۰۲۱۷۴۶۳۴
جدیترین تفریحات در دبی

جدیترین تفریحات در دبی

دبی همیشه در داشتن امکانات تفریحی پیشرو بوده و هست! هر ماه و هر روز، یک جاذبه گردشگری جدید در دبی افتتاح می شود و سرعت پیشرفت این شهر زیبا به قدری زیاد است که اگر شما هر ماه هم به دبی سفر کنید، باز هم تجربه جدیدی در تور دبی در انتظارتان خواهد بود. با زیما همراه باشید تا جدیدترین تفریحاتی که می توانید در دبی داشته باشید را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در تور دبی از بهترین، به روزترین و جدیترین تفریحات دبی بهره ببرید.

 

پارک سرپوشیده استریت مانیاکس دبی

 

پارک استریت مایناکس دبی، یک پارک پارکور است که به صورت سرپوشیده ساخته شده است و در آن تخته های پرش و وسایل بادی متعددی تعبیه شده است. پارک استریت مایناکس مخصوص تفریح بزرگسالان و نوجوانان است و به قدری پارک جذابی است که هر کسی که وارد آن می شود، به سختی از آن دل می کند! این پارک جدیترین پارک دبی است و وسایل بازی بسیار جالبی دارد که همگی به شکل بادی ساخته شده اند. این پارک سرپوشیده جدید در دبی، یک برج پرش نیز دارد و همه چیز در آن مهیا شده است تا شما بیشترین هیجان ممکن را در تور دبی تجربه کنید.

 

 

هزارتوی واندر میز دبی

 

به تازگی یک هزارتوی جذاب در دبی ساخته شده است و تفریح در آن به یکی از جدیدترین اماکن تفریحی دبی تبدیل شده است. این هزارتو که با نام هزارتوی واندر میز دبی شناخته می شود، بزرگترین هزارتوی متحرک جهان است. این هزارتو نزدیک به 3،000 متر مربع مساحت دارد و دیواره هایش به شکلی طراحی شده اند که قابل جا به جا شدن هستند و شما هر بار که از آن بازدید داشته باشید، با یک هزارتوی جدید رو به رو خواهید شد. نکته جالب درباره این هزارتو این است که در طول مسیر آن یک سری سرنخ ها تعبیه شده است که با کمک آن ها می توانید راه خود را پیدا کنید و از این هزارتو خلاص شوید! در واقع شما باید در طول مسیر یک سری پازل ها و معماها را حل کنید تا بتوانید بالاخره راه خروجی را پیدا کنید. با این اوصاف، می توانیم بگوییم که تفریح در واندر میز دبی یکی از جالب ترین و جدیدترین تفریحات تور دبی است.

 

 

پارک واقعیت مجازی دریم اسکیپ دبی

 

در طبقه دوم مرکز خرید مال آف امارات در دبی، یک پارک واقعیت مجازی ساخته شده است. در این پارک واقعیت مجازی می توانید تجربه بسیار جالب و متفاوتی را کسب کنید و قدم به دنیای واقعیت مجازی بگذارید. در واقع شما در این پارک باید یک دوربین واقعیت مجازی به روی چشمانتان بگذارید و بعد خودتان را برای مواجه شدن با دنیایی که واقعی نیست، آماده کنید. در این پارک جذاب در دبی از انواع تکنیک های فیلم برداری فیلم های هالیوودی استفاده شده است و به گونه ای طراحی شده است که همزمان می توانند 6 نفر در آن وارد یک بازی واحد شوند. به شکلی که تصاویر آن ها به صورت سه بعدی در دنیای مجازی این پارک به نمایش گذاشته شود و مدام یکدیگر را به فرم های مختلف در جهان واقعیت مجازی این پارک ببینند!

 

 

موزه سلفی دبی

 

یک موزه بسیار جذاب و جدید در دبی ساخته شده است که با نام موزه سلفی دبی شناخته می شود. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که عاشق سلفی هستند و از هیچ موقعیتی برای گرفتن عکس سلفی صرف نظر نمی کنند، این موزه دقیقا برای شماست! موزه سلفی یا سلفی کینگدام (TSK) اولین موزه ای در جهان است که تماما برای گرفتن عکس های سلفی دیزاین شده است. شما هم می توانید در تور دبی از موزه سلفی دبی دیدن کنید و از دکورهای جالب آن برای گرفتن عکس های سلفی جذاب در دبی استفاده کنید. به هر حال همان طور که مشخص است، گرفتن عکس سلفی در موزه سلفی دبی یکی از جدیدترین تفریحات دبی است و توصیه ما به شما این است که به هیچ عنوان فرصت تجربه آن را در تور دبی از دست ندهید. قیمت بلیط ورودی موزه سلفی برای بزرگسالان 55 درهم، برای کودکان 3 تا 12 سال 45 درهم و برای کودکان زیر 3 سال رایگان است. از طرفی خانواده های 4 نفره می توانند با پرداخت 160 درهم به صورت گروهی وارد این موزه می شوند. ذکر این نکته هم لازم است که این هزینه ها برای استفاده یک ساعته از موزه سلفی است و شما باید به گونه ای برنامه ریزی کنید که بتوانید از همه دکورهای آن برای گرفتن عکس سلفی در مدت 1 ساعت استفاده کنید.

 

۱۹ بهمن ۱۳۹۸