۰۲۱۷۴۶۳۴
هتل های خوب و ارزان در تور دبی

هتل های خوب و ارزان در تور دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

دبی یکی از آن شهرهایی است که هر کسی با هر بودجه ای می تواند به آن سفر کند و هر توریستی می تواند به اندازه بودجه ای که دارد، از امکانات رفاهی و تفریحی آن استفاده کند. یعنی اگر شما بودجه زیادی برای سفر به دبی داشته باشید، می توانید لوکس ترین سفر زندگیتان را در دبی تجربه کنید و اگر هم به دنبال یک سفر ارزان خارجی باشید، باز هم سفر به دبی می تواند برایتان گزینه مناسبی باشد. اگر به دنبال سفر لوکس به دبی باشید، مسلما گزینه های مختلفی برای رزرو هتل لوکس در دبی دارید و خیلی راحت می توانید بنا بر خواسته ها و انتظاراتتان بهترین هتل 5 ستاره دبی را برای خودتان رزرو کنید. اما ما در این مقاله نمی خواهیم به لوکس ترین هتل های دبی بپردازیم، بلکه می خواهیم هتل های خوب و ارزان دبی را به شما معرفی کنیم تا کسانی که به دنبال سفر ارزان به دبی هستند، نیز بتوانند بیشترین استفاده را از سفر به دبی ببرند و با یک انتخاب هوشمندانه در رزرو هتل ارزان در دبی، هزینه های سفرشان به دبی را کاهش دهند.

 

هتل ایبیس وان سنترال دبی (ibis One Central Hotel)

 

هتل ایبیس وان سنترال دبی یک هتل 3 ستاره در دبی است که به عنوان یکی از بهترین هتل های خوب و ارزان دبی شناخته می شود. این هتل ارزان در دبی، 588 اتاق مهمان دارد و امکانات رفاهی خوبی مثل باشگاه ورزشی هم دارد. مهمانان هتل ایبیس وان سنترال دبی می توانند به راحتی با سرویس های رایگان این هتل به مراکز خرید دبی دسترسی پیدا کنند و به راحتی خرید خود را در دبی انجام دهند. این هتل ارزان در دبی، لوکیشن خوبی هم دارد و با دبی مال به اندازه 37 دقیقه پیاده روی و با برج خلیفه به اندازه 44 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

 

 

هتل آپارتمان گلدن سندز دبی (Golden Sands Hotel Apartments Dubai)

 

هتل گلدن سندز دبی یکی از بهترین هتل های خوب و ارزان دبی برای اقامت خانواده ها است. به این دلیل که این هتل 616 واحد آپارتمانی دارد که همگی به شکل سوئیت طراحی شده اند و فضای دلبازی دارند. این سوئیت ها دارای یک آشپزخانه کوچک هم هستند و امکان آشپزی هم در آن ها وجود دارد. با این حساب، اگر شما یکی از این سوئیت های هتل آپارتمان گلدن سندز دبی را برای اقامت خودتان رزرو کنید، با یک تیر دو نشان می زنید و هم در یک هتل ارزان در دبی اقامت می کنید و هم مقدمات این را فراهم می کنید که غذاهایتان در تور دبی را خودتان درست کنید. بدین شکل هم در هزینه های اقامتتان در دبی و هم در هزینه های خورد و خوراکتان در تور دبی صرفه جویی می شود.

 

 

هتل راو ترید سنتر دبی (Rove Trade Centre Dubai)

 

این هتل 3 ستاره به عنوان یکی از بهترین هتل های ارزان دبی شناخته می شود. این هتل ارزان در دبی، امکانات تفریحی خوبی مثل استخر روباز و یک باشگاه ورزشی دارد. این هتل 270 اتاق مهمان دارد و یک رستوران جذاب را هم در خود جای داده است. این هتل خوب و ارزان در دبی در فاصله 4 کیلومتری دبی مال و برج خلیفه واقع شده است و با نمایشگاه بین المللی دبی هم به اندازه 21 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

 

 

هتل کامفورت این دیره دبی (Comfort Inn Hotel Deira Dubai)

 

هتل کامفورت این دیره دبی یک هتل 3 ستاره در دبی است که در مرکز دیره دبی واقع شده است و حدودا 5 دقیقه با ماشین با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. این هتل خوب و ارزان در دبی در نزدیکی ایستگاه مترو قرار گرفته است و از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی دبی، لوکیشن خوبی دارد. معمولا کسانی که به دنبال اقامت ارزان در دبی هستند، از رزرو هتل کامفورت این دیره دبی استقبال می کنند.

 

 

هتل سنترو برشا دبی (Centro Barsha Dubai)

 

هتل سنترو برشا دبی یک هتل 3 ستاره و ارزان در دبی است که امکانات تفریحی مطلوبی مثل استخر روباز هم دارد. در این هتل امکان نگهداری از کودکان نیز مهیا شده است و به همین دلیل هم هست که هتل سنترو برشا دبی به عنوان یکی از بهترین هتل های خانوادگی ارزان در دبی شناخته می شود.

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران