۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین فروشگاه های لباس مردانه در استانبول

بهترین فروشگاه های لباس مردانه در استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

استانبول همیشه به عنوان شهر خرید مشهور بوده است و همیشه خرید لباس از استانبول یکی از جذاب ترین تفریحاتی بوده که هر توریستی می توانسته در استانبول داشته باشد. در استانبول فروشگاه های بسیار متنوعی برای فروش لباس مردانه وجود دارد و مطمئنا هیچ کسی وقت این را پیدا نمی کند که به تک تک آن ها مراجعه کند تا لباس مورد نظرش را انتخاب و خریداری کند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که بهترین فروشگاه های لباس مردانه استانبول را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با مراجعه به آن ها لباس های محبوب خودتان را پیدا کنید. با زیما سفر همراه باشید تا تجربه خرید در ترکیه را بتوانید به عزیزانتان انتقال دهید.

 

 

فروشگاه بی کاراکوی

 

بی کاراکوی یکی از جذاب ترین بوتیک های لباس مردانه در استانبول است و در آن فقط به طور اختصاصی لباس مردانه به فروش می رسد. این فروشگاه جذاب در منطقه کاراکوی استانبول واقع شده است و دیزاین داخلی فروشگاهش بسیار ساده است و تماما به رنگ سفید دکور شده است. در فروشگاه بی کاراکوی می توانید از برندهای ترکیه ای و اروپایی خرید کنید و مطمئنا با هر سلیقه ای که داشته باشید، لباسی در ویترین آن توجهتان را جلب خواهد کرد. این بوتیک با تمامی بوتیک های لباس مردانه دیگر استانبول متفاوت است و دلیلش هم این است که هر ماه لباس های یک طراح و دیزاینر متفاوت در آن به فروش می رسد و به همین خاطر می توانید مطمئن باشید که هر بار به آن سر بزنید، لباس های جدیدی را در آن می بینید.

آدرس: ترکیه، استانبول، منطقه کاراکوی، خیابان مومهانه، بوتیک بی کاراکوی

 

 

فروشگاه آپارل 

 

آپارل در محله گالاتا در بی اوغلو استانبول واقع شده است و از زمانی که تاسیس شد، محبوبیت بسیار زیادی بین اهالی استانبول پیدا کرد و خود استانبولی ها معمولا لباس هایشان را از آن تهیه می کنند. در بوتیک آپارل می توانید لباس های یک سری از برندهای بین المللی را خریداری کنید. اما تمرکز آن روی برندهای اسکاندیناوی است و به همین دلیل می توانید کت های بارانی بسیار جذابی را از آن تهیه کنید. علاقه صاحب این فروشگاه به اسکاندیناوی در طراحی داخل ساده و مینیمال بوتیک نیز نمود پیدا کرده است و آن را به یکی از جذاب ترین فروشگاه های لباس مردانه در  تور استانبول  تبدیل کرده است.

آدرس: ترکیه، استانبول، بی اوغلو، خیابان اکرم، بوتیک آپارل

 

 

فروشگاه آلبرتو گواردیانی

 

آلبرتو گواردیانی یک برند لوکس کفش ایتالیایی است. فروشگاه آلبرتو گواردینی استانبول دیزاین داخلی مینیمالی دارد و یک مبل زیبا در آن تعبیه شده است که کار یک طراح مبلمان مشهور ایتالیایی است. این فرو شگاه با فریم های طلایی رنگ و فرش های آبی رنگ محیط بسیار لوکسی دارد و کفش هایش نیز بسیار لاکچری هستند. به هر حال اگر به دنبال یک کفش خوب و زیبا هستید، می توانید به این فروشگاه در استانبول سر بزنید.

آدرس: ترکیه، استانبول، آجیبادم، مرکز خرید آکسایا، فرووشگاه آلبرتو گواردیانی

 

 

فروشگاه کاس

 

فروشگاه کاس در خیابان بغداد استانبول واقع شده است و 4 طبقه که دارد که در آن ها می توانید انواع و اقسام لباس ها و اکسسوری های مردانه را تهیه کنید. این فروشگاه حال و هوای ترکیه را دارد و بیشتر متریال هایی که در نمای آن کار شده، ترکیه ای هستند. از طرفی پنجره های دایره ای شکل و ورودیش هم اشاره به گنبدهای بیزانسی استانبول دارد. از این ها گذشته، لباس های خوبی هم دارد که احتمالا نظر شما را هم به خود جلب خواهند کرد.

آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان بغداد، فروشگاه کاس

 

 

فروشگاه شاپی گو

 

فروشگاه شاپی گو یک فروشگاه جذاب با ایده فروش آنلاین است که البته فروش حضوری نیز دارند. در این فروشگاه می توانید کلکسیون خوبی از لباس های مد روز و اسپرت را تهیه کنید. در این فروشگاه دو طبقه می توانید اجناس 200 برند مختلف را همزمان ببینید و بین اجناس متنوع آن لباس های مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

آدرس: ترکیه، استانبول، سیسلی، خیابان احمد فتگاری، بوتیک شاپی گو

 

 

فروشگاه دسکوارد 2

 

فروشگاه دسکوارد2 یک فروشگاه لباس مردانه در استانبول است که با ایده جنگل و طبیعت دیزاین شده است. در این فروشگاه می توانید همه نوع لباس مردانه و همین طور عینک، عطر و اکسسوری های لباس مردانه را تهیه کنید.

آدرس: ترکیه، استانبول، بشیکتاش، مرکز خرید زورلو سنتر، بوتیک دسکوارد2

 

 

فروشگاه جیوان 

 

فروشگاه جیوان یا سیوان در سال 2012 تاسیس شده است و لباس هایش سفارشی و خاص هستند و در تمام جزئیاتش از پارچه گرفته تا حتی دکمه ها دقت بسیار زیادی شده است. در این فروشگاه می توانید هر آنچه باید در کمد یک جنتلمن وجود داشته باشد را پیدا کنید. از پیراهن های کلاسیک گرفته تا کت و شلوار و حتی کراوات و هر اکسسوری دیگری را می توانید از فروشگاه جیوان استانبول خریداری کنید. هر سال 2 بار در این فروشگاه اجناس جدید یا به اصطلاح نیو کالکشن وارد می شود و مطمئنا می توانید لباس های خوبی را از آن تهیه کنید.

آدرس: ترکیه، استانبول، بی اوغلو، خیابان چوکور جوما، بوتیک جیوان

 

 

فروشگاه 1290SQM

 

این فروشگاه شعبه استانبول یک فروشگاه آمستردامی است. در این فروشگاه می توانید هم لباس های مردانه و هم لباس های زنانه تهیه کنید و یک خرید جامع و کامل را در آن تجربه کنید.

آدرس: ترکیه، استانبول، آکارتلر، خیابان شایر ندیم، بوتیک 1290SQM

 

 

فروشگاه کیگیلی

 

در این فروشگاه می توانید بهترین لباس های مد روز را تهیه کنید و لباس های شیکی را برای قرارهای کاری یا موقعیت های خاص خریداری کنید. البته یک سری لباس های اسپرت تر نیز در فروشگاه کیگیلی برای فروش گذاشته شده است. از همه مهمتر اینکه قسمت اجناس این فروشگاه معقول است و 207 شعبه در سراسر کشور  ترکیه دارد. به همین دلیل اصلا جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که فروشگاه کیگیلی یکی از بهترین فروشگاه لباس مردانه در استانبول به حساب می آید.

آدرس: ترکیه، استانبول، پندیک، خیابان ددپاشا، مرکز خرید ویاپورت، بوتیک کیگیلی

 

۱۷ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران