۰۲۱۷۴۶۳۴
پاسخ به سوالات متداول درباره نمایشگاه عرب هلث، بزرگترین رویداد پزشکی دبی

پاسخ به سوالات متداول درباره نمایشگاه عرب هلث، بزرگترین رویداد پزشکی دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پاسخ به سوالات متداول درباره نمایشگاه عرب هلث، بزرگترین رویداد پزشکی دبی

 

عرب هلث نام نمایشگاهی است که هر ساله در دبی با موضوع تجهیزات پزشکی برگزار می شود و هر سال که می گذرد، محبوبیت آن بین افرادی از سراسر جهان که با تجهیزات پزشکی سر و کار دارند، بیشتر و بیشتر می شود. امسال نیز درست مثل هر سال، دبی میزبان این نمایشگاه جذاب و دیدنی است و این بار هم قرار است که نقش پر رنگی در بهبود وضعیت پزشکی و درمانی جهان داشته باشد. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با نمایشگاه عرب هلث دبی آشنا کنیم و پاسخ سوالات متداول درباره این نمایشگاه پزشکی را به شما بدهیم. به احتمال زیاد، شما هم می توانید پاسخ سوالتان را در زمینه شرکت در نمایشگاه عرب هلث دبی در این مقاله پیدا کنید. به خاطر همین هم به شما توصیه می کنیم که قبل از تصمیم گیری برای شرکت در نمایشگاه عرب هلث دبی 2020، این مطلب را مطالعه کنید.

 

 

موضوع نمایشگاه عرب هلث دبی چیست؟

 

نمایشگاه عرب هلث یک نمایشگاه تجهیزات پزشکی است که از اعتبار زیادی در جهان برخوردار است و به عنوان مهمترین رویداد تجهیزات پزشکی خاورمیانه شناخته می شود. هر ساله در این نمایشگاه تاجران و پزشکان و مهندسانی که در حوزه تجهیزات پزشکی حرفی برای گفتن دارند، دور هم جمع می شوند و همین مساله باعث می شود که ارتباطات کاری موثری در این نمایشگاه شکل بگیرد. با این حساب، می توانیم بگوییم که اگر شغل شما هم به تجهیزات پزشکی مربوط است و می خواهید که اطلاعاتتان را در زمینه تجهیزات پزشکی به روز کنید و یا دلتان می خواهد که با افراد بیشتری در زمینه کاریتان ارتباط بگیرید، باید در این نمایشگاه شرکت کنید و فرصت همنشینی با بهترین های این رشته را از دست ندهید.

 

 

نمایشگاه عرب هلث 2020 در چه روزهایی برگزار می شود؟

 

زمان بندی نمایشگاه عرب هلث در سال 2020 به قرار زیر است:

دوشنبه، 27 ژانویه 2020 (7 بهمن 1398): ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

سه شنبه، 28 ژانویه 2020 (8 بهمن 1398): ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

چهارشنبه، 29 ژانویه 2020 (9 بهمن 1398): ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

پنج شنبه، 30 ژانویه 2020 (10 بهمن 1398): ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

 

 

آیا کودکان نیز مجوز شرکت در نمایشگاه عرب هلث را دارند؟

 

متاسفانه باید به شما بگوییم که شما نمی توانید کودکانتان را با خودتان به نمایشگاه عرب هلث دبی ببرید. در واقع بازدید از این نمایشگاه فقط برای افراد بالای 16 سال ممکن است و به هیچ عنوان امکان ورود کودکان زیر 16 سال به آن وجود ندارد.

 

آیا امکان این وجود دارد که با بلیط خود، چند بار از نمایشگاه خارج شویم و دوباره وارد آن شویم؟

 

شما می توانید از بلیط خود تا وقتی که نمایشگاه باز است، چندین و چند بار استفاده کنید. به همین خاطر نیازی به نگرانی در این مورد وجود ندارد و شما می توانید هر چند بار که دلتان خواست، از درب نمایشگاه خارج شوید و دوباره وارد آن شوید.

 

 

آیا دسترسی به وای فای رایگان در نمایشگاه عرب هلث دبی مهیا شده است؟

 

دسترسی به وای فای رایگان در نمایشگاه عرب هلث دبی برای بازدیدکنندگان مهیا شده است. نکته اینجاست که شما باید برای استفاده از آن، حتما به مرکز مشتریان نمایشگاه مراجعه کنید و از مسئولین این مرکز بخواهید که دسترسی شما را به وای فای میسر کنند.

 

چگونه می توان در نمایشگاه عرب هلث دبی شرکت کرد؟

 

شما می توانید به عنوان یک غرفه دار، یک بازدیدکننده، نماینده یک شرکت یا یک اسپانسر در نمایشگاه عرب هلث دبی شرکت کنید. لازم است که بدانید برای شرکت در نمایشگاه عرب هلث دبی در هر کدام از نقش های بالا، باید از قبل در وب سایت مخصوص این رویداد ثبت نام کنید.

 

هزینه شرکت در نمایشگاه عرب هلث دبی چقدر است؟

 

جالب است که بدانید شرکت در نمایشگاه عرب هلث دبی به عنوان بازدیدکننده کاملا رایگان است و شما می توانید بدون پرداخت کوچک ترین هزینه ای و فقط با شرکت در  تور دبی ویژه ژانویه 2020 ، در این نمایشگاه شرکت کنید. البته همان طور که گفته شد، برای شرکت در این نمایشگاه باید در وب سایت مربوطه ثبت نام خود را انجام دهید و حتما از قبل نام نویسی داشته باشید.

 

آیا می توان بلیط شرکت در نمایشگاه عرب هلث را به شخص دیگری انتقال داد؟

 

این را به خاطر داشته باشید که هر کسی می تواند با بلیط ثبت نامی خودش وارد نمایشگاه عرب هلث دبی بشود و به هیچ عنوان امکان انتقال بلیط نمایشگاه عرب هلث به غیر وجود ندارد.

 

نمایشگاه عرب هلث دبی در کجا برگزار می شود؟

 

این نمایشگاه که بزرگترین رویداد تجهیزات پزشکی دبی است، در روزهای بین 27 تا 30 ژانویه 2020 (7 بهمن تا 10 بهمن 1398) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود و شما می توانید با سفر به دبی در ژانویه 2020 در این رویداد جالب و علمی شرکت کنید.

 

 

برای رزرو تور دبی ویژه نمایشگاه عرب هلث دبی می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۰۳ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران