۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های منطقه تاریخی سلطان احمد استانبول

بهترین هتل های منطقه تاریخی سلطان احمد استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مسجد آبی، ایاصوفیه، باسیلیکا سیسترن، کاخ توپکاپی و خیلی دیگر از اماکن تاریخی استانبول در منطقه قدیمی سلطان احمد استانبول واقع شده اند. با این حساب، اگر شما هم به بازدید از اماکن دیدنی استانبول علاقه داشته باشید، بهتر است که در یکی از هتل های منطقه تاریخی سلطان احمد استانبول اقامت کنید تا کار بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول برایتان ساده تر شود و بهتر بتوانید بین اماکن دیدنی استانبول تردد داشته باشید. با ما همراه باشید تا بهترین هتل های منطقه تاریخی سلطان احمد استانبول را به شما معرفی کنیم تا انتخاب و رزرو هتل در استانبول هم برایتان ساده تر شود.

 

 

هتل فور سیزن سلطان احمد (Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet)

 

این هتل 5 ستاره که در ساختمان یک زندان عثمانی واقع شده است و قدمت ساختمانش به سال 1918 میلادی می رسد، به عنوان یکی از خاص ترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول شناخته می شود. در این هتل یک باغ سرسبز بسیار زیبا وجود دارد که زمانی حیاط زندان بوده است! از این گذشته، این هتل 65 اتاق لوکس دارد که همگیشان زمانی سلول های یک زندان بوده اند! گذشته از همه این ها، هتل فور سیزن با تور استانبول امکانات رفاهی خوبی هم دارد که از جمله آن ها می توان به مرکز اسپای فول سرویس، استخر و رستوران و کافه شیک آن اشاره کرد.

 

 

هتل سلین استانبول (Celine Hotel Istanbul)

 

هتل سلین استانبول که در یک ساختمان تاریخی واقع شده است، یک هتل کاملا سنتی و جذاب است و حال و هوایش کاملا با حال و هوای منطقه تاریخی سلطان احمد استانبول مطابقت دارد. یک تونل قدیمی در این عمارت تاریخی وجود داشته است که امروزه لابی هتل را به رستوران و کافه هتل سلین استانبول متصل می کند. این کافه رستوران در یک باغ سرپوشیده زمستانی واقع شده است و یک شومینه آجری قدیمی و جالب هم دارد. این هتل در مجموع 14 اتاق مهمان دارد که همگی آن ها با دکوراسیون سنتی دیزاین شده اند. با همه این ها می توان گفت که اقامت در این هتل 4 ستاره، تجربه بسیار جالبی است و مزیت آن هم این است که اقامت در آن مقرون به صرفه است.

 

 

هتل آجوا سلطان احمد استانبول (Ajwa Hotel Sultanahmet Istanbul)

 

ساختمان این هتل به اندازه ساختمان های کناریش قدیمی نیست، اما به این دلیل به عنوان یکی از خاص ترین هتل های منطقه تاریخی سلطان احمد شناخته می شود که به معنای واقعی کلمه، هتل لوکسی است! هتل آجوا سلطان احمد استانبول را در سال 2017 میلادی ساخته اند. این هتل 5 ستاره در مرکز منطقه سلطان احمد استانبول واقع شده است و 61 اتاق مهمان را در خود جای داده است. اتاق های این هتل سقف های بسیار زیبایی دارند که همگیشان با نقاشی های دستی دیزاین شده اند. از این گذشته، مبلمان بسیار لوکسی هم دارند و فرش های ابریشمی تبریزی در آن ها پهن شده است و گذشته از این ها، یک حمام مرمرین نیز دارند. از امکانات رفاهی هتل آجوا سلطان احمد استانبول هم می توان به مرکز اسپا و رستوران های هتل اشاره کرد که در همه حال در آن ها، بهترین سرویس ها به مهمانان ارائه می شود.

 

 

هتل امپرس زویی استانبول (Hotel Empress Zoe Istanbul)

 

نه تنها هتل امپرس زویی استانبول یکی از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول در تور استانبول است، بلکه یکی از تاریخی ترین هتل های استانبول نیز محسوب می شود. این هتل اتاق های بسیار زیبایی دارد که در آن ها از هنرهای اسلامی برای تزئین استفاده شده است. در کنار این هتل یک حمام باستانی وجود دارد که قدمتیش به سال 1483 میلادی می رسد و از این گذشته یک باغ قدیمی نیز در این هتل وجود دارد که باعث جذاب تر شدن هرچه بیشتر هتل امپرس زویی استانبول شده است.

 

 

هتل وایت هاوس استانبول (White House Hotel Istanbul)

 

هتل وایت هاوس استانبول 22 اتاق مجلل دارد و در قسمت ورودیش، ستون های بسیار جالبی به چشم می خورد. اتاق های هتل وایت هاوس استانبول با پرده های گلدار طلایی و مبلمان بسیار لوکس دیزاین شده اند و بالکن های فرانسوی کوچکی را در خود جای داده اند. این هتل فاصله کمی با بازار بزرگ استانبول، مسجد آبی و دیگر اماکن دیدنی استانبول دارد و شما می توانید با اقامت در این هتل، با پای پیاده به جاذبه های گردشگری استانبول دسترسی پیدا کنید. گذشته از همه این ها، هتل وایت هاوس استانبول یک روف گاردن (باغ روی بام) نیز دارد که هم چشم انداز جالبی دارد و هم حال و هوایش برای گذراندن یک بعد از ظهر آرامش بخش، بی نظیر است.

 

 

هتل امیرا استانبول (Hotel Amira Istanbul)

 

هتل امیرا استانبول که در سال 2010 میلادی ساخته شده است، به عنوان یکی از هتل های نوساز منطقه تاریخی سلطان احمد محسوب می شود. این هتل فاصله نه چندان دوری با مسجد آبی استانبول دارد و می توان گفت که دسترسیش به اماکن تاریخی استانبول مناسب است. اتاق های هتل امیرا استانبول نیز دیزاین جالبی دارند. در اتاق های هتل امیرا استانبول، آثار هنری سفارشی، جکوزی های لوکس و بالکن های جذاب با چشم انداز اقیانوس به چشم می خورد. از این ها گذشته، خود هتل امیرا استانبول نیز امکانات رفاهی مطولبی دارد که از جمله آن ها می توان به باشگاه ورزشی، سونا، جکوزی و اتاق های ماساژ اشاره کرد.

 

 

هتل مینیاتور استانبول (Hotel Miniature Istanbul)

 

هتل مینیاتور استانبول یکی از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول است. این هتل در نزدیکی باسیلیکا سیسترن واقع شده است. ساختمان این هتل در سال 1875 میلادی ساخته شده است و در آن زمان ها، کاربری ایستگاه پلیس، دادگاه، مدرسه، دفتر روزمانه و اداره را داشته است. در ساختمان هتل مینیاتور استانبول، دیوارهای اورجینال آجری حفظ شده است و تلاش دیزاینرهای آن بر این بوده که حال و هوای تاریخی هتل به هم نخورد. اما با این حال، این مساله کوچکترین خللی در لوکس بودن هتل مینیاتور استانبول وارد نشده است و تماما با مبلمان بسیار لوکس و مدرن دکور شده است.

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران