرش حضور داشته باشد! در واقع در بعضی از مناطق هند رسم است که فقط مردان خانواده می توانند در مراسم عروسی شرکت کنند و مادران حق شرکت در مراسم عروسی فرزندانشان را ندارند! واقعا هندی ها سنت های عجیب و قریب زیادی دارند که هیچ منطق و عقلی پشت آن نیست و برای خیلی از کسانی که به هند سفر میکنند و این موضوعات قابل باورتر است چون به چشم میبیند. البته خیلی از آنها برای خرید سوغاتی از هند سفر میکنند سوغاتی های هند مطلبی است که از زبان مسافرین نوشته شده حتما پیشنهاد میکنم بخوانید.

 

 

به هر حال سنت های عجیب در هند کم نیستند و به همین دلیل است که بعضی از افراد هند را کشور عجایب می دانند. مردمی که عقاید بسیار متفاوتی با مردم دیگر نقاط جهان دارند و بر عقایدشان پافشاری زیادی هم دارند. البته گذشته از اینکه چنین سنت هایی خطرناک هستند، باعث جذب توریست هم شده اند و خیلی از مردم جهان دوست دارند که به این کشور متفاوت سفر کنند و نحوه برگزاری سنت های عجیب و غریبشان را از نزدیک ببینند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و دلتان می خواهد که متفاوت ترین سفر زندگیتان را به مقصد هند تجربه کنید، می توانید برای رزرو  تور مسافرتی هند  با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید و خودتان را برای سورپرایزهای عجیب و غریب در مدت زمان اقامتتان در این کشور زیبا و عجیب آماده کنید!

۲۵ شهریور ۱۳۹۸

نظرات کاربران