۰۲۱۷۴۶۳۴
راه های دسترسی از میدان تکسیم استانبول به مرکز خرید جواهر استانبول

راه های دسترسی از میدان تکسیم استانبول به مرکز خرید جواهر استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

از آن جایی که خیلی از بوتیک ها، فروشگاه ها و همین طور خیلی از هتل های استانبول در نزدیکی میدان تکسیم قرار گرفته اند و خیلی از توریستان بیشتر زمان اقامتشان در استانبول را در حوالی میدان تکسیم سپری می کنند و از آن طرف به خاطر اینکه مرکز خرید جواهر استانبول یکی از بهترین مراکز خرید استانبول است و معمولا همه توریستان به بازدید از آن علاقه نشان می دهند، معمولا خیلی از توریستان با این سوال مواجه می شوند که چگونه می توانند از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول دسترسی پیدا کنند. به همین خاطر ما بر آن شدیم که برایتان مطلبی درباره راه های دسترسی میدان تکسیم استانبول به مرکز خرید جواهر استانبول تدوین کنیم و به متداول ترین سوالات توریستان درباره نحوه دسترسی از میدان تکسیم استانبول به مرکز خرید جواهر استانبول پاسخ دهیم تا اگر شما هم در یکی از هتل های نزدیک به میدان تکسیم اقامت کردید و یا برای گشت و گذار در خیابان استقلال و بوتیک های جذابش به حوالی میدان تکسیم رفتید، بدانید که چگونه می توانید از آنجا به مرکز خرید جواهر استانبول دسترسی پیدا کنید.

 

 

درباره مرکز خرید جواهر استانبول

 

مرکز خرید جواهر استانبول یکی از بهترین مراکز خرید استانبول است و در این مساله هیچ شکی نیست. در مرکز خرید جواهر استانبول انواع و اقسام برندهای بین المللی و ترکیه ای شعبه دارند و مشخص است که شما با هر سلیقه و هر بودجه ای که وارد مرکز خرید جواهر استانبول شوید، با دستانی پر از آن خارج می شوید و به راحتی می توانید لباس های مد نظرتان را در فروشگاه های متنوع این مرکز خرید جذاب در استانبول پیدا کنید. با این حساب، می توانیم این را قطع یقین به شما بگوییم که اگر در زمان اقامتتان در استانبول از مرکز خرید جواهر استانبول دیدن نکنید، به نوعی فرصت را از دست داده اید. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که در هر جایی از استانبول که اقامت کردید، حتما از آنجا سری به مرکز خرید جواهر استانبول بزنید و فرصت بازدید از آن را در تور استانبول از خودتان نگیرید.

 

 

راه های دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول

 

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به شما توضیحی درباره راه های دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول بدهیم، باید به شما بگوییم که شما می توانید با تاکسی، مترو و یا با پای پیاده از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول دسترسی پیدا کنید. هر کدام از این روش های مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. برای مثال تاکسی های استانبول راحت اما گران هستند. از آن طرف مترو استانبول ارزان است، اما استفاده از آن سختی های خاص خودش را دارد. با این حساب، شما باید شرایط خودتان را در نظر بگیرید و یکی از سه روش تردد با تاکسی، استفاده از مترو و یا پیاده روی را برای دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول انتخاب کنید. نکته مهم دیگری که در این مورد وجود دارد، این است که امکان دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول با استفاده از تاکسی های اپلیکیشن تاکسی آنلاین اوبر نیز وجود دارد. برای استفاده از این اپلیکیشن، کافی است که نام اوبر (Uber) را در گوگل پلی یا اپل استور سرچ کنید، آن را در گوشی تلفن همراهتان دانلود و نصب کنید و هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید، به راحتی هر چه تمام تر به صورت آنلاین برای خودتان تاکسی بگیرید.

 

 

مدت زمان دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول

 

همان طور که گفته شد، شما سه راه برای دسترسی به مرکز خرید جواهر استانبول از میدان تکسیم دارید. اگر شما مترو را برای دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول انتخاب کنید، در حدود 8 دقیقه به مقصدتان می رسید. اگر هم بخواهید با تاکسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول بروید، 3 دقیقه ای این مسیر را طی خواهید کرد. از طرفی طی کردن این مسیر با پای پیاده، حدود 45 دقیقه زمان خواهد برد.

 

 

سوالات متداول درباره دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول

 

  • ارزان ترین روش برای دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول کدام روش است؟ اصولا مترو از تاکسی در استانبول ارزان تر است و به همین خاطر می توان گفت که ارزان ترین روش برای دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول این است که شما با مترو این مسیر را طی کنید. لازم به ذکر است که هزینه استفاده از مترو استانبول حدود 1 دلار است.
  • سریع ترین روش برای دسترسی از میدان تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول کدام روش است؟ اگر شما بخواهید در کمترین زمان ممکن مسیر بین میدان تکسیم و مرکز خرید جواهر استانبول را طی کنید، باید استفاده از تاکسی را برای طی کردن این مسیر انتخاب کنید. لازم به ذکر است که طی کردن این مسیر با تاکسی چیزی حدود 1 تا 3 دلار برایتان هزینه در پی خواهد داشت.
  • آیا ایستگاه مترو تکسیم به مرکز خرید جواهر استانبول، قطار مستقیم دارد؟ بله، یک قطار مستقیم بین ایستگاه تکسیم و ایستگاه شیشلی-مجیدیه کوی تردد می کند. این قطارها هر 5 دقیقه می رسند و وقتی که سوارشان بشوید، حدودا 6 دقیقه ای به ایستگاه مقصدتان می رسید.

 

۱۵ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران