۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020

همه چیز درباره نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

گلفود و یا به عبارتی گلف فود نام یک نمایشگاه صنایع غذایی است که هر ساله با شکوه هرچه تمام تر در دبی برگزار می شود و هر ساله میزبان 100،000 بازدیدکننده و 5،000 عرضه کننده مواد غذایی از 200 کشور مختلف می شود و هر سال تم مخصوص به خودش را دارد. امسال هم قرار است که نمایشگاه غذا و آشامیدنی گلفود دبی برای بیست و پنجمین بار در دبی برگزار شود. جالب است که بدانید تم امسال نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020، "باز اندیشی غذا" است. قرار است که نمایشگاه امسال با توجه به این تم برپا شود و در آن نگاهی جدید به صنایع غذایی شود و محصولات جدید به عرضه گذاشته شوند. جذابیت این نمایشگاه این است که در آن به تمامی شرک کنندگان اجازه بحث و گفتگو، سوال پرسیدن، چشیدن طعم خوراکی ها و حضور فعال داده می شود و به خاطر همین هم می توان گفت که هر کسی که در این نمایشگاه شرکت کند، دید جالب و جدیدی به صنایع غذایی پیدا می کند و برای ایجاد کسب و کار جدید و یا بهبود کسب و کارش در زمینه صنایع غذایی، ایده های ناب دریافت می کند. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020 آشنا کنیم.

 

 

نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020 در چه روزهایی برگزار می شود؟

 

امسال قرار است که نمایشگاه صنایع غذایی گلف فود دبی که به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های دبی شناخته می شود، در روزهای بین 16 تا 20 فوریه 2020 (27 بهمن تا 1 اسفند 1398) برگزار شود.

 

 

 

موضوعات غرفه های نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020 حول چه محورهایی برپا می شوند؟

 

در نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی، سران صنایع غذایی کشورهای مختلف دنیا اقدام به برپایی غرفه می کنند تا از این رویداد جهانی به نفع رشد صنایع غذایی کشورشان استفاده کنند و محصولات خود را به دید جهانیان برسانند. جالب است که بدانید تمامی غرفه های نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020 حول محورهای نوشیدنی و تجهیزات نوشیدنی، غذا و مواد غذایی، سرویس های پذیرایی و هتلداری و همین طور کافه داری و رستوران داری برپا می شوند و با توجه به این مساله می توان گفت که اگر شما به هر کدام از حوزه های ذکر شده، علاقه دارید، کسب و کاری در این زمینه در کشور خودتان دارید و یا دلتان می خواهد که کسب و کاری با موضوع مواد غذایی و یا هتل داری و کافه داری راه بیندازید، این نمایشگاه از آن نمایشگاه هایی است که به هیچ عنوان نباید فرصت بازدید از آن را از دست بدهید. جالب تر از همه هم اینکه در سال گذشته، یک بخش جالب به نمایشگاه گلفود دبی 2019 اضافه شد که قرار است که امسال نیز برنامه اش اجرا شود. قرار است که امسال هم مثل پارسال، بستری برای آشنا کردن سرمایه گذاران با کسانی که ایده های جدیدی در زمینه کسب و کارهای مربوط به صنایع غذایی دارند و نیاز به سرمایه گذاری دارند، فراهم شود. مسلما این بستر آشنایی می تواند آینده شغلی جوانان و ایده پردازان را متحول کند و به کسب و کارهای نوپا کمک کند تا با ارتباط گرفتن با سرمایه گذاران این صنعت، ایده هایشان را اجرایی کنند. پس اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و فکر می کنید که ایده نابی برای شروع یک کسب و کار در زمینه صنایع غذایی دارید، بهتر است که دست بجنبانید و فرصت شرکت در یکی از بهترین نمایشگاه های جهانی صنایع غذایی را از خودتان نگیرید.

 

 

 

شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020 برای چه کسانی مناسب است؟

 

اگر شما هم چند وقتی است که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید در حوزه خورد و خوراک هستید و یا حتی اگر کسب و کاری در این زمینه دارید و فکر می کنید که ایده هایتان کمی قدیمی شده و نیاز به بهبود وضعیت کسب و کارتان دارید، به شما توصیه می کنیم که فرصت آشنایی با بهترین های صنایع غذایی را که از 5 قاره مختلف جهان گرد هم می آیند را از دست ندهید. یادتان باشد که این نمایشگاه همان نمایشگاهی است که می تواند سکوی پرتاب شما باشد و شما را با جدیدترین مواد غذایی و نوین ترین روش های رستوران داری و کافه داری و همین طور هتل داری آشنا کند. با این حساب، می توانیم بگوییم که اگر شما به دنبال نقطه شروعی برای استارت یک موفقیت جنجالی در زمینه صنایع غذایی هستید، این نمایشگاه برای خود شماست!

 

 

 

چگونه می توان در نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی 2020 شرکت کرد؟

 

اگر شما هم به شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دبی علاقه پیدا کرده اید، کافی است که با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا با رزرو تور دبی ویژه نمایشگاه صنایع غذایی گلف فود و با کمترین هزینه ممکن راهی شهر زیبای دبی شوید تا علاوه بر گشت و گذار در شهر دبی، در این نمایشگاه سرنوشت ساز نیز شرکت کنید.

 

۰۴ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران