۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای اقامت در منطقه بی اوغلو در تور استانبول

راهنمای اقامت در منطقه بی اوغلو در تور استانبول

راهنمای اقامت در منطقه بی اوغلو در تور استانبول

 

منطقه بی اوغلو استانبول یکی از جذاب ترین مناطق استانبول برای اقامت است. دلیلش هم این است که این منطقه از استانبول هم دسترسی خوبی به منطقه قدیمی استانبول دارد و هم اینکه دسترسی مناسبی به بخش مدرن استانبول و مراکز خرید استانبول دارد. به همین دلیل هم هست که اغلب از منطقه بی اوغلو استانبول با عنوان "قلب استانبول" یاد می کنند و به همین خاطر هم هست که توریستان زیادی علاقه به  اقامت در منطقه بی اوغلو استانبول  دارند. با ما همراه باشید تا با هم گشتی در منطقه بی اوغلو استانبول بزنیم و همه چیز درباره اقامت در منطقه بی اوغلو استانبول را بررسی کنیم.

 

 

لوکیشن منطقه بی اوغلو استانبول

 

منطقه بی اوغلو استانبول در نزدیکی منطقه تاریخی سلطان احمد استانبول واقع شده است و با این حساب، می توان گفت که دسترسی آن به بیشتر اماکن دیدنی استانبول راحت است. در واقع منطقه بی اوغلو استانبول توسط آب دره گلدن هورن از منطقه تاریخی سلطان احمد جدا شده است و با چندین و چند پل به منطقه سلطان احمد استانبول متصل شده است. گلدن هورن یک آب دره در استانبول است که به دلیل اینکه بر روی نقشه استانبول شبیه به یک شاخ دیده می شود، با نام گلدن هورن (شاخ طلایی) شناخته می شود. در حقیقت منطقه بی اوغلو استانبول در بخش اروپایی استانبول قرار گرفته است و همان منطقه ای است که میدان تکسیم و خیابان استقلال و فروشگاه ها و مراکز خرید جذابشان در  تور استانبول  در آن قرار گرفته است.

 

 

مزیت های اقامت در منطقه بی اوغلو استانبول

 

گذشته از اینکه بعضی از جاذبه های گردشگری استانبول مثل یک سری از موزه ها و یک سری از پارک های استانبول در منطقه بی اوغلو قرار گرفته اند، منطقه بی اوغلو استانبول ویژگی های مثبت دیگری هم دارد. از جالب ترین مزیت های اقامت در منطقه بی اوغلو استانبول می توان به زیاد بودن تعداد کافه ها و رستوران های این منطقه و سرزنده بودن شب های این منطقه پرهیاهو از استانبول اشاره کرد.

یکی از مزیت های دیگر اقامت در منطقه بی اوغلو استانبول این است که شما با اقامت در این منطقه از استانبول می توانید به بیشتر جاذبه های گردشگری استانبول از جمله میدان تکسیم، با پای پیاده یا نهایتا با تراموا و اتوبوس دسترسی پیدا کنید.

از این ها گذشته، منطقه بی اوغلو پر از فروشگاه ها و بوتیک های جذاب لباس است و با این حساب، می توان گفت که اگر شما هم اهل خرید لباس باشید، شیفته منطقه بی اوغلو استانبول می شود.

 

چند نکته کاربردی درباره اقامت در منطقه بی اوغلو استانبول

 

حال و هوای منطقه بی اوغلو استانبول کاملا با مناطق قدیمی تر شهر استانبول متفاوت است. این منطقه از استانبول روز به روز در حال پیشرفت است و شکل و ظاهر مدرن تری دارد. منطقه بی اوغلو استانبول در هیچ ساعتی از شبانه روز خاموش نمی شود و اتفاقا یکی از دلایل جذابیتش هم همین مساله است. به شما توصیه می کنیم که اگر حوصله شلوغی را ندارید و به دنبال آرامش هستید، در یکی از خیابان های غیر اصلی منطقه بی اوغلو اقامت کنید تا کمی اطرافتان خلوت تر باشد.

 

 

ایده هایی برای تفریح در منطقه بی اوغلو استانبول

 

در منطقه بی اوغلو استانبول می توانید از برج زیبای گالاتا دیدن کنید. برج گالاتا یکی از مشهورترین اماکن دیدنی استانبول است و یادگاری از معماری قرون وسطی است.

موزه ملی هنر مدرن نیز در منطقه بی اوغلو استانبول واقع شده است. در این موزه می توانید آثار نقاشی بسیار جالبی را از نزدیک ببینید و آشنایی بیشتری با هنر مدرن پیدا کنید.

همچنین می توانید از پارک صنعتگر استانبول دیدن کنید و یا از بزرگترین پارک مینیاتوری جهان یعنی پارک میناتورک استانبول دیدن کنید. در این پارک مجموعه ای از ماکت های جاذبه های گردشگری سرتاسر ترکیه تعبیه شده است و به همین دلیل هم هست که این پارک را به عنوان یکی از جالب ترین اماکن توریستی استانبول می شناسند.

از همه این ها که بگذریم، یک کتابخانه جالب و مدرن نیز در منطقه بی اوغلو استانبول وجود دارد که با نام کتابخانه و کتابفروشی سالت گالاتا شناخته می شود. بازدید از این کتابخانه نیز در نوع خودش تجربه جالبی است.

 

بهترین هتل های منطقه بی اوغلو استانبول

 

هتل ریچموند استانبول

 

تنها هتلی که درست در خیابان استقلال تکسیم واقع شده است، هتل ریچموند استانبول است. همان طور که می دانید خیابان استقلال مرکز تفریحی، فرهنگی و تجاری استانبول است و هر کسی که بتواند در این خیابان از استانبول اقامت کند، می تواند در هر ساعتی از شبانه روز در استانبول تفریح کند. هتل ریچموند استانبول با ساختمان های تاریخی و کلیساهای زیبا احاطه شده است و با این حساب، از نظر لوکیشن و موقعیت قرارگیری به عنوان یکی از بهترین هتل های استانبول شناخته می شود. اتاق های هتل ریچموند استانبول همگی دارای یک فضای نشیمن هستند و چشم انداز جالبی هم به خیابان استقلال، تنگه بسفر و شهر زیبای استانبول دارند.

 

 

هتل تکسیم گونن استانبول

 

هتل تکسیم گونن استانبول کمتر از 100 متر با میدان تکسیم فاصله دارد. در این هتل اتاق های بسیار لوکسی برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل تکسیم گونن استانبول به زیبایی با رنگ های گرم و مبلمان چوبی دیزاین شده اند و همگی دارای امکاناتی مثل تلویزیون، مینی بار و سشوار هستند و بعضی از اتاق هایش نیز یک فضای نشیمن مجزا دارند.

 

 

هتل گالاتاپورت استانبول

 

هتل گالاتاپورت استانبول کمتر از 200 متر با برج گالاتا فاصله دارد. منطقه کاراکوی به اندازه چند دقیقه پیاده روی با هتل گالاتاپورت استانبول فاصله دارد. این هتل تراس بسیار جالبی دارد که چشم انداز بی نظیری به دریای مرمره، گلدن هورن و شهر قدیمی استانبول دارد. اتاق های هتل گالاتاپورت استانبول به سبک کلاسیک عثمانی دیزاین شده اند و همگی نسبت به صدا عایق سازی دشه اند و امکاناتی مثل مینی بار، سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی و گاوصندوق دارند.

 

۱۴ بهمن ۱۳۹۸