۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی بهترین رستوران های جزیره پالم جمیرا دبی

معرفی بهترین رستوران های جزیره پالم جمیرا دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

این روزها دبی را به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری کل دنیا می شناسند و گذشته از این، می گویند که رستوران های دبی از بهترین رستوران های جهان هستند و تقریبا می توان گفت که هیچ شهر دیگری در جهان در این زمینه نمی تواند با دبی رقابت کند. این را هم نمی توان انکار کرد که یکی از جالب ترین تفریحاتی که هر کسی در طول سفر به هر شهری در جهان از جمله دبی می تواند داشته باشد، این است که طعم غذاهای جدید را امتحان کند و تجربه غذا خوردن در بهترین رستوران های جهان را کسب کند. یک حقیقت دیگر هم این است که بعضی از بهترین رستوران های دبی در جزیره پالم جمیرا دبی یا همان جزیره نخل جمیرا دبی واقع شده اند. با این حساب ایده بدی نیست که قبل از سفر به دبی با بهترین رستوران های جزیره پالم جمیرا دبی آشنا شوید تا در تور دبی بتوانید بهترین غذاها را امتحان کنید.

 

 

رستوران نوبو در پالم جمیرا دبی

 

رستوران نوبو که یکی از بهترین رستوران های پالم جمیرا دبی است، در هتل شیک و جذاب آتلانتیس واقع شده است. این رستوران به خاطر به کارگیری متد خاصش برای طبخ غذا مشهور شده است. این متدی که از آن صحبت می کنیم، با ترکیبی از تکنیک های طبخ غذاهای سنتی ژاپنی و آمریکای جنوبی ابداع شده است و به همین خاطر می توان گفت که خوردن غذا در آن یکی از متفاوت ترین تجربه هایی است که در تور امارت می توانید کسب کنید. جالب است که بدانید موزیک و دکوراسیون این رستوران نیز خاص و منحصر به فرد است و با همه این ها، اصلا جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که رستوران نوبو یکی از بهترین رستوران های دبی در پالم جمیرا است. توصیه ما به شما این است که اگر از طعم غذاهای دریایی خوشتان می آید، حتما سوشی ها و خرچنگ های این رستوران را امتحان کنید.

 

 

رستوران 101 داینینگ لونج اند بار در پالم جمیرا دبی

 

اگر چشم انداز رستوران برای شما مهم است و دوست دارید که شامتان را همراه با تماشای یک چشم انداز زیبا و دیدنی میل کنید، ایده بدی نیست که به رستوران 101 داینینگ لونج اند بار بروید. این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های پالم جمیرا دبی شناخته می شود و همه می گویند که غذاهایش هم به اندازه چشم اندازش به ساحل جمیرا عالی هستند.  از این ها گذشته، موزیک زنده بسیار جالبی در فضای این رستوران اجرا می شود و همه چیز در آن برای گذراندن یک شب به یادماندنی آماده شده است. توصیه ما به شما این است که حتما پاستاهای این رستوران را امتحان کنید و اگر به دنبال تجربه یک شب عاشقانه در دبی هستید، حتما به رزرو یک میز در این رستوران فکر کنید.

 

 

ساحل آی بی ان البحر در پالم جمیرا دبی

 

مطمئنا شما هم عاشق این رستوران لوکس می شوید! دلیلش هم این است که در این رستوران بهترین غذاهای دریایی سرو می شود و دیزاین داخلیش هم عالی است. سقف بلند این رستوران به همراه پنجره های سر تا سریش معمولا قلب هر توریستی را می ربایند و در واقع همین دیزاین جالبش است که باعث جذب توریستان می شود. از این ها گذشته، خدمه این رستوران بسیار حرفه ای هستند و در هر حالی آماده اند تا به مهمانان رستوران خدمت رسانی کنند و به آن ها کمک کنند تا با توجه به ذائقه و علایقشان، بهترین غذای منو را برای خود انتخاب کنند. جالب است که بدانید سرویس دهی در این رستوران بسیار سریع است و هیچ کم و کاستی از نظر ارائه خدمات ندارد.

 

 

رستوران سوشیال بای هینز بک در پالم جمیرا دبی

 

این رستوران یکی از بهترین رستوران های پالم جمیرا به حساب می آید و معروف به این است که در آن غذا به شکل هنری سرو می شود. در واقع نحوه دیزاین غذا و سرو آن است که باعث محبوبیت این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های دبی در پالم جمیرا شده است. در این رستوران انواع غذاهای اروپایی و ایتالیایی سرو می شود و صرف یک شام به یادماندنی در آن از واجبات سفر به دبی برای کسانی است که اهل رستوران گردی هستند. به شما توصیه می کنیم که از کنار پاستاهای این رستوران ساده نگذرید و حتما یادتان باشد که بدون رزرو قبلی میز به آن مراجعه نکنید.

 

 

رستوران مایدن شانگهای

 

رستوران مایدن شانگهای یکی از بهترین رستوران های جدیدی است که در پالم جمیرا دبی ساخته شده اند. این رستوران یک رستوران آسیایی و چینی است که خیلی زود جای خود را در قلب توریستان پیدا کرده است. این ساحل دسترسی مستقیمی به ساحل دارد و امکان سرو غذا در فضای روباز رستوران وجود دارد و گذشته از این ها، همیشه یک موزیک خوب در آن اجرا می شود. با این حساب می توانید مطمئن باشید که به هیچ عنوان از وقت گذرانی در این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های پالم جمیرا دبی پشیمان نخواهید شد.

 

۰۳ آذر ۱۳۹۸

نظرات کاربران