۰۲۱۷۴۶۳۴
هتل های نزدیک به برج خلیفه در دبی

هتل های نزدیک به برج خلیفه در دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مطمئنا این را می دانید که برج خلیفه بلندترین برج دنیا است! برجی که به معنای واقعی کلمه سر به فلک کشیده است و در قلب شهر دبی در امارات متحده عربی واقع شده است. برجی که بلندیش به 828 متر می رسد و به خاطر همین هم هست که به عنوان یکی از جالب ترین  جاذبه های گردشگری دبی  معرفی می شود. جاذبه گردشگری که همیشه نام آن در کنار نام دبی آمده است و می توان گفت که وجودش یکی از دلایل مشهوریت دبی به عنوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری دنیا هم بوده است. جالب است که بدانید اگر هوای دبی خوب باشد، امکان دیدن برج خلیفه از فاصله 90 کیلومتریش وجود دارد و به خاطر همین هم هست که تصویر آن را در بسیاری از عکس های دبی مشاهده می کنید. برج خلیفه به عنوان یکی از شاخص ترین جاذبه های گردشگری دبی از هر جهت جذاب است و چه بخواهید زیر آن بایستید و نمایش های ال ای دی آن را مشاهده کنید، چه اینکه دوست داشته باشید به تماشای فواره دبی در پایین آن بنشینید و یا حتی اگر دلتان بخواهد به طبقه 148 و 125 آن بروید و از آنجا دبی را در زیر پاهایتان ببینید، در هر صورت عاشق برج خلیفه دبی می شوید. جالب است که بدانید در برجی به این عظمت یک هتل هم ساخته شده است که اقامت در آن مطمئنا جالب ترین تجربه ای است که یک توریست می تواند در دبی کسب کند، اما به هر حال حقیقت این است که شاید هر کسی توان رزرو اتاق های این هتل فاخر را نداشته باشد و به همین خاطر هم خیلی از توریستان به انتخاب یک هتل در نزدیکی برج خلیفه اکتفا می کنند و همین که در نزدیکی برج خلیفه اقامت داشته باشند، احساس رضایت می کنند. با این حساب، اگر برای شما هم نزدیک بودن به برج خلیفه و داشتن چشم انداز به آن کافی است، می توانید یکی از هتل های نزدیک به برج خلیفه را برای اقامت خودتان رزرو کنید و در یکی از هتل های نزدیک به برج خلیفه اقامت کنید.در ادامه به شما بهترین هتل های نزدیک به برج خلیفه در دبی را معرفی می کنیم تا بتوانید از آن ها با پای پیاده به کنار برج خلیفه بروید و بعضی از بهترین اماکن دیدنی دبی نظیر دبی مال، فواره دبی و خانه اپرای دبی را هم در نزدیکی خود داشته باشید.

 

 

هتل رودا الموروج دبی

 

هتل رودا الموروج دبی یک هتل 5 ستاره است که حدود 12 دقیقه با برج خلیفه فاصله دارد و 247 اتاق و سوئیت لوکس و 140 واحد آپارتمانی مبله و شیک را در خود جای داده است که بعضی از آن ها به برج خلیفه چشم انداز دارند. گذشته از اینکه این هتل به خاطر نزدیکیش به برج خلیفه مشهور شده است، محبوبیت زیادی هم به خاطر نزدیکیش به مرکز مالی بین المللی دبی، مرکز تجارت جهانی دبی و البته چشم انداز جالبش به برج خلیفه کسب کرده است. این هتل با امکانات جالبی که دارد، به عنوان یکی از بهترین هتل های نزدیک به برج خلیفه در دبی شناخته می شود و اصولا مهمانان از اقامت در آن احساس رضایت دارند.

 

 

هتل آدرس دبی مال

 

این هتل 5 ستاره در دبی چند دقیقه ای با برج خلیفه فاصله دارد و به نوعی نزدیک ترین هتل به برج خلیفه در دبی محسوب می شود. به خاطر همین هم هست که بیشتر اتاق ها و سوئیت هایی که در هتل آدرس دبی مال وجود دارند و همین طور استخر هتل به برج خلیفه به عنوان بلندترین ساختمان جهان چشم انداز دارند. از برج خلیفه که بگذریم، اقامت در هتل آدرس دبی مال برای کسانی که از خرید خوششان می آید هم جذاب است و دلیلش این است که این هتل به دبی مال به عنوان بزرگترین مرکز خرید جهان متصل است.

 

 

هتل رامادا داون تاون دبی

 

هتل رامادا داون تاون دبی یک هتل 4 ستاره است که در خیابان بلوار واقع شده است، به فواره دبی و برج خلیفه دبی چشم انداز دارد و فاصله اش هم با برج خلیفه حدود 5 دقیقه است. در این هتل زیبا در دبی 181 سوئیت، اتاق و پنت هاوس با ابعاد مختلف تعبیه شده است و در نزدیکیش چندین و چند رستوران و کافه وجود دارد که همگیشان به برج خلیفه چشم انداز دارند و از این جهت همیشه در بین توریستان تور دبی محبوبیت داشته است.

 

 

هتل پالاس داون تاون دبی

 

هتل پالاس داون تاون دبی در بلوار محمد بن راشد واقع شده است. این هتل فاصله بسیار نزدیکی با برج خلیفه دارد و از این گذشته یکی از لاکچری ترین هتل های دبی به حساب می آید. این هتل 5 ستاره دارای 242 اتاق با طراحی خاورمیانه ای و 81 سوئیت جذاب دارد که به برج خلیفه و اطراف آن چشم انداز دارند. اقامت در این هتل مناسب کسانی است که دوست دارند اقامت لوکس به سبک عرب ها با مهمان نوازی خاصشان را تجربه کنند.

 

 

هتل داماک مزون مال استریت دبی

 

این هتل 5 ستاره حدودا 10 دقیقه با برج خلیفه فاصله دارد و اقامت در آن برای کسانی که دوست دارند اتاقشان به برج خلیفه چشم انداز داشته باشد، بسیار جذاب است. چراکه اگر در یکی از اتاق های یک، دو یا سه تخته هتل داماک مزون مال استریت دبی که دارای آشپزخانه هم هستند، اقامت کنید، یا اینکه اگر اقامت در سوئیت های خانوادگی آن را انتخاب کنید و حتی اگر در کنار استخر آن بنشینید، با دیدن چشم انداز برج خلیفه و خط آسمانی بی نظیر دبی شگفت زده می شوید. این هتل در خیابان دبی مال واقع شده است و یکی از بهترین هتل های نزدیک به برج خلیفه محسوب می شود.

 

 

هتل تاج دبی

 

هتل تاج دبی یک هتل 5 ستاره است که هر 296 اتاق و سوئیتی که دارد، به برج خلیفه و فواره دبی چشم انداز دارند و از داخل اتاق های آن نمایش های ال ای دی برج خلیفه به خوبی دیده می شوند. به خاطر همین هم هست که هتل تاج دبی را به عنوان یکی از بهترین هتل های نزدیک به برج خلیفه می شناسند. از این گذشته، جذابیت دیگر این هتل به خاطر این است که اتاق هایش به سبک های هندی و سنتی دیزاین شده اند و حال و هوای متفاوتی با اتاق های دیگر هتل های نزدیک به برج خلیفه دارند. این هتل حدودا 15 دقیقه با برج خلیفه فاصله دارد و چشم اندازش به برج خلیفه حرف ندارد!

 

۲۱ آبان ۱۳۹۸

نظرات کاربران