۰۲۱۷۴۶۳۴
پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

 

پارک رایک تفلیس که در حاشیه غربی رودخانه متکواری تفلیس واقع شده است، به عنوان یکی از جالب ترین اماکن تفریحی تفلیس در تور گرجستان شناخته می شود. این پارک درست در امتداد پل مشهور صلح تفلیس واقع شده است و همیشه در فصل تابستان، میزبان کنسرت های موسیقی و برنامه های شاد و هیجان انگیز است. با این اوصاف، مشخص است که  پارک رایک تفلیس  یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری تفلیس است و هر کسی می تواند اوقات خوش و به یادماندنی را در این پارک در  تور تفلیس  سپری کند. با زیما سفر همراه باشید تا با هم گشتی در پارک رایک تفلیس بزنیم و با هم از این جاذبه های گردشگری زیبا در تفلیس دیدن کنیم.

 

درباره پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

 

پارک رایک تفلیس یکی از زیباترین پارک های تور گرجستان است. این پارک سرسبز بیش از هر چیز دیگری به خاطر لوکیشن جالبی که دارد، مشهور شده است. این پارک بهترین چشم انداز ممکن را به پل شیشه ای صلح تفلیس دارد و علاوه بر این، چشم انداز جالبی هم به رودخانه متکواری و باغ های زیبای اطرافش دارد.

البته خود پارک نیز باغ های بسیار سرسبز و دیدنی دارد که کافی است در آن قدم بزنید تا موجی از انرژی های مثبت به قلبتان هجوم بیاورد. جمعه شب ها، فضای رایک پارک تفلیس از همیشه جالب تر هم می شود. چراکه معمولا در این زمان از هفته، برنامه های شاد و مفرحی مثل موزیک زنده و رقص های سنتی گرجستانی در آن اجرا می شوند که یکی از دیگری جالب تر هستند.

نکته جالب در مورد پارک رایک تفلیس این است که این پارک ورودی تله کابین تفلیس نیز هست. در حقیقت هر کسی که بخواهد با تله کابین به قلعه ناریکالا برود، باید به پارک رایک تفلیس برود. قلعه ناریکالا یکی از دیدنی ترین اماکن تاریخی تفلیس است و گذشته از این، بهترین چشم انداز ممکن را به شهر تفلیس دارد.

 

 

درباره پل شیشه ای در پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

 

پل صلح که خودش به عنوان یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری تفلیس شناخته می شود، یک پل فلزی و شیشه ای است که در سال 2010 میلادی ساخته شده است. همان طور که گفته شد پارک رایک تفلیس در امتداد پل صلح تفلیس ساخته شده است و شما با بازدید از پارک رایک تفلیس می توانید به راحتی از این پل شیشه ای نیز عبور کنید. پل شیشه ای تفلیس طراحی بسیار جالبی دارد و نورپردازی بسیار خاصی هم روی آن انجام شده است.

 

 

توصیه هایی کاربردی برای بازدید از پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

 

به شما توصیه می کنیم که حتما قبل از غروب آفتاب در پارک رایک تفلیس حضور داشته باشید تا هم بتوانید مناظر زیبای پارک رایک تفلیس را در نور روز تماشا کنید و هم اینکه بتوانید بعد از غروب آفتاب، نورپردازی های زیبای پل صلح تفلیس را ببینید و بدین شکل بیشترین استفاده را از بازدیدتان از پارک رایک تفلیس و پل شیشه ای صلح تفلیس ببرد.

از این گذشته، به شما توصیه می کنیم که برای دسترسی به پارک رایک تفلیس، سوار مترو شوید و در ایستگاه میدان آزادی تفلیس از قطار پیاده شوید و از آنجا مسیر پارک رایک تفلیس را با پای پیاده طی کنید. در این صورت می توانید در حین قدم زدن، چشم انداز پل صلح تفلیس را ببینید، بعد وارد پارک رایک تفلیس شوید و از آنجا هم سوار تله کابین قلعه ناریکالا شوید و یا به سمت شهر قدیمی تفلیس بروید. در این صورت است که شما می توانید بازدید کامل تری از پارک رایک تفلیس داشته باشید و یک بعد از ظهر عالی و به یادماندنی را در تور تفلیس تجربه کنید.

 

 

راه های دسترسی به پارک رایک تفلیس در تور گرجستان

 

خوشبختانه باید بگوییم که دسترسی به پارک رایک تفلیس از همه مناطق تفلیس راحت است. شما برای دسترسی به پارک رایک تفلیس می توانید از مترو تفلیس استفاده کنید و یا اینکه به شهر قدیمی تفلیس بروید و از آنجا از پل صلح تفلیس عبور کنید تا به پارک رایک تفلیس دسترسی پیدا کنید. از این گذشته، می توانید اول به قلعه ناریکالا بروید و مسیر آن را کوهنوردی کنید و بعد از آنجا سوار تله کابین شوید و به سمت پایین بیایید تا به پارک رایک تفلیس برسید.

 

۰۶ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران