۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات عاشقانه در تور دبی

تفریحات عاشقانه در تور دبی

دبی یک شهر مدرن و دیدنی است و به قدری شهر  جذابی ست که اگر شما روزها و حتی ماه ها در آن اقامت داشته باشید، باز هم برایتان تکراری نخواهد شد! به همین دلیل هم هست که هم جوان ها با گروه های دوستانه شان، هم خانواده ها به همراه کودکانشان و هم زوج های جوان برای سفر ماه عسل به سفر به دبی علاقه نشان می دهند. خوشبختانه باید به شما بگوییم که امکان تفریح هر کسی با هر سلیقه ای در دبی وجود دارد و همین مساله هم هست که سفر به دبی را از هر سفر خارجی دیگری متمایز کرده است. امروز ما می خواهیم جذاب ترین  تفریحات ماه عسلی دبی  را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم که اگر به عنوان ماه عسل به دبی سفر کنید و یا خیلی ساده بخواهید یک سفر عاشقانه به دبی را تجربه کنید، چه تفریحاتی در تور دبی در انتظارتان خواهد بود.

 

گشت و گذار با اتوبوس های مخصوص گردشگری

 

یک سری اتوبوس های گردشگری در دبی وجود دارد که به آن ها اتوبوس های هوپ آن هوپ آف می گویند. این اتوبوس ها بین جاذبه های گردشگری مطرح دبی در تردد هستند و شما با تهیه بلیط یک روزه این اتوبوس ها می توانید سوار یکی از آن ها شوید و  هر جایی که دلتان خواست از آن پیاده شوید و دوباره بعد از اینکه بازدیدتان از یکی از اماکن دیدنی دبی تمام شد، سوار اتوبوس بعدی شوید و به همین ترتیب گشت و گذارتان در دبی را تا شب ادامه دهید. به شما توصیه می کنیم که حتما یکی از روزهای اقامتتان در تور دبی را به گشت و گذار در دبی با اتوبوس های مخصوص گردشگری اختصاص دهید و بدین شکل بازدید از جاذبه های گردشگری دبی را در طول یک روز به صورت کامل انجام دهید.

 

دیدن چشم انداز دبی از بالای برج خلیفه

 

اگر می خواهید به عنوان ماه عسل به دبی سفر کنید، بهتر است که فرصت تجربه لحظات عاشقانه ای که می توانید با تماشای چشم انداز زیبای دبی از بالای برج خلیفه داشته باشید را از دست ندهید. به هر حال هر چه که باشد، برج خلیفه بلندترین برج دنیا است و مشخص است که چشم انداز آن از طبقه 124 و 125 برج چقدر می تواند جذاب و دیدنی باشد.

 

 

تجربه سافاری سلطنتی در دبی

 

اگر می خواهید خاطرات خاص تر و ماندگارتری از سفر عاشقانه به دبی داشته باشید، بهتر است که سافاری سلطنتی را نیز در صحرای دبی امتحان کنید. با تورهای سافاری در صحرای دبی، تجربه های بسیار جالبی می توانید کسب کنید که از جمله آن ها می توان به آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم عربی و نوشیدن یک فنجان قهوه عربی و خرما، انجام نقاشی حنا روی دستانتان و دیدن رقص سنتی عربی اشاره کرد. در نهایت روز شما در صحرای دبی با دیدن غروب بی نظیر آفتاب و خوردن یک شام مفصل عربی به پایان خواهد رسید و خاطرات یک روز زندگی به سبک اعراب باستانی در ذهن هایتان حک خواهد شد.

 

 

صرف شام در کشتی کروز دبی

 

بهترین کاری که برای تجربه یک شام عاشقانه در دبی می توانید انجام دهید، این است که تدارک خوردن یک شام رویایی را در یکی از کشتی های کروز دبی را برای خودتان ببینید. کشتی های کروز زیادی در دبی وجود دارد که در آن ها شام سلف سرویس و درجه یک سرو می شود و شما می توانید به راحتی کشتی کروز محبوب خودتان را در دبی پیدا کنید و شب به یادماندنی خود را در آن سپری کنید.

 

 

خوردن یک شام عربی دلپذیر در دبی

 

اگر به نظرتان صرف شام در یک کشتی کروز و روی سطح آب، چندان تجربه جالبی نیست و یا به نظرتان خیلی مقرون به صرفه نیست، می توانید شام عاشقانه تان را در رستوران الحلاب (شعبه دبی مال یا شعبه مرکز خرید مال آف امارات) میل کنید. این رستوران یکی از بهترین رستوران های دبی است و در آن غذاهای سنتی لبنانی با بهترین طعم و مزه سرو می شود و مطمئنا شما هیچ وقت از انتخاب آن برای گذراندن شب عاشقانه تان در دبی پشیمان نخواهید شد.

 

 

تفریح در پیست اسکی دبی

 

چه کسی گفته که دبی همیشه گرم است و فقط صحرا دارد؟ کافی است که وارد پیست سرپوشیده اسکی دبی شوید تا تمام این حکایت ها برایتان به دست فراموشی سپرده شود و بعد جدیدی از تفریح در دبی را تجربه کنید. در پیست اسکی دبی می توانید با همسرتان اسکی کنید و یا با پنگوئن های بامزه این پیست بازی کنید و یک عالمه هم عکس یادگاری بگیرید.

 

 

بازدید از جاذبه های گردشگری دبی با قایق های سرعتی

 

یک راه جذاب و متفاوت دیگر برای بازدید از جاذبه های گردشگری دبی این است که شما این اماکن دیدنی دبی را از روی سطح آب ببینید! برای کسب این تجربه خاص عاشقانه در دبی، کافی است که سواری یکی از قایق های سرعتی دبی شوید و در اطراف سواحل دبی گشت و گذاری کنید. با کمک این قایق های سرعتی می توانید ظرف مدت 90 دقیقه از بیشتر بخش های دبی که در حاشیه دریا قرار گرفته اند، دیدن کنید و دید جامع و کاملی نسبت به دبی کسب کنید.

 

 

تجربه اسکای دایوینگ در دبی

 

یکی از جالب ترین اماکن تفریحی دبی، مرکزی به نام آی فلای ایندور اسکای دایوینگ است. در این مرکز تفریحی می توانید در یک محیط سرپوشیده و ایمن، سقوط آزاد و احساس تعلیق در هوا را با تمام وجود احساس کنید. مطمئنا شما و همسرتان، هیچ وقت این تجربه هیجان انگیز را در سفر ماه عسل به دبی فراموش نخواهید کرد و هر بار با به یادآوری آن، خاطرات سفر عاشقانه تان به دبی زنده خواهد شد.

 

 

ورزش های آبی در دبی

 

شاید بتوان گفت که هیچ تفریحی عاشقانه تر از وقت گذرانی در سواحل دبی نیست. به شما توصیه می کنیم که حتما در تور دبی زمان کافی را به استراحت و تفریح در سواحل دبی اختصاص دهید و حتما از امکانات تفریحی سواحل دبی نیز بهره ببرید و ورزش های آبی مختلف را در تور دبی امتحان کنید.

 

 

تفریح در باشگاه صخره نوردی دبی

 

اگر شما هم زوج ورزشکاری هستید و می خواهید که دو نفره در یک چالش واقعی و جذاب شرکت کنید، بهتر است که در تور دبی به باشگاه صخره نوردی دبی سر بزنید و حتما توان و انرژی خودتان را در  صخره نوردی امتحان کنید. به هر حال یک سفر عاشقانه به دبی نیاز به تجربه یک سری تفریحات مهیج نیز دارد و شما می توانید این تفریحات مهیج را در اماکن تفریحی دبی از جمله همین باشگاه صخره نوردی دبی تجربه کنید.

 

 

تفریح در پارک واقعیت مجازی دبی

 

اگر شما و همسرتان از آن دسته از زوج هایی هستید که کودک درونشان زنده است، به شما توصیه می کنیم که فرصت تفریح در پارک واقعیت مجازی دبی را از دست ندهید. در این پارک می توانید با کمک عینک های واقعیت مجازی، به یک جهان مجازی و غیر واقعی پا بگذارید و انواع بازی ها را با یک حس و حال جدید و متفاوت تجربه کنید.

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۸