۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره نمایشگاه جیتکس دبی

همه چیز درباره نمایشگاه جیتکس دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مهمترین هفته بین المللی تکنولوژی در راه است و قرار است که امسال هم مثل 38 سال گذشته، در تور دبی  و در این حوزه غوغا شود! نمایشگاه جیتکس دبی 2019 قرار است که از 6 تا 10 اکتبر 2019 (14 تا 18 مهر 1398) در دبی برگزار شود. در این نمایشگاه مشهورترین رهبران تکنولوژی دنیا، شرکت های برتر و استارت آپ های تک دنیا دور هم جمع می شوند تا آینده هر بیزینس و هر صنعتی را به شما نشان دهند. پس اگر به تکنولوژی علاقه دارید و می خواهید که از دنیا عقب نمانید، باید خودتان را به نمایشگاه جیتکس دبی 2019 برسانید. با زیما سفر همراه باشید تا شما را بیشتر با زیر و بم نمایشگاه جیتکس دبی آشنا کنیم.

 

نمایشگاه جیتکس دبی چیست؟

 

جیتکس یک نمایشگاه با بستر صنعتی است که در آن برندهای مشهور دنیا در تکنولوژی و بیزینس های مختلف همدیگر را ملاقات می کنند تا پیشرفت های روز دنیا را به هم نشان دهند و دنیا را یک قدم به سمت جلو ببرند! در این میان 100،000 بازدیدکننده از 140 کشور مختلف در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند و خیلی از افراد آینده کاریشان را در همین نمایشگاه جیتکس دبی 2019 رقم می زنند و ارتباطات کاری خود را با بهترین کارآفرینان دنیا ایجاد می کنند. خیلی از افراد ایده های بکر کار آینده شان را از همین نمایشگاه می گیرند و یک دنیا موفقیت را با شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 برای خودشان رقم می زنند. بعضی از افراد هم با آشنایی و برقراری ارتباط موثر با برترین برندهای دنیا، مجوز نمایندگی را از آن ها دریافت می کنند و اینگونه اولین گام را برای رشد بیزینسشان در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 بر می دارند.

 

 

در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 چه خبر است؟

 

در این نمایشگاه 5 روزه به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به معرض نمایش عموم گذاشته می شوند. این رویداد توسط مرکز تجارت جهانی دبی برنامه ریزی و میزبانی می شود و امسال هم مثل هر سال هر برند مشهور جهانی و هر استارت آپی که سر و کارش با تکنولوژی است را به خودش جذب می کند. گذشته از این، قرار است که در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 یک کنفرانس بی نظیر برگزار شود و در آن در مورد بهترین پیشرفت های جهان صحبت شود. جالب است که بدانید قرار است که در نمایشگاه جیتکس دبی 250 تا از بهترین متفکران حوزه فناوری و تکنولوژی به روی استیج بروند و مطمئنا شرکت در چنین کنفرانسی می تواند سکوی پرتاب شما در حوزه کسب و کارتان باشد. جالب است که بدانید تمرکز نمایشگاه جیتکس دبی 2019 بر روی موضوعاتی نظیر شهرهای هوشمند، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، اینترنت اشیاء و تولیدات هوشمند است و اگر شما به هر کدام از این موضوعات علاقه مند باشید، می توانید مطمئن باشید که جذاب ترین رویداد سال در دبی در انتظار شماست! به هر حال اگر می خواهید که جزء اولین نفراتی باشید که از پیشرفت های روز دنیا در سال 2019 مطلع می شوید، شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 برایتان الزامی است.

 

 

نمایشگاه جیتکس دبی 2019 چه بخش هایی دارد؟

 

نمایشگاه: در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 می توانید از بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی با موضوعات به روز و جدید دیدن کنید و با جدیدترین برنامه های کاربردی صنعت آشنا شوید. این نمایشگاه در 26 بخش مختلف در زیر یک سقف برگزار می شود و مطمئنا اگر شما هم در این رویداد جالب در دبی شرکت کنید، تفکراتتان نسبت به تکنولوژی به کل تغییر می کند و مطمئنا دید بازتر و گسترده تری نسبت به این حوزه پیدا می کنید و مطمئنا این نگرش در آینده کاریتان تاثیر مسقیمی خواهد گذاشت. جالب است که بدانید در سال گذشته یعنی در نمایشگاه جیتکس دبی 2018، بیش از 2600 محصول ابداعانه و راه حل های جدید به معرض نمایش عموم گذاشته شد که زندگی کاری خیلی از مردم جهان را تغییر دادند!

 

 

کنفرانس: در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 می توانید پای صحبت پیشروان تکنولوژی دنیا بنشینید و داستان های انگیزشی آن ها را در مورد نحوه گذرشان از موانع با تفکر متفاوتشان بشنوید. در سال گذشته بیش از 120 سخنران نگرشی قدرتمند را در شرکت کنندگان کنفرانس جیتکس دبی ایجاد کردند و این بار نوبت شماست که تغییری اساسی در خودتان بدهید و هم صحبت برترین کارآفرینان دنیا شوید!

ایجاد ارتباطات و شبکه سازی: نمایشگاه جیتکس دبی 2019 بهترین جای ممکن برای ایجاد ارتباطات کاری موثر است. در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 می توانید با مدیران، سرمایه گذاران با نفوذ، مهندسین فناوری، بنیانگذاران استارت آپ ها و رهبران دولت ها آشنا شوید و یک قدم از سقف آرزوهایتان در حوزه کاری بالاتر بروید. جالب است که بدانید در نمایشگاه جیتکس دبی 2018 بیش از 5700 ملاقات کاری در طی 5 روز نمایشگاه رزرو شد و این بار شما هم می توانید یک قرار ملاقات کاری مهم در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 داشته باشید و آینده کاری خود را دگرگون کنید.

 

 

ستارگان آینده جیتکس: هیچ انقلاب تکنولوژی بدون حضور استارت آپ ها با ایده های جدید کامل نمی شود. به همین خاطر در نمایشگاه جیتکس دبی 2019 قرار است که بخشی از نمایشگاه به استارت آپ ها و بررسی ایده های نابشان اختصاص پیدا کند. در واقع این چهارمین بار است که در نمایشگاه جیتکس دبی بخشی به ستارگان آینده جیتکس اختصاص پیدا می کند و به همین خاطر نمایشگاه جیتکس دبی به عنوان بزرگترین رویداد استارت آپی خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا شناخته می شود.

چرا باید در نمایشگاه جیتکس دبی 2020 شرکت کنیم؟

بر طبق تحقیقاتی که انجام شده است، 85 درصد بازدیدکنندگان نمایشگاه جیتکس دبی 2018 توانستند که از بستر جیتکس برای تولید محصولات فناوری خود استفاده کنند. 77 درصد غرفه داران نمایشگاه جیتکس دبی 2018 بیان کردند که نمایشگاه جیتکس دبی یک نقطه ورود استراتژیک عالی برای هدف قرار دادن مشتریان حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا است و 98 درصد آن ها اذعان کردند که نمایشگاه جیتکس دبی بهترین استراتژی مارکتینگ و تبلیغاتشان در سال بوده است.

 

۳۰ شهریور ۱۳۹۸

نظرات کاربران