۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم در استانبول

بهترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم در استانبول

میدان تکسیم، قلب شهر استانبول محسوب می شود. در اطراف میدان تکسیم مراکز خرید، بوتیک ها، رستوران ها، کافه ها و گالری های هنری متنوعی وجود دارد و به همین دلیل هم خیلی از توریستانی که به استانبول سفر می کنند، ترجیح می دهند که در نزدیکی میدان تکسیم اقامت داشته باشند و بیشتر زمان اقامت خود در استانبول را در اطراف میدان تکسیم سپری کنند. در واقع باید بگوییم که اقامت در هتل های نزدیک به میدان تکسیم در استانبول مناسب کسانی است که به خاطر خرید، راهی استانبول می شوند و خرید و گشت و گذار و تفریح در مناطق توریستی استانبول، برایشان در اولویت است. با ما در زیما سفر همراه باشید تا در ادامه بهترین هتل های اطراف میدان تکسیم در استانبول را به شما معرفی می کنیم تا اگر شما هم خواستید که در نزدیکی این میدان پر جنب و جوش اقامت داشته باشید، بدانید که چه هتل هایی برای اقامت شما مناسب هستند و بتوانید تصمیم گیری راحت تری درباره رزرو هتل در تور ارزان استانبول داشته باشید.

 

هتل مارمارا تکسیم استانبول

 

هتل مارمارا تکسیم استانبول یک هتل 5 ستاره است که در نزدیکی میدان تکسیم قرار گرفته است و از بهترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم استانبول به حساب می آید.  این هتل درست در میدان تکسیم واقع شده است و اطراف آن پر از فروشگاه ها و رستوران های جذاب است. جالب است که بدانید اتاق های موجود در طبقات بالایی هتل مارمارا تکسیم، چشم انداز جالبی به محیط اطراف دارند و این مساله باعث جذابیت هرچه بیشتر این هتل در مقایسه با دیگر هتل های نزدیک به میدان تکسیم در استانبول شده است.

 

 

 

هتل دیوان استانبول

 

هتل دیوان استانبول یکی دیگر از بهترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم در استانبول است. این هتل 5 ستاره بعد از اینکه مورد بازسازی قرار گرفت، حتی از قبلا هم بهتر شد و بیشتر از قبل، نظر توریستان را به خودش جلب کرد. جالب است که بدانید در این هتل همه استانداردهای هتلداری اروپایی رعایت شده است و یک هتل لوکس در استانبول به حساب می آید.

 

 

 

 

 

 

هتل حیات ریجنسی استانبول

 

هتل حیات ریجنسی استانبول با ماشین حدودا یک ربع با میدان تکسیم استانبول فاصله دارد. این هتل 5 ستاره به عنوان یکی از بهترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم استانبول شناخته می شود و دیزاین و دکوراسیون فوق العاده ای دارد و چشم انداز جالبی به دریا دارد. این هتل استخر شنا و امکانات تفریحی خوبی هم دارد و با همه این ها، مشخص است که به عنوان یکی از بهترین هتل های 5 ستاره نزدیک به میدان تکسیم در استانبول شناخته می شود.

 

 

 

هتل سیلان اینترکانتیننتال استانبول

 

هتل سیلان اینترکانتیننتال استانبول در یک آسمان خراش بسیار زیبا و مدرن واقع شده است. این هتل در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده است و از طبقات بالایی آن، چشم انداز بی نظیری به اطراف دیده می شود. با همه این ها، می توان گفت که هتل سیلان کانتیننتال یکی از بهترین هتل های 5 ستاره استانبول است و انتخاب آن برای اقامت در استانبول، انتخاب هوشمندانه ای است.

 

 

 

هتل پوینت تکسیم استانبول

 

هتل پوینت تکسیم استانبول یک هتل 5 ستاره است که 194 اتاق دارد و با دکوراسیون فوق مدرن دیزاین شده است. از این گذشته، خدماتی که به مهمانان هتل پوینت تکسیم استانبول داده می شود، نیز بسیار ویژه است. این هتل حدودا 500 متر با میدان تکسیم فاصله دارد و در نزدیکی آن، بی شمار فروشگاه و بوتیک وجود دارد و به همین دلیل هم هست که معمولا کسانی اقامت در هتل پوینت تکسیم استانبول را انتخاب می کنند که از هیاهو خوششان می آید و عاشق گشت زدن در مراکز خرید استانبول و خرید لباس هستند.

 

 

 

هتل هیلتون بسفر استانبول

 

هتل هیلتون بسفر استانبول که با نام هتل هیلتون بسفروس استانبول نیز شناخته می شود، یک هتل 5 ستاره است که جزء لوکس ترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم در استانبول شناخته می شود. این هتل به اندازه 14 دقیقه پیاده روی با میدان تکسیم استانبول فاصله دارد. جالب است که بدانید خیلی از اتاق های هتل هیلتون بسفر استانبول به تنگه بسفر چشم انداز دارند. از این گذشته، این هتل باغ های بسیار زیبایی هم دارد و به خاطر لوکیشن بی نظیری که در تور استانبول دارد، همیشه مورد توجه توریستان بوده است.

 

 

 

۲۸ دی ۱۳۹۸