۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین سواحل پالم جمیرا در تور دبی

بهترین سواحل پالم جمیرا در تور دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

درست است که پالم جمیرا یک جزیره مصنوعی است، اما با تمام مصنوعی بودنش یک جزیره به تمام معنا جذاب است. این جزیره تماما به دست بشر ساخته شده است و شکلی شبیه به یک درخت نخل دارد و دقیقا حال و هوای امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی را تداعی می کند. این جزیره 78 کیلومتر خط ساحلی دارد و سواحل بسیار زیبا و هتل های بسیار لوکسی در حوالی آن وجود دارند که یکی از دیگری زیباترند. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین سواحل پالم جمیرا دبی آشنا کنیم تا اگر گذرتان به شهر زبیای دبی افتاد و دوست داشتید که ساعتی را در یکی از بهترین سواحل پالم جمیرا دبی سپری کنید، بدانید که به کدام ساحل بروید و بدانید که چه چیزی در سواحل پالم جمیرا دبی در انتظار شماست.
ساحل کایت دبی

بهترین ساحل پالم جمیرا بدی برای تجربه ورزش های آبی ساحل کایت ساحلی زیبا با شن های طلایی رنگ است که در آن صدای ملایم و آرامش بخش امواج اقیانوس به گوش می رسد. ساحلی که آب های بسیار زلالی دارد و برای کسب آرامش فضایش بی نظیر است. طول این ساحل به عنوان یکی از بهترین سواحل پالم جمیرا دبی به 14 کیلومتر می رسد و برای قدم زدن و تفریح فضای بسی نظیری دارد. از این گذشته چشم انداز جالبی هم به برج العرب دارد و انواع و اقسام امکانات تفریحی در آن مهیا شده است تا توریستان بتوانند با تجربه ورزش های آبی متنوع در آن خودشان را سرگرم کنند. این ساحل را بیشتر به خاطر امکانات تفریحیش برای تجربه ورزش های آبی می شناسند و معمولا کسانی که عاشق هیجانند، به آن مراجعه می کنند تا با موج سواری و دیگر تفریحات آبی، لحظاتشان را غرق شادی و هیجان کنند. این ساحل در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 12 شب و در روزهای پنجشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 1 بامداد باز است و هیچ کم و کاستی از نظر امکانات تفریحی ندارد.

 


ساحل جمیرا

بهترین ساحل پالم جمیرا از نظر زیبایی طبیعی، ساحل جمیرا در نزدیکی ویلاهای مسکونی جمیرا 2 واقع شده است و یکی از قدیمی ترین سواحل رایگان دبی به حساب می آید. این ساحل چشم انداز فوق العاده ای به برج العرب، پارک آبی وایلد وادی، میدنه جمیرا و هتل جمیرا بیچ دارد و از نظر استانداردهای بین المللی برای شنا مناسب است. جالب است که بدانید ساحل جمیرا از مشهورترین سواحل دبی به حساب می آید و دلیلش هم این است که استفاده از فضای آن کاملا رایگان است. این ساحل با شن های طلایی رنگ و درختان نخل زیبایش به عنوان یکی از زیباترین سواحل پالم جمیرا دبی شناخته می شود و معمولا کسانی به آن مراجعه می کنند که به دنبال شنا، آفتاب گرفتن، دوچرخه سواری و گشت و گذار در کنار ساحل هستند. گفتنی است که این ساحل در پالم جمیرا دبی از ساعت 7:30 صبح تا 5:30 بعد از ظهر به روی عموم باز است و امکان استفاده از فضای آن در شب هنگام وجود ندارد. از مزیت های این ساحل می توان به رایگان بودنش و داشتن امکاناتی مثل محوطه شنا تحت نظر غریق نجات، دوش و سرویس بهداشتی اشاره کرد.

 


ساحل بلک پالاس

بهترین ساحل پالم جمیرا دبی برای کسب آرامش، این ساحل در کنار یک هتل 5 ستاره زیبا واقع شده است و چشم انداز بی نظیری به جزایر پالم دارد و صدای برخورد امواج آب در آن بسیار شنیدنی است و در کل می توان گفت که فضای بسیار آرامش بخشی دارد. این ساحل از نظر لوکیشن بسیار دنج است و دسترسی به آن برای تعدادی از مسافران سخت به نظر می رسد و به خاطر همین هم همیشه خلوت است. به خاطر همین هم هست که ساحل بلک پالاس را به عنوان یکی از آرام ترین سواحل پالم جمیرا می شناسند. با این حساب، توصیه ما به شما این است که اگر در دبی به دنبال کسب آرامش بودید و حوصله شلوغی شهر و دیگر سواحل پالم جمیرا دبی را نداشتید، به این ساحل زیبا بروید و ساعتی را فقط به آرامش خودتان اختصاص دهید و از تماشای آب های آرام آن و غروب دل انگیز آفتاب لذت ببرید. لازم به ذکر است که این ساحل هم به عنوان یکی از بهترین سواحل پالم جمیرا بدی هر روزه از ساعت 7:30 صبح تا 12 نیمه شب باز است و شما می توانید برای قدم زدن و استراحت به آن مراجعه کنید.

 

ساحل بلک پالاس- بهترین ساحل پالم جمیرا دبی برای کسب آرامش


ساحل سان ست

بهترین ساحل برای گرفتن سلفی با برج العرب دبی، ساحل سان ست دبی آب های کریستالی و آبی رنگ بسیار زیبایی دارد و مهمتر از همه اینکه چشم اندازش به ساختمان برج العرب فوق العاده است. از همه جالب تر اینکه ورودی ساحل سان ست دبی در پالم جمیرا کاملا رایگان است. این ساحل یکی از بهترین سواحل پالم جمیرا دبی به حساب می آید و برای گرفتن سلفی با برج العرب دبی عالی است. البته اینکه این ساحل چنین چشم اندازی به برج العرب دارد، تنها دلیل جذابیت آن نیست و خیلی از توریستان برای تجربه تفریحاتی مثل موج سواری و ماهی گیری به آن مراجعه می کنند. گفتنی است که این ساحل هر روزه از ساعت 7:30 صبح تا 12 نیمه شب باز است و امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی، دوش و اتاقک های تعویض لباس دارد.

 

ساحل سان ست- بهترین ساحل برای گرفتن سلفی با برج العرب دبی


ساحل لا مر

بهترین ساحل پالم جمیرا دبی برای تجربه تفریحات هیجان انگیز، این ساحل را به عنوان یکی از جدیدترین سواحل پالم جمیرا دبی می شناسند و دلیل محبوب شدنش هم دو چیز است. این ساحل هم از نظر طبیعی بسیار زیبا است و هم اینکه امکانات تفریحی خوبی را در خود جای داده است. در این ساحل به عنوان یکی از بهترین سواحل پالم جمیرا دبی، تدادی رستوران و کافه وجود دارد که غذاهای بسیار خوش طعم و لذیذی در آن ها سرو می شود. از طرفی امکان تجربه انواع ورزش های آبی نیز در این ساحل مهیا شده است و شما می توانید تفریحاتی مثل فلای بوردینگ و کایاک سواری (نوعی قایق سواری) را در این ساحل جذاب در پالم جمیرا دبی تجربه کنید. ساحل لامر دبی هر روزه از ساعت 7:30 صبح تا 12 نیمه شب باز است و امکاناتی نظیر سرویس بهداشی، دوش، اتاقک های تعویض لباس، رستوران، کافه و پارک تفریحی روباز هم دارد و از هر نظر برای تفریح بی نظیر است.برای رزرو تور دبی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

 

ساحل لا مر- بهترین ساحل پالم جمیرا دبی برای تجربه تفریحات هیجان انگیز

۰۲ آذر ۱۳۹۸

نظرات کاربران