۰۲۱۷۴۶۳۴
هتل های نزدیک به نمایشگاه گلفود دبی

هتل های نزدیک به نمایشگاه گلفود دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

قرار است که نمایشگاه گلفود دبی 2020 در تاریخ  27 بهمن تا 1 اسفند 1398 در دبی برگزار شود. نمایشگاهی که غرفه هایش حول محور صنایع غذایی هستند و اصولا آن دسته از کسانی که به مواد غذایی و صنایع غذایی علاقه دارند و یا کسب و کاری در این زمینه دارند و حتی کسانی که چشم انداز آینده شان این است که یک کسب و کار جدید در حوزه صنایع غذایی داشته باشند، از بازدید از این نمایشگاه جذاب در دبی استقبال می کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و قرار است که امسال در نمایشگاه گلفود دبی 2020 شرکت داشته باشید، به شما توصیه می کنیم که در یکی از هتل های نزدیک به نمایشگاه گلفود دبی اقامت کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از نمایشگاه گلفود دبی ببرید و هر وقت که خسته شدید، به راحتی به هتلتان دسترسی پیدا کنید و بعد از قدری استراحت، دوباره به فضای نمایشگاه گلفود دبی برگردید. در ادامه یک سری از هتل های نزدیک به نمایشگاه گلفود دبی را با رنج های قیمت متنوع به شما معرفی می کنیم تا رزرو هتل در تور نمایشگاه گلفود دبی  برایتان ساده تر شود. پس با زیما همراه باشید.

 

هتل ایبیس ورد ترید سنتر دبی (Ibis World Trade Centre Dubai)

 

هتل ایبیس ورد ترید سنتر دبی یک هتل 3 ستاره است که درست کنار مرکز نمایشگاه بین المللی دبی واقع شده است. این هتل مدرن به اندازه 7 دقیقه پیاده روی با ایستگاه مترو فاصله دارد و از نظر لوکیشن، جزء بهترین هتل های دبی برای شرکت در نمایشگاه گلفود دبی محسوب می شود. از این گذشته، این هتل در نزدیکی برج خلیفه، دبی فریم، دبی مال و ساحل جمیرا واقع شده است و شما با اقامت در آن می توانید به راحتی هم از نمایشگاه گلفود دبی و هم از جاذبه های گردشگری دبی بازدید داشته باشید.

 

هتل ایبیس وان سنترال دبی (Ibis One Central Dubai)

 

هتل ایبیس وان سنترال دبی نیز یک هتل 3 ستاره در نزدیکی محل برگزاری نمایشگاه گلفود دبی است. این هتل 200 متر با محل برگزاری نمایشگاه گلفود دبی و 800 متر هم با ایستگاه مترو فاصله دارد. این هتل حدودا 3 کیلومتر با برج خلیفه و 5 کیلومتر هم با دبی مال فاصله دارد و جزء هتل های نزدیک به اماکن دیدنی دبی محسوب می شود. اتاق های هتل ایبیس وان سنترال دبی نیز امکانات مطلوبی دارند که از جمله آن ها می توان به تلویزیون ال سی دی، مینی یخچال، قهوه ساز و همین طور دسترسی به وای فای رایگان اشاره کرد.

 

 

 

هتل آپارتمان ورلد ترید سنتر دبی (The Apartments Dubai World Trade Centre)

 

این هتل به اندازه 1 دقیقه پیاده روی با نمایشگاه گلفود دبی فاصله دارد. هتل آپارتمان ورلد ترید سنتر دبی هم از نظر نزدیکی به نمایشگاه گلفود دبی و هم از لحاظ امکانات رفاهی و تفریحی که دارد، جزء بهترین هتل های نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی شناخته می شود. این هتل یک استخر روباز، یک استخر مخصوص کودکان، یک کلاب تفریحی مخصوص کودکان و یک زمین تنیس روباز دارد و 219 اتاق مهمان را هم در خود جای داده است.

 

 

 

هتل فیرمونت دبی (Fairmont Dubai)

 

هتل فیرمونت دبی یک هتل 5 ستاره است که در یک برج 34 طبقه ای واقع شده است. هتل فیرمونت دبی یکی از هتل های لوکس نزدیک به نمایشگاه گلفود دبی است و با مرکز نمایشگاه بین المللی دبی حدود 800 متر فاصله دارد. این هتل حدودا 6 کیلومتر با برج خلیفه و دبی مال فاصله دارد. این هتل 12 رستوران و 2 کافه دارد و یک مرکز اسپای فول سرویس، 2 استخر روباز، یک مرکز سلامتی، یک استخر مخصوص کودکان و یک سالن کنفرانس را در خود جای داده است.

 

 

 

هتل اسکات پارک پلیس دبی (Ascott Park Place Dubai)

 

این هتل لوکس نیز یکی از بهترین هتل های نزدیک به محل برگزاری نمایشگاه گلفود دبی است. در هتل اسکات پارک پلیس دبی یک استخر روباز، یک مرکز سلامتی و یک استخر مخصوص کودکان تعبیه شده است. از این گذشته، هتل اسکات پارک پلیس دبی 118 اتاق مهمان با امکانات رفاهی مطلوب را در خود جای داده است و مهمتر از همه اینکه در نزدیکی نمایشگاه بین المللی دبی واقع شده است و فقط به اندازه 10 دقیقه پیاده روی با آن فاصله دارد. این هتل در فاصله 800 متری محل برگزاری نمایشگاه گلفود دبی 2020 واقع شده است و شما با اقامت در آن در تور دبی می توانید به راحتی هرچه تمام تر به محل برگزاری نمایشگاه گلفود دبی دسترسی داشته باشید.

 

 

 

۱۲ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران